سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

خبرگزاری فرانسه (به نقل از خبرگزاری سپاه پاسداران) تظاهرکنندگانی که به حوزه دینی در اشتهارد حمله کردند توسط گروه‌های اپوزیسیون مهاجر ترویج و ترغیب شده‌اند

0 11

آخوند هندیانی (گرداننده حوزه جهل و جنایت) گفت: 

آنها حدود ۵۰۰ نفر بودند و علیه نظام شعار میدادند

ولی توسط پلیس ضد شورش متفرق و تعدادی دستگیر شدند

خبرگزاری فرانسه به نقل از ارگان خبری سپاه پاسداران گزارش کرد: تظاهرکنندگانی که در اشتهارد در استان کرج به حوزه دینی حمله کردند به وسیله گروه‌های اپوزیسیون مهاجر ترویج و ترغیب شده‌اند.

خبرگزاری فرانسه می افزاید هندیانی (مدیر حوزه ) به آژانس خبری فارس گفته است: «آنها ساعت ۲۱۰۰ روز جمعه حمله کرده و تلاش کردند در را شکسته و وسائل را آتش بزنند».

هندیانی گفت «آنها در حدود ۵۰۰ نفر بودند و علیه نظام شعار میدادند ولی توسط پلیس ضد شورش متفرق و تعدادی دستگیر شدند… این افراد با سنگ آمده بودند و نمای حوزه علمیه و شیشه‌های نماز خانه را شکستند و علیه نظام شعار میدادند».

خبرگزاری فرانسه خاطرنشان کرده است، مقامات رژیم ایران بندرت به چندین روز تظاهرات در شهرهای اصفهان، شیراز، مشهد و تهران اشاره میکنند اما متهم میکنند که اینها توسط گروه‌های اپوزیسیون تبعیدی ترویج و ترغیب شده و توسط ایالات متحده، اسرائیل و عربستان تامین مالی میشوند. رسانه‌های خارجی در ایران از مشاهده و فیلمبرداری از تظاهرات‌های«غیرمجاز» ممنوع هستند.

آخوند هندیانی مدیر حوزه جهل و جنایت به خبرگزاری سپاه پاسداران گفت:آشوبگران با سنگ و آجر نمای حوزه علمیه ماهدشت را هدف قرار دادند و شیشه‌ها را شکستند و در حین این خرابکاری‌ها، شعارهای هنجارشکنانه سر می‌دادند. بر اساس فراخوان گروه‌های معاند و ضدنظام برای آشوبگری و اغتشاش، مقرر شده بود تا فریب خوردگان، رأس ساعت ۶ عصر در محله مرکزی اشتهارد تجمع کنند و در این تجمع به ظاهر اعتراضی، پیگیر اهداف شوم خود باشند.آشوبگران رأس ساعت ۹ شب به سمت حوزه علمیه اشتهارد حرکت کردند و بعد از شکستن شیشه‌ها محل را ترک کردند ولی مجدداً پس از اذان مغرب برگشتند. این بار بیش از ۵۰۰ نفر حضور داشتند و شعارهای ساختارشکن و معاندانه سر میدادند. تاکنون تعدادی از این افراد دستگیر شده‌اند و عملیات یافتن آشوبگران ادامه دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.