خامنه ای صحبت در مورد قتل عام ۱۳۶۷ را در تبلیغات نمایش انتخابات ممنوع می کند

213

بنا به گزارشات موثق از درون رژیم آخوندی شورای عالی امنیت رژیم به دستور خامنه ای همه کاندیداهای نمایش انتخابات ریاست جمهوری را موظف کرده است از هر گونه اشاره به قتل عام زندانیان سیاسی در سال ۱۳۶۷ در مناظره ها و تبلیغات انتخاباتی خوداری کنند. شورای عالی امنیت تأکید کرده است این اعدامها با فتوای خمینی صورت گرفته و اشاره به آنها به نظام ولایت فقیه ضربه می زند و افکار عمومی جامعه را با مشکل مواجه می کند. 

طبق این دستورالعمل که قبل از شروع مناظره های انتخاباتی صادر شده است هر گونه مطلبی که در تقابل با «خمینی، خامنه ای و انقلاب اسلامی و سیاستهای اصلی نظام باشد» نباید در مناظره ها و تبلیغات انتخاباتی مطرح شود. این اشاره واضحی به اقدامات سرکوبگرانه، اعدامهای جمعی، جنگ افروزی و تروریسم در منطقه است.

دستورالعمل شورای عالی امنیت در ارتباط با قتل عام زندانیان سیاسی قبل از هر چیز نشانگر وحشت رژیم از فراگیر شدن جنبش دادخواهی است که در جریان انتخابات قلابی ریاست جمهوری به یک شعار عمومی و سؤال اساسی به ویژه برای جوانان تبدیل شده است. به خصوص که همه کاندیداها سابقه طولانی در سرکوب و کشتار و اعدامهای جمعی دارند.

ابراهیم رئیسی، یکی از چهار عضو کمیته مرگی است که خمینی برای قتل عام ۳۰ هزار زندانی سیاسی در سال ۱۳۶۷ تعیین کرد. قبل و بعد از آن نیز این آخوند جنایتکار احکام اعدام برای هزاران زندانی سیاسی را صادر کرده است. شماری از اعضای کابینه و نزدیکان روحانی جزو مجریان قتل عام ۱۳۶۷ بوده اند. مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری او یک عضو کمیته مرگ بوده است. علاوه بر این روحانی به گفته خودش در ۳۸ سال گذشته در همه تصمیم گیریهای نظام آخوندی نقش داشته است. نقش او در اعدامها و سرکوب حرکتهای اجتماعی و سرکوب زنان تحت عنوان بدحجابی و … جزیی از این کارنامه سیاه است.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۲۱اردیبهشت ۱۳۹۶ (۱۱ مه ۲۰۱۷)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here