حمله باندهای متخاصم حکومتی به آخوند روحانی به خاطر ظاهرشدن او در نقش اپوزیسیون

24
حملات دو جناع به آخوند روحانی

در همین حال، حمله به آخوند روحانی از سوی هر دو جناح رژیم در مورد ایراد گرفتن به اعضای کابینه خودش و ظاهر شدن در نقش اپوزیسیون، اوج تازه‌ای گرفته است. 

یک مهره باند مغلوب رژیم به نام احمدی درباره سخنرانی اخیر روحانی و ایراد گرفتن به برخی از وزرای خود گفت: «می‌گوید چرا مدیران قفل سکوت بر لب زده‌اند؟ خوب، بسم الله؛ قفل سکوت را تو بشکن؛ این مسجد و این منبر…»

یک مهره دیگر این باند خطاب به روحانی گفت: «روحانی در حالی که یک سال هم از دولت دومش نمی‌گذرد دست کم دو بار به انتقاد از اعضای کابینه خود پرداخته. او قبل از انتخاب کابینه، از «پاشنه ورنکشیده»هایی گفته بود که پیش بینی می‌شد در کابینه دوم حضور نخواهند داشت. اما اوضاع به گونه ای دیگر پیش رفت. اکنون سوالی که به اذهان متبادر می‌شود این است که چرا روحانی در چینش کابینه اش این گونه عمل کرد تا مجبور شود در همین مدت کوتاه، به گلایه از اعضای دولت خود بپردازد؟؟»

ناصری، از باند روحانی نیز گفت: «صحبت‌های روحانی پذیرفته نیست؛ او باید دست به عمل بزند. یک سال از عمر دولت گذشت و هیچ اتفاق خاصی رخ نداد. خیلی‌ها به روحانی گفتند برخی وزرای دولت اولش را به کابینه جدید نیاورد»

از سوی دیگر زاکانی نماینده سابق مجلس رژیم از باند خامنه‌ای با حمله به روحانی گفت: «هرچه هنر درهاشمی و خاتمی و احمدی نژآد بود در روحانی جمع شده است. مهدی جهانگیری که در دهه هشتاد آه در بساط نداشت اکنون میلیاردر شده است.»

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here