خامنه ای:‌ «نظام صادقانه حرکت و اقدام کرده و صادقانه نیز این مسیر را تا آخر خواهد پیمود»

109
خامنه‌ای امروز درست در زمانی که روحانی را برای سفر نیویورک، با وعده دعوت آمریکا به‌سر سفره، به فرودگاه فرستاده بود، به میان مزدوران انتظامی‌ رفت در یک دود و دم‌سازی بی‌محتوا در مورد سرنوشت برجام گفت: «آمریکایی‌ها بدانند در مسائل مهمِ مربوط به منافع ملی، عقب‌نشینی در قاموس جمهوری اسلامی معنی ندارد و پیش خواهد رفت. اگر ما کوتاه بیاییم، دشمن جلو خواهد آمد».

ولی‌فقیه ارتجاع افزود:‌ «مسئولان کشور به این نتیجه رسیدند که مذاکره کنند و از بخشی از حق خود نیز صرف‌نظر کنند تا تحریم‌ها برداشته شود اما امروز می‌بینیم به‌رغم همه قرارها و تعهدها و بحثهای فراوان در مذاکرات، برخورد آمریکا با این مذاکرات و نتیجه آن، کاملاً ظالمانه، قلدرمابانه و زورگویانه است».

خامنه‌ای بعد از یک سری تهدیدهای تو خالی دیگر، ذلیلانه حرف اصلی را به زبان آورد و گفت: «مسئولان فاسد، دروغگو و فریبکارِ آمریکا، وقیحانه ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی را به دروغ‌گویی متهم می‌کنند، در حالی‌که ملت ایران صادقانه حرکت و اقدام کرده و صادقانه نیز این مسیر را تا آخر خواهد پیمود».

خامنه‌ای برای دلداری دادن به نیروهای روحیه باخته رژیم در یک تهدید توخالی دیگر گفت:‌ «هر حرکت غلط در برجام با عکس‌العمل جمهوری ‌اسلامی مواجه خواهد شد». اما مشخص نکرد این واکنش چی خواهد بود.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here