سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

حمید سیاه منصوری در جمع پاسداران جنایتکار نیروی تروریستی قدس

0 31

وزارت اطلاعات یکی از گماشته هایش به نام حمید سیاه منصوری را تحت‌عنوان«اعضای سابق سازمان مجاهدین»، از فرانسه به زیر عبای ولایت فقیه بازگرداند.

خبرگزاری نیروی تروریستی قدس به نام تسنیم، در نمایشی در آذر۱۳۹۲ در تهران از مأمور نامبرده رونمایی کرد، تا جعلیات هزار بار تکرار شده وزارت اطلاعات که«مجاهدین خودشان خودشان را می کشند و …» را نشخوار نماید.

گماشته اطلاعات آخوندی، که در زیر عکس خمینی خون آشام و خامنه ای ولی فقیه طلسم شکسته، در خودفروشی افسار پاره کرده بود خاطرنشان کرد:

«قبل از خروج از ایران و در جریان انقلاب اسلامی فعالیت‌های بسیار سرسختانه یی جهت پیروی از امام خمینی داشته است» و ی گفت: «من در جریان انقلاب به قدری سرسختانه فعالیت می‌کردم که حتی در نخستین حمله گروه‌های ضدانقلابی به پادگان سنندج به جنگ با آن‌ها پرداختم. من زمانی یکی از فعالان انقلاب بودم و سرسختانه برای این انقلاب تلاش می‌کردم ولی به واسطه برخورد با گروه‌های انحرافی ضدانقلابی به فردی تبدیل شدم که علیه ملت، جامعه، خانواده و رهبری خودم اقدامات زیادی انجام دادم».۱۳آذر۹۲ رسانه های رژیم

فضاحت دروغگویی های مزدور سیاه منصوری:

نامبرده درحالی که در سال ۸۷ و هنگامی که هنوز در اروپا بود مدعی تأسیس یک تشکل هوادار مجاهدین در کانادا بوده، ۵ سال بعد یعنی در نمایش آذر۹۲ و در کنار ماموران بدنام وزارت اطلاعات با نقل دگرگونه ماجرا مدعی فریب خوردن از هواداران مجاهدین میشود!. بهراستی که دروغگو کم حافظه است:

۶مهر۸۷ سحر آخوندی:…«در کشور کانادا به دلیل مخالفت با جمهوری اسلامی و ترس از بازگشت به ایران درخواست پناهندگی سیاسی کردم … در سال ۱۳۶۵ با یک ایرانی بنام حمید که خود را هوادار شورای ملی مقاومت ایران معرفی کرد آشنا شدم و دعوت وی را برای تاسیس″جامعه متخصصین ایرانی” هوادار سازمان مجاهدین خلق را در کشور کانادا پذیرفتم…»

۱۳آذر۹۲- مرصاد آخوندی: …«… منافقین در خارج از کشور می‌گفتند که ما هوادار خانواده‌های زندانیان سیاسی هستیم و با این گونه پوشش‌ها فعالیت می کردند. یک روز در کتابخانه تورنتو بودم که با یک فرد به نام حمید آشنا شدم. او بعد از چند روز گفت که شما نمی خواهید به خانواده های جنگ زده و زندانیان سیاسی ایران کمک کنید. گفتم چرا و با این حساب، پولی به وی دادم … بر همین اساس، آنها مرا جذب کردند…»

سیاه منصوری در جای دیگری گفت:

«دانشجویان و البته دانشجویانی که در خارج هستند،‌ برای منافقین طعمه خوبی هستند و من هم که دچار افسردگی بودم تصمیم گرفتم که هر هفته به جمع آنها رفته و با آنها همکاری کنم. رفتارهای آنها در خارج از کشور بسیار حساب شده و دقیق است … وقتی عضو سازمان شدم، حدود ۶ ماه بعد به من گفتند که برای کمک به مجروحان عملیات فروغ جاویدان(عملیات مرصاد) به عراق بروید، من قبول کردم و به عراق اعزام شدم. وقتی وارد عراق شدیم، واقعا در یک ماه اول بسیار خوب برخورد می کردند و رفتارها کاملا عاطفی بود اما با گذشت یک ماه دیدیم که فقط برخورد تند و تیز است و می گویند فقط باید کار کنید». مرصاد۱۳آذر۹۲

