حمایت سناتور لوئیجی کومپانیا عضو کمیسیون خارجی سنای ایتالیا حمایت از گردهمایی بزرگ مقاومت ایران

299

سناتور لوئیجی کومپانیا عضو کمیسیون خارجی سنای ایتالیا طی پیامی در حمایت از گردهمایی بزرگ مقاومت ایران در پاریس در ۱۰ تیر ۹۶ برابر با اول ژوئیه ۲۰۱۷، گفت: «ما برای حمایت از کسانی که در ایران برای آزادی مبارزه می‌کنند در این گردهمایی بسیار بزرگ شرکت خواهیم کرد… این گردهمایی، در حمایت از کسانی است که… به‌طور متحد خواستار دموکراسی هستند». توجه شما را به این پیام جلب می‌کنیم:

در کشوری که حداقل آزادی و دموکراسی وجود ندارد نمی‌توان از مدراسیون و انتخابات صحبت کرد. متأسفانه در روزهای بعد از انتخاب مجدد روحانی شاهد اتفاقات ناگواری بودیم در این چند روز ۱۸ نفر اعدام شدند در این سال‌ها غرب و به‌طور خاص دولت اوباما مسیر خطرناک و غیر مسئولانه‌یی را با رژیم ایران باز کردند. از این نقطه نظر، فراخوانی که دولت جدید آمریکا علیه (رژیم) تهران صادر کرد متعادل‌کنندة اقدامات غیر مسئولانة دولت قبلی آمریکاