سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

داود باقروند ارشد؛ مأمور وزارت اطلاعات رژیم ایران در اروپا

2 58

داود باقروند ارشد یکی از آلت فعل‌های گشتاپوی آخوندی است که پس از یک دهه مزدوری در داخل کشور، اخیراً توسط وزارت اطلاعات در مأموریت‌های خارج کشوری به همراه دو مزدور دیگر به نامهای عیسی آزاده و قربانعلی حسین نژاد بکار گرفته‌شده است.

داود باقروند ارشد پس از خزیدن زیر عبای آخوندها، توسط وزارت اطلاعات در داخل کشور رونمایی شد تا دروغ‌پردازی‌های ساخته و پرداخته آخوندها علیه مجاهدین و مقاومت ایران را نشخوار کند.

وی در لابه‌لای داستان‌سرایی‌های شناخته‌شده علیه سازمان، به سوزوگداز از ناکام ماندن ولی‌فقیه ارتجاع در نابودی مجاهدین پرداخته و با نقل قول از مطالب طرح شده در یک نشست داخلی سازمان پیش از حمله آمریکا به عراق نوشت: به ما میگفتند «این جنگ، جنگ ما نیست و ما با یک‌طرف جنگ داریم آن‌هم رژیم آخوندی است پس بی‌طرف باقی می‌مانیم و دنبال کار اصلی خودمان هستیم یعنی جنگ با رژیم آخوندی. به همین مناسبت، مرحله اول که اختفا نام‌گذاری شده بود برای زمان بمباران‌ها بود. مرحله دوم مرحله تدافع بود… این‌یک سنت بوده در سازمان که برای شرایط مختلف آماده باید شد تا در صورت پیش آمدن غافلگیر نشوید و از پیش فکر چاره و راه‌حل‌های مناسب و بهترین راه‌حل را کرده باشید». (مـزدور داوود باقروند، پخش‌شده در برنامه پرونده ۲۲ مرداد ۱۳۸۶)

اعزام این قبیل مزدوران به فرانسه و اروپا از جانب اطلاعات آخوندها و نیروی قدس سپاه پاسداران هدفی جز جاسوسی، زمینه‌سازی و تدارک تروریسم علیه پناهندگان ایرانی ندارد. در همین رابطه کمیسیون امنیت و ضد تروریسم شورای ملی مقاومت ایران در اطلاعیه ۲۶ دی ۱۳۹۳ اعزام یک مزدور به اسم عیسی آزاده به فرانسه را افشا نموده بود. ضمن اینکه مقاومت ایران در اطلاعیه ۲۶ دی ۱۳۹۱ اعزام یک مزدور دیگر هم به نام قربانعلی حسیننژاد به فرانسه را به اطلاع عموم رساند. او در فروردین ۱۳۹۱ خود را به کمیته سرکوب و قاتلان مجاهدان آزادیخواه لیبرتی تسلیم کرده و پس از مدتی به استخدام نیروی تروریستی قدس و وزارت اطلاعات رژیم درآمد که عکس‌ها و فیلم‌های آن در همان زمان افشا شده است.

داود باقروند ارشد کیست؟

داود باقروند ارشد در خردادماه سال ۱۳۸۳در هنگامه پایداری و ایستادگی مجاهدین سرفراز اشرفی، در مقابل جنایتکاران حاکم بر میهن تسلیم و به تیف (خروجی تحت‌کنترل نیروهای آمریکایی در شمال اشرف) رفت و به‌سرعت به خدمت اطلاعات حکومت آخوندها درآمد. وی در اسفندماه سال ۱۳۸۳ به نزد آخوندها شتافت.

نامبرده طی سالیان بارها از سازمان اخراج شد ولی هر بار با اصرار، خواهان فرصتی مجدد برای ماندن نزد مجاهدین گردید.

اسناد زیر بیانگر همین پروسه اخراج‌ها توسط سازمان و متقابلاً خواهش و التماس‌ها از جانب وی می‌باشد:

داود باقروند ارشد مزدور

داود باقروند ارشد

داود باقروند ارشد وزارتی

رژیم آخوندی در سراشیب سرنگونی و در انزوای بین‌المللی و داخلی و تله مرگبار اتمی بزرگ‌ترین تهدید خود را مقاومت و مجاهدین با چشم‌انداز ارتش آزادی‌بخش می‌داند. چراکه آخوندها بیش از هرکس دیگری می‌دانند که این مقاومت سازمان‌یافته تبلور نیروی انسانی و تجارب مبارزاتی سه دهه مبارزه علیه آخوندها است. مجاهدین، آنتی‌تز فاشیسم مذهبی و الهام‌بخش مداوم مردم به اعتراض و خیزش و قیام برای نیل به آزادی هستند.

باید به آخوندها و همه شاگرد جلادان و بچه جلادان و گماشتگان وزارت اطلاعات گفت که خلافت آخوندها در ایران، که پدرخوانده داعش و تروریسم تحت نام اسلام است، هیچ گریزی از سرنگونی ندارد.

مقاومت ایران با یادآوری ترور دکتر کاظم رجوی، محمدحسین نقدی و بسیاری دیگر از پناهندگان ایرانی ضمن هشدار نسبت به توطئه‌های رژیم آخوندی علیه مخالفان و طرح‌های جاسوسی و تروریستی این رژیم، قویاً از دولت‌های فرانسه، آلمان و دیگر کشورهای اروپایی می‌خواهد تا مصوبه شورای اتحادیه اروپا در آوریل ۱۹۹۷ درباره مأموران اطلاعاتی رژیم ایران را به اجرا گذاشته و مزدوران اعزامی نیروی قدس و گشتاپوی منفور دینی را از خاک خود اخراج کنند.

لینک‌ها:

-داود باقروند ارشد ؛ خدمتگزار وزارت اطلاعات رژیم آخوندی

-انتصاب یکی از دژخیمان اطلاعات آخوندی به نام مصطفی رودکی به عنوان دبیر اول سفارت رژیم در آلبانی برای توطئه علیه مجاهدین

-عیسی آزاده از هتل مهاجر تا بازگشت مخفیانه به ایران

ایران افشاگرداود باقروند ارشد را افشا میکند

2 نظرات
  1. peimaneh می گوید

    نه باقروند اولین بریده و خآئن است و نه آخرین و چقدر رژیم به فلاکت افتاده است که از مهره ای چون او رونمایی کرده که از سال ۷۱ زبونی و درماندگی اش به دستخط خودش موجود است . زبونتر از باقروند کسانی هستند که این افراد شناخته شده را بعنوان مجاهدین به مطبوعات و رسانه های جمعی دعوت می کنند و حساب خودشان را هم با مردم ایران و ارتجاع واستعمار مشخص می کنند با وجود چنین خائنینی با آنها پشت یک میز نشستن هم از عجایب روزگار است . اگر این بریده خائنین با مجاهدین پیوندی داشتند که دیگر جنگی با رژیم ارتجاعی و ۳۰٫۰۰۰ شهید که در سالگرد قتل عام آنها هستیم نبود

  2. peimaneh می گوید

    عرض خود می برند و زحمت ما می دارند این خائن خود فروخته که از سال ۷۱ به دستخط خودش بریده از مبارزه ، حال رژیم با حلوا ،حلوا کردن عنصر معلوم الحال دنبال خوراک برای رسانه های ارتجاعی ، استعماری است .باشید سحر در پیش است قابل توجه با صطلاح سکولاریسم نو که میخواهد بریده مزدور و خائن را بجای مجاهد و بالاتر یکی از مسئولین مجاهدین جا بزند . هنوز مجاهدین علیرغم ۳۰۰۰۰ اعدام و اینهمه ضربه هستند پس برای تیزکردن چاقوی جلادان صبر کنید اینقدر در بی آبرو کردن خود عجله نکنید .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.