داود باقروند ارشد؛ مأمور وزارت اطلاعات رژیم ایران در اروپا

1182

داود باقروند ارشد یکی از آلت فعل‌های گشتاپوی آخوندی است که پس از یک دهه مزدوری در داخل کشور، اخیراً توسط وزارت اطلاعات در مأموریت‌های خارج کشوری به همراه دو مزدور دیگر به نامهای عیسی آزاده و قربانعلی حسین نژاد بکار گرفته‌شده است.

داود باقروند ارشد پس از خزیدن زیر عبای آخوندها، توسط وزارت اطلاعات در داخل کشور رونمایی شد تا دروغ‌پردازی‌های ساخته و پرداختة آخوندها علیه مجاهدین و مقاومت ایران را نشخوار کند.

وی در لابه‌لای داستان‌سرایی‌های شناخته‌شده علیه سازمان، به سوزوگداز از ناکام ماندن ولی‌فقیه ارتجاع در نابودی مجاهدین پرداخته و با نقل قول از مطالب طرح شده در یک نشست داخلی سازمان پیش از حملة آمریکا به عراق نوشت: به ما میگفتند «این جنگ، جنگ ما نیست و ما با یک‌طرف جنگ داریم آن‌هم رژیم آخوندی است پس بی‌طرف باقی می‌مانیم و دنبال کار اصلی خودمان هستیم یعنی جنگ با رژیم آخوندی. به همین مناسبت، مرحله اول که اختفا نام‌گذاری شده بود برای زمان بمباران‌ها بود. مرحلة دوم مرحله تدافع بود… این‌یک سنت بوده در سازمان که برای شرایط مختلف آماده باید شد تا در صورت پیش آمدن غافلگیر نشوید و از پیش فکر چاره و راه‌حل‌های مناسب و بهترین راه‌حل را کرده باشید». (مـزدور داوود باقروند، پخش‌شده در برنامه پرونده ۲۲ مرداد ۱۳۸۶)

اعزام این قبیل مزدوران به فرانسه و اروپا از جانب اطلاعات آخوندها و نیروی قدس سپاه پاسداران هدفی جز جاسوسی، زمینه‌سازی و تدارک تروریسم علیه پناهندگان ایرانی ندارد. در همین رابطه کمیسیون امنیت و ضد تروریسم شورای ملی مقاومت ایران در اطلاعیه ۲۶ دی ۱۳۹۳ اعزام یک مزدور به اسم عیسی آزاده به فرانسه را افشا نموده بود. ضمن اینکه مقاومت ایران در اطلاعیه ۲۶ دی ۱۳۹۱ اعزام یک مزدور دیگر هم به نام قربانعلی حسیننژاد به فرانسه را به اطلاع عموم رساند. او در فروردین ۱۳۹۱ خود را به کمیتة سرکوب و قاتلان مجاهدان آزادیخواه لیبرتی تسلیم کرده و پس از مدتی به استخدام نیروی تروریستی قدس و وزارت اطلاعات رژیم درآمد که عکس‌ها و فیلم‌های آن در همان زمان افشا شده است.

داود باقروند ارشد کیست؟

داود باقروند ارشد در خردادماه سال ۱۳۸۳در هنگامة پایداری و ایستادگی مجاهدین سرفراز اشرفی، در مقابل جنایتکاران حاکم بر میهن تسلیم و به تیف (خروجی تحت‌کنترل نیروهای آمریکایی در شمال اشرف) رفت و به‌سرعت به خدمت اطلاعات حکومت آخوندها درآمد. وی در اسفندماه سال ۱۳۸۳ به نزد آخوندها شتافت.

نامبرده طی سالیان بارها از سازمان اخراج شد ولی هر بار با اصرار، خواهان فرصتی مجدد برای ماندن نزد مجاهدین گردید.

اسناد زیر بیانگر همین پروسه اخراج‌ها توسط سازمان و متقابلاً خواهش و التماس‌ها از جانب وی می‌باشد:

داود باقروند ارشد مزدور

داود باقروند ارشد

داود باقروند ارشد وزارتی

رژیم آخوندی در سراشیب سرنگونی و در انزوای بین‌المللی و داخلی و تله مرگبار اتمی بزرگ‌ترین تهدید خود را مقاومت و مجاهدین با چشم‌انداز ارتش آزادی‌بخش می‌داند. چراکه آخوندها بیش از هرکس دیگری می‌دانند که این مقاومت سازمان‌یافته تبلور نیروی انسانی و تجارب مبارزاتی سه دهه مبارزه علیه آخوندها است. مجاهدین، آنتی‌تز فاشیسم مذهبی و الهام‌بخش مداوم مردم به اعتراض و خیزش و قیام برای نیل به آزادی هستند.

باید به آخوندها و همه شاگرد جلادان و بچه جلادان و گماشتگان وزارت اطلاعات گفت که خلافت آخوندها در ایران، که پدرخوانده داعش و تروریسم تحت نام اسلام است، هیچ گریزی از سرنگونی ندارد.

مقاومت ایران با یادآوری ترور دکتر کاظم رجوی، محمدحسین نقدی و بسیاری دیگر از پناهندگان ایرانی ضمن هشدار نسبت به توطئه‌های رژیم آخوندی علیه مخالفان و طرح‌های جاسوسی و تروریستی این رژیم، قویاً از دولت‌های فرانسه، آلمان و دیگر کشورهای اروپایی می‌خواهد تا مصوبه شورای اتحادیه اروپا در آوریل ۱۹۹۷ درباره مأموران اطلاعاتی رژیم ایران را به اجرا گذاشته و مزدوران اعزامی نیروی قدس و گشتاپوی منفور دینی را از خاک خود اخراج کنند.

لینک‌ها:

-داود باقروند ارشد ؛ خدمتگزار وزارت اطلاعات رژیم آخوندی

-انتصاب یکی از دژخیمان اطلاعات آخوندی به نام مصطفی رودکی به عنوان دبیر اول سفارت رژیم در آلبانی برای توطئه علیه مجاهدین

-عيسی آزاده از هتل مهاجر تا بازگشت مخفيانه به ايران

ایران افشاگرداود باقروند ارشد را افشا میکند

2 COMMENTS

  1. نه باقروند اولين بريده و خآئن است و نه آخرين و چقدر رژيم به فلاكت افتاده است كه از مهره اي چون او رونمايي كرده كه از سال ۷۱ زبوني و درماندگي اش به دستخط خودش موجود است . زبونتر از باقروند كساني هستند كه اين افراد شناخته شده را بعنوان مجاهدين به مطبوعات و رسانه هاي جمعي دعوت مي كنند و حساب خودشان را هم با مردم ايران و ارتجاع واستعمار مشخص مي كنند با وجود چنين خائنيني با آنها پشت يك ميز نشستن هم از عجايب روزگار است . اگر اين بريده خائنين با مجاهدين پيوندي داشتند كه ديگر جنگي با رژيم ارتجاعي و ۳۰٫۰۰۰ شهيد كه در سالگرد قتل عام آنها هستيم نبود

  2. عرض خود مي برند و زحمت ما مي دارند اين خائن خود فروخته كه از سال ۷۱ به دستخط خودش بريده از مبارزه ، حال رژيم با حلوا ،حلوا كردن عنصر معلوم الحال دنبال خوراك براي رسانه هاي ارتجاعي ، استعماري است .باشيد سحر در پيش است قابل توجه با صطلاح سكولاريسم نو كه ميخواهد بريده مزدور و خائن را بجاي مجاهد و بالاتر يكي از مسئولين مجاهدين جا بزند . هنوز مجاهدين عليرغم ۳۰۰۰۰ اعدام و اينهمه ضربه هستند پس براي تيزكردن چاقوي جلادان صبر كنيد اينقدر در بي آبرو كردن خود عجله نكنيد .

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here