سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

خیزش شجاعانه کرج برای دومین شب و فراری دادن نیروهای سرکوبگر / درود مریم رجوی به مردم کرج به‌ویژه دختران قیام آفرین

0 24

قیام ایران-شماره ۱۹۴

طلاعیه دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

مریم رجوی با درود به مردم کرج به‌ویژه دختران قیام آفرین به همبستگی عمومی با آنان فراخواند

مردم و جوانان دلیر به‌ویژه دختران جوان قیام آفرین غروب چهارشنبه ۱۰مرداد برای دومین روز متوالی دست به تظاهرات زدند. انبوه نیروهای سرکوبگر انتظامی و اطلاعاتی، گارد ضدشورش، پاسداران، بسیجیان و لباس شخصیهای جنایتکار در محل مستقر شده بودند تا از بالا گرفتن قیام مردم به جان آمده جلوگیری کنند. اما جوانان بی‌باک از فلکه اول گوهردشت به سمت خیابان مطهری به راهپیمایی پرداختند. جمعیت که هر لحظه بر شمار آنها افزوده می‌شد، شعار می‌دادند: توپ تانک فشفشه آخوند باید گم بشه؛ مرگ بر دیکتاتور؛ دشمن ما آخوندان دروغ میگن آمریکاست؛ سوریه را رها کن، فکری به‌حال ما کن؛ ملت گدایی می‌کند، آقا [خامنه‌ای] خدایی می‌کند.

جوانان در مقابل حملات نیروهای سرکوبگر با سنگ و آجر به مقابله با نیروهای سرکوبگر پرداختند و با گوشمالی دادن مزدوران آنها را وادار به فرار کردند. یک خودرو نیروی انتظامی و شماری از موتورهای گارد ضدشورش و بسیجیان به آتش کشیده شد.

خانم مریم رجوی، رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران، با درود به جوانان قیام آفرین در کرج، شجاعت دختران آزاده در صفوف اول تظاهرات علیه نظام سرکوبگر و فاسد ولایت فقیه را ستود و حضور و رزم آنها را مایه افتخار عموم مردم ایران به‌ویژه زنان آزاده خواند. وی تمامی مردم به‌ویژه زنان و جوانان غیرتمند را به همبستگی و حمایت از قیام آفرینان کرج فراخواند.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۱۰مرداد ۱۳۹۷(اول اوت ۲۰۱۸)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.