سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

خانم مریم رجوی حمله موشکی به مقرهای احزاب کردی در خاک عراق و اعدام سه مبارز کرد را جنایت علیه بشریت خواند و خواستار رسیدگی شورای امنیت ملل‌متحد شد

6 38

اطلاعیه دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

به‌رغم فراخوانهای مکرر بین‌المللی، فاشیسم دینی حاکم بر ایران در وحشت از خشم و نفرت عمومی از این رژیم و برای ایجاد جو رعب و وحشت و ممانعت از اوجگیری قیام مردمی، سه زندانی سیاسی کرد رامین حسین پناهی ۲۴ساله، زانیار مرادی ۳۰ساله و لقمان مرادی ۳۲ساله را در زندان گوهردشت کرج، حلق‌آویز کرد. این سه زندانی در حالی اعدام شدند که از چند روز پیش در اعتصاب‌غذای خشک به‌سر می‌بردند. زانیار و لقمان بیش از ۹سال و رامین از ۱۴ماه پیش در زندان و تحت شدیدترین فشارها بوده‌اند.

مقاومت ایران بارها و از جمله روز گذشته خواستار اقدام فوری شورای امنیت ملل‌متحد و کشورهای عضو برای جلوگیری از این اعدامهای خودسرانه که در تعارض آشکار با معیارهای شناخته شده بین‌المللی است، شد.

از سوی دیگر صبح امروز مقرهای حزب دموکرات کردستان ایران و حزب دموکرات کردستان در عمق کردستان عراق از سوی رژیم ضدبشری آخوندی مورد حملات وحشیانه موشکی قرار گرفت و در اثر آن شماری از اعضا و پیشمرگان این دو حزب جان باختند و شمار بیشتری مجروح شدند.

سایت تابناک متعلق به محسن رضایی سرکرده سابق پاسداران و دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ساعتهایی بعد از این حمله جنایتکارانه اعلام کرد «نیروهای سپاه پاسداران… از بامداد امروز شنبه (۱۷شهریور)، مواضع نظامی… حزب دموکرات کردستان ایران و حزب دموکرات را در نزدیکی شهر کویه واقع در ۲۰۰کیلومتری مرز ایران هدف قرار داده‌اند… » و افزود «سپاه پاسداران با شش فروند موشک زمین به زمین، مقر حزب دموکرات کردستان را هدف قرار داد که منجر به کشته و زخمی شدن دهها تن»شد.

ریاست شورای وزیران اقلیم کردستان در اطلاعیه‌ای هدف قرار گرفتن مقرهای این دو حزب «از سوی جمهوری اسلامی ایران که به کشته و مجروح شدن شماری از آنان منجر شد» را محکوم کرد

خانم مریم رجوی اعدام جنایتکارانه سه مبارز کرد و حملات موشکی به مقرهای حزب دموکرات کردستان ایران و حزب دموکرات کردستان توسط حکومت پلید آخوندی را جنایت علیه بشریت خواند و خواستار رسیدگی شورای امنیت ملل‌متحد شد. وی با درود به شهیدان و تسلیت به حزب دموکرات کردستان ایران و حزب دموکرات کردستان و همرزمان و بستگان جان‌باختگان و مبارزان اعدام شده، برای مجروحان این حملات جنایتکارانه آرزوی بهبودی سریع کرد.

خانم رجوی با فراخواندن مردم کردستان و سراسر ایران به اعتراض و قیام افزود: رژیم ضدبشری آخوندی می‌خواهد با سرکوب و اعدام و توپ‌باران و حملات موشکی، فضای رعب و اختناق ایجاد کند و قیام مردم ایران را خاموش سازد اما این آرزو را به گور خواهد برد.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۱۷شهریور ۱۳۹۷(۸سپتامبر ۲۰۱۸)

لینک به منبع- سایت مریم رجوی

6 نظرات
 1. shirin می گوید

  رژیم آخوندی روزهای آخرش را میگذراند

 2. maryam می گوید

  سلام و درود بر شهدای حزب دمکرات و ننگ و نفرین بر آخوندهای جنایتکار و ضد بشر

 3. mehrandish می گوید

  آخوندها با این جنایتها فکر میکنند میتوانند خودشان را در حکومت نگه دارند دور نیست که سرنگونی شان را به چشم ببینیم

 4. amal می گوید

  درد و رنج مردم و مخصوصا مردم کردستان کم بود این جنایت کاران موشک باران هم میکنند قبر خودشان را حفر میکنند

 5. جعفر.ت می گوید

  ننگ و نفرت بر رژیم جنایتکار آخوندی که فقط با قتل و کشتار میخواهد خودش را سرپا نگهدارد ولی آخوندهای ضدایرانی و ضدکرد بدانند که روز و روزگارشان رو بپایان است و بدست مردم ایران بزودی سرنگون خواهند شد.

 6. stream می گوید

  تنها دوستدار حقیقی خلق کرد مجاهدین هستند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.