نیروی جنایتکار قدس زیر فشار جهانی در رابطه با قتل عام اشرف، مأمورین دست چندم خود از جمله سیاه منصوری را به صحنه کشاند که توجیه گر قتلعام ۱۰شهریور۹۲در اشرف باشد:

«در کمپ اشرف، ‌۵۲ تن از اعضای بسیار برجسته و مهم سازمان منافقین توسط گروه های مردمی کشته شدند و چند عضو بسیار مهم هم توسط مردم اسیر شده اند. … برخی اعضا توسط فرماندهان“تیر خلاص” زده شدند و برخی‌ها هم توسط دیگر اعضا کشته شده‌اند و برخی هم خودشان را کشتند. در سازمان منافقین این استراتژی وجود دارد که“حذف فیزیکی داخلی” هم می‌کند». خبرگزاری تسنیم ۱۳آذر۹۲

شمه یی از پروسه مزدوری حمید سیاه منصوری

نامبرده پس از چندبار ابلاغ حکم نهایتا” در تاریخ ۱۲آذر۸۶ اخراج و به تیف(چراگاه وزارت) رفت. وی از همان تیف به همکاری با مزدوران وزارت اطلاعات پرداخت.

در تاریخ ۲۶فروردین۱۳۸۸ علی پاک در گزارشی افشاگرانه، به دبیرکل عفوبین الملل به تشریح جزئیات شبکه اطلاعات آخوندی در تیف و عملکرد آنها علیه مجاهدین و شورای ملی مقاومت ایران پرداخته و نوشت: «از بدو ورود به تیف نقش رژیم و افراد وابسته به آن برایم کاملا محسوس و مشخص بود. کسانی مانند محمد رزاقی، محمد کرمی، حمید سیاه منصوری و… شبکه اصلی وزارت اطلاعات درتیف را تشکیل میدادند. آنها نفرات را تشویق به بازگشت به ایران میکردند و از آنها میخواستند تا با مراجعه به سفارتخانه و کنسولگری های رژیم درکردستان عراق و یا بغداد از کمک های رژیم و عواملش برخوردار شوند…»

قبل از افشاگری علی پاک نیز در تاریخ۲۹آبان۸۷ شورای ملی مقاومت ایران با صدور اطلاعیهیی با عنوان«بسیج گسترده وتوطئه چینی های وزارت اطلاعات علیه مقاومت ایران، مزدوران بدنام برای دریافت آخرین توجیهات از وزارت اطلاعات از اروپا به تهران میروند…»بهافشای طرح وزارت اطلاعات، مزدوران باسابقه خود را از خارج کشور روانه تهران نمود تا آنها را با دستورالعملها و توجیهات جدید به اروپا بازگرداند. در این اطلاعیه برخی از این ماموران بدنام افشا شده اند:

«… در سپتامبر گذشته وزارت اطلاعات شماری از مزدوران خود از جمله بابک امین , آرش صامتی پور و روناک دشتیو مرجان ملک را از ایران به اروپا اعزام کرد تا به خیال خود در کارزار جهانی دفاع از اشرف اخلال کنند. آنها به کمک خدابنده به ژنو رفتند تا نزد سازمانهای بین المللی و سفارتهای خارجی ادعا کنند بازگرداندن ساکنان اشرف به ایران خطری را متوجه آنها نخواهد کرد. ادعایی که تنها انزجار مخاطبانشان را بر انگیخت و آنها مجبور شدند دست از پا دراز تر به نزد اربابانشان برگردند.

از اواخر سال گذشته نیروی تروریستی قدس و اطلاعات آخوندی شمار دیگری از مزدوران خود از جمله خدابنده, مهدی خوشحال, علی اکبر راستگو را تحت عنوان اعضای سابق سازمان مجاهدین در بغداد و کردستان عراق مستقر کرد تا به توطئه علیه شهر اشرف بپردازند.

در همین فاصله وزارت اطلاعات تعدادی از مزدورانی راکه در تیف(خروجی تحت کنترل آمریکاییها) به خدمت وزارت اطلاعات در آمده بودند, به کمک همین ماموران و مزدوران به ایران منتقل کرد و از آنجا برای توطئه و لجن پراکنی به اروپا وبخصوص فرانسه اعزام نمود. شماری از مزدوران که به فرانسه اعزام شده اند عبارتند از : نادرنادری( معروف به نادر پاسدار), مجید روحی, محمد کرمی , مجید نظری , حمید سیاه منصوری , حسن پیرانسر , علیرضا نصراللهی و نسرین ابراهیمی و حامد صرافپور…»

در تاریخ ۱۵شهریور۸۷ در یک نمایش برنامه ریزی شده توسط وزارت اطلاعات در پاریس، حمید سیاه منصوری و سه مزدور دیگر به لجن پراکنی علیه مجاهدین پرداختند. صحنه چرخانان این نمایش مبتذل کریم حقی و مسعود خدابنده، دو تن از بدنامترین مأموران وزارت اطلاعات بودند که توسط آیت الله بی بی سی روی خط آورده شده تا تحت نام حقوق بشر و در پوش انجمنها و افراد مدافع حقوق بشر، به اراجیف گویی بپردازند.

حمید سیاه منصوری با سایر عناصر شبکه اطلاعات آخوندی در فرانسه اقدام به جاسوسی علیه مجاهدین و مقاومت ایران کردند از جمله مراجعه به سفارت عراق در پاریس، مراجعه به دفتر سازمان ملل در فرانسه، نامه نگاری به ارگانهای بین المللی، نمایشات خیمه شب بازی در پاریس و سرژی و …

بخشی از افشاگری علی پاک، در نامه اش به دبیرکل عفو بین الملل در تاریخ۲۶فرورودین۱۳۸۸، که در آن به جزئیات شبکه اطلاعات آخوندی در کشورهای اروپایی و عملکرد آنها علیه مجاهدین و شورای ملی مقاومت ایران اشاره کرده است:

«… شبکه مزدوران توسط یک مهره اطلاعات آخوندها در سفارت رژیم در فرانسه اداره و تأمین مالی میشود. طبق این گزارش لجن پراکنی و جنگ روانی علیه مجاهدین و شورای ملی مقاومت ایران نخستین اولویت ابلاغ شده از سوی وزارت اطلاعات آخوندهاست. وزارت اطلاعات تمام انرژی اش را روی دوچیز متمرکز کرده بود, یکی توطئه علیه اشرف و دیگری فرانسه و اور. مسؤلیت عناصر وابسته به رژیم در فرانسه برعهده کریم حقی(مقیم هلند) و جواد فیروزمند(مقیم فرانسه) است. نفراتی که به کریم حقی وصل هستند عبارتند از:عباس صادقی نژاد, حسن پیرانسر, حمیدسیاه منصوری, محمد رزاقی, محمد کرمی و … که دریک انجمن پوششی وزارت اطلاعات به نام ”ایران باستان – راه درخشان” فعالیت میکنند».

سوءاستفاده از ارگانهای بین المللی

یکی دیگر از خطوط وزات اطلاعات علیه اشرف و مجاهدین، بهخصوص بعد از موضعگیری بان کیمون دبیرکل سازمان ملل و تاکید به دولت عراق برای خودداری از به کار بردن قهر علیه مجاهدین و دسترسی ساکنان به کالا و خدمات، به شکست کشاندن هرگونه راه حل مسالمت آمیز در اشرف بود. به این منظور گشتاپوی آخوندی مأموران خود را موظف به مراجعه و نامه نگاری به نهادها و ارگانهای حقوق بشری برای دروغپردازی در باره مناسبات مجاهدین و حضور آنها در عراق نمود. در همین رابطه مزدور حمید سیاه منصوری به همراه تعداد دیگری از مزدوران در خارج کشور ضمن مراجعه به دفتر سازمان ملل در پاریس به لجن پراکنی پرداختند

در همین راستا، سیاه منصوری وتعداد دیگری از مزدوران در ۲۶دی۸۷ طی نامه یی به ریاست شورای اروپا نوشتند:

«محترما به اطلاع می رسانیم که ما اعضاء جدا شده “سازمان مجاهدین خلق ایران” که اخیرا به کشورهای اروپایی پناهنده شده ایم، از طریق منابع رسمی و موثق مطلع شده ایم که پارلمان اروپا لیست گروههای تروریستی را مورد بررسی و بازبینی قرار داده و از قرار معلوم در صدد خارج نمودن نام “سازمان مجاهدین خلق ایران” از لیست تروریستی گروههای موجود در لیست تروریستی به ثبت رسیده شورای اروپا میباشد… ما قربانیان از بند گریخته این فرقه مخالفت خود را با هر عملی که رنگ و بوی یک عمل و معامله سیاسی را دهد اعلام مینماییم بدین مفهوم که نباید از این فرقه بعنوان یک ابزار سیاسی در تعادل قوای منطقه یی استفاده نمود و در نتیجه امکان و فرصت ترددات ازاد به رهبران این گروه برای پیشبرد مقاصد تروریستی و فرقه گرایانه اش در کشورهای اروپایی داده شود…۱- نادر نادری ۲- محمد رزاقی ۳- محمد بازیار پور ۴- حامد صراف پور ۵- منصور نظری ۶- حسن پیران سر ۷- حمید سیاه منصوری»

تجمعات مزدوران باپوش «فعالیتهای فرهنگی» برای نفوذ و جاسوسی در میان ایرانیان

یکی از شگردهای وزارت اطلاعات ایجاد تجمعات پوششی با ظاهر فرهنگی در بین جوامع ایرانی خارج کشور است تا با نفوذ مزدوران خود درون آنها، خطوط وزارت اطلاعات علیه ایرانیان و بویژه مقاومت ایران را پیش ببرد.

مأمور حمید سیاه منصوری در یکی از همین شعبات و سایتهای دست ساز ملاها، تحت پو ش دلسوزی برای مجاهدان و عواطف خانوادگی، گفته است:

« ما خواهان گشایش دربهای پادگان نظامی اشرف که سالیان سال محل انواع و اقسام شکنجه های روحی و روانی و جسمی افراد مستقر در آن بوده میباشیم ضمنا تعداد بیشماری زندان در این پادگان در جهت سرکوب هرگونه تفکر مخالف ایدئولوژی سرکوب گرانه مسعود و مریم رجوی وجود دارد که بیدرنگ باید بر چیده شوند و دربهای این بازداشتگاهها نیز درجهت دیدار خانواده ها با عزیزانشان گشوده شوند تا اینکه خانواده ها بتوانند آزادانه به درون این پادگان رفته و با عزیزان خود در پادگان و بازداشتگاههای موجود در ان دیدار نمایند… ما خواستار تاسیس یک کمپ جدید دیگر به مانند کمپ بسته شده تیف از طرف دولت عراق در مجاور پادگان اشرف میباشیم ».

سایتهای زنجیره یی وزارت ۱۵آذر۸۷

ابراز خوشحالی و قدردانی از کشتار و جنایت در اشرف

یکی دیگر از مأموریتهای کثیف شبکه مزدوران، زمینه سازی و همکاری در کشتار مجاهدین است. در همین رابطه تعدادی از مزدوران با مراجعه به سفارت عراق در پاریس و ارسال نامه برای مالکی، از اعلام آمادگی ایادی رژیم در دولت عراق جهت زمینه سازی کشتار مجاهدین قدردانی کردند:

«آقای نوری المالکی نخست وزیر محترم عراق

با تقدیم احترام … خوشبختانه امروز از طریق رسانه های خبری مطلع شدیم که هیئتی از دولت محترم عراق به ریاست آقای موفق الربیعی به پادگان اشرف در عراق مراجعه نموده ورسمأ خواهان بسته شدن اسارتگاه اشرف شدند ما از این اقدام قانونی و بشر دوستانه قدردانی و حمایت نموده و امیدواریم که این نوع اقدامات قانونی ادامه بابند…ما جداشدگان این فرقه نیز از شخص شما و هیئت محترم عراقی سپاس گزاریم. با کمال احترام امضاء کنندگان ذیل:

۱- محمد رزاقی ۲- حسن پیرانسر ۳- حمید سیاه منصوری ۴- محمد بازیار پور ۵- نادر نادری ۶- منصور نظری ۷- حامد صرافپورتاریخ ۹دی۱۳۸۷».

ایران-افشاگر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.