سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

خنثی شدن عملیات تروریستی علیه گردهمایی مقاومت و دستگیری سه تن از تروریستها

0 47

کمیسیون امنیت شورای ملی مقاومت ایران

 

خنثی شدن عملیات تروریستی علیه گردهمایی بزرگ مقاومت و دستگیری سه تن از تروریستها – گزارش تکمیلی

دستگیری اسدالله اسدی رئیس اطلاعات آخوندها در سفارت رژیم در وین و رابط تروریستها در آلمان

بنا به اطلاعیه مشترک دادستانی فدرال بلژیک و اداره فدرال اطلاعات و امنیت این کشور یک زوج تروریست رژیم آخوندی که ماموریت داشتند به یک حمله تروریستی علیه گردهمایی بزرگ مقاومت در پاریس در نهم تیر ماه دست بزنند، در بلژیک دستگیر شدند و امروز برای آنها حکم دستگیری توسط قاضی صادر شد.

طبق این اطلاعیه از آنها حدود ۵۰۰ گرم ماده TATP و یک مکانیزم چاشنی انفجاری در کیف زنانه لوازم آرایش کشف شد. بنا بر این اطلاعیه همزمان در فرانسه یک نفر که مظنون به همدستی با دو نفر فوق می باشد دستگیر شده است. اطلاعیه می افزاید یک دیپلمات ایرانی از سفارت رژیم آخوندی در وین، رابط تروریستهای دستگیر شده بوده است که او نیز در آلمان دستگیر شده است.

زن و شوهری که در یک مرسدس بنز در شهر آنتورپ بلژیک دستگیر شده اند امیر سعدونی (۳۸ساله) و نسیم نعامی (۳۴ساله) بودند که خود را هوادار مجاهدین جا زده بودند. آنها تابعیت بلژیکی داشتند.

امیر سعدونی در یک شرکت کشتیرانی که بین هلند و بلژیک تردد داشت کار می کرد و مخفیانه به ایران رفت و آمد میکرد. نسیم نعامی در سال ۱۳۸۸ از ایران به بلژیک رفته بود و با سعدونی ازدواج میکند.

دیپلمات تروریستی که روز یکشنبه ۱۰ تیر ماه در جنوب آلمان دستگیر شد اسدالله اسدی (۴۷ساله) است که از سال ۱۳۹۳رئیس ایستگاه اطلاعات آخوندی در سفارت رژیم در وین است. او دستور نهایی حمله به گردهمایی ۹ تیر را به تروریستها ابلاغ کرده بود. به گزارش مطبوعات آلمان اسدالله اسدی ماده انفجاری را در لوکزامبورگ به امیر سعدونی و همسرش تحویل داده بود.

اسدی جانشین مصطفی رودکی یک دیپلمات تروریست دیگر شده بود که در سال ۹۳ از اتریش به تهران بازگشت و در سال ۱۳۹۶ به عنوان دبیر اول سفارت به آلبانی اعزام شد تا به جاسوسی و زمینه سازیهای تروریستی علیه مجاهدین بپردازد. برای تسهیل کار رودکی، کانون هابیلیان و موسسه دیده بان، دو شعبه وزارت اطلاعات تحت عناوین فرهنگی و مطبوعاتی در آلبانی فعال شدند.

کسی که در فرانسه به ظن همدستی با تروریستها دستگیر شده است، مهرداد عارفانی(۵۵ساله) است. همسر او که اکنون از او جدا شده است با یک مامور اطلاعات در ایران در ارتباط بود.

پلیس بلژیک پنج محل دیگر را در نقاط مختلف بلژیک مورد بازرسی قرار داده که به دلایل امنیتی نتایج آن هنوز اعلام نشده است.

مقاومت ایران از این پیشتر بارها نسبت به آماده سازیهای تروریستی دیپلمات ها و مزدوران اطلاعات و نیروی قدس آخوندها در کشورهای اروپایی از جمله بلژیک هشدار داده بود. ارگانهای اطلاعاتی کشورهای اروپایی در گزارش های سالیانه خود مستمرا تاکید کرده اند که مجاهدین خلق و شورای ملی مقاومت ایران هدفهای اصلی وزارت اطلاعات و نیروی تروریستی قدس هستند. بدنبال اقدامات تروریستی رژیم، شورای اتحادیه اروپا در ۲۹ آوریل ۱۹۹۷ مقرر کرد مزدوران و مأموران اطلاعاتی و امنیتی آخوندها از کشورهای عضو اخراج شوند و به کسی از این ماموران اجازه ورود به کشورهای عضو اتحادیه اروپا داده نشود.

در همین رابطه مقاومت ایران خواهان بستن سفارتخانه ها و نمایندگی های رژیم آخوندی، لانه های ترور و جاسوسی، و اخراج دیپلماتها و ماموران اطلاعات و نیروی تروریستی قدس از کشورهای اروپایی شد و بر ضرورت افشا و انتشار تمام جزئیات این پرونده تاکید کرد. افکار عمومی بایستی بطور کامل در جریان توطئه های تروریستی رژیم آخوندها قرار بگیرند و این لازمه تامین امنیت مخالفان و پناهندگان ایران است.

شورای ملی مقاومت ایران

کمیسیون امنیت و ضد تروریسم

۱۱ تیر ۱۳۹۷( ۲ ژوییه ۲۰۱۸)

لینک های مرتبط 

-اطلاعیه دادستانی فدرال و آژانس امنیت و اطلاعات بلژیک درباره توطئه تروریستی علیه گردهمایی بزرگ مقاومت ایران در پاریس

۲ ژوئیه ۲۰۱۸

-اسدالله اسدی دیپلمات آخوندها در اتریش که دستور حمله تروریستی را داد، در آلمان دستگیر شد

-بیانیه رودی جولیانی در مورد توطئه حمله تروریستی رژیم ایران علیه گردهمایی ایران آزاد ۲۰۱۸در پاریس

-نیوت گینگریچ:‌ توطئه تروریستی نشان از ترس دیکتاتوری ایران از جنبش مقاومت است

-معاون زیرکمیته حقوق‌بشر پارلمان اروپا: وحشی‌گری تروریستی رژیم ایران را محکوم می‌کنم

-دولت اتریش با احضار سفیر حکومت آخوندها دروین، لغو مصونیت دیپلوماتیک مامور دستگیرشده‌اش درآلمان را به این‌رژیم ابلاغ‌کرد

 

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.