حمله آخوند رئیسی به روحانی:‌ تمام امکانات کشور و وزارتخانه‌ها و استانداریها خرج کاندیدای دولت شد

254

آخوند جلاد رئیسی یکشنبه شب۷خرداد۹۶ طی سخنانی در مشهد بار دیگر آخوند شیاد روحانی را مورد حمله قرار داد و گفت:‌ «دولت در سیاست خارجی باید این سیاست ملتمسانه خود را کنار بگذارد. این‌که شما به دشمن پیام دهید که خزانه کشور خالی است، اشتباه است. این‌که القا شود همه چیز مردم وابسته به برجام است، حتی آب‌خوردن مردم وابسته به برجام است اشتباه است. زانو زدن در برابر یک مقام عربی که هزاران مسلمان را در منا به‌شهادت رسانده است، سیاست ملتمسانه است».

وی درباره شکست مفتضحانه خود در نمایش انتخابات گفت: «اتفاقات این دوره اتفاقات بی‌سابقه‌ای بود؛ تمام امکانات کشور و وزارتخانه‌ها و استانداریها و بهداریها و… ستاد انتخاباتی کاندیدای دولت شد. دهها روزنامه زنجیره‌یی برای دولت کار و مدام به رقیب تهمت زدند در حالی که روزنامه قدس آستان ازهر گونه فعالیت انتخاباتی بر حذر شد.

آخوند رئیسی افزود:‌ «معاون اولی که با کلام خود می‌گوید من برای دفاع از دولت می‌آیم و این را ما به هیج عنوان در قانون نداریم. این پول پخش کردن‌ها، واریز یارانه حتی برای افرادی که یارانه آنها قطع شده بود، واریز بدهی چندین ساله کشاورزان در شب انتخابات، سوء استفاده‌های کاندیدای خاصی از امکانات دولتی بود. ما توجه به فقرا و محرومان و ایجاد اشتغال و کنار گذاشتن اشرافیگری را گفتمان کردیم که اگر عملیاتی شود حمایت می‌کنیم. خوشحال می‌شویم این جریان در دولت مورد توجه قرار گرفته هم‌چنان ادامه داشته باشد و منحصر به دوران انتخابات نباشد».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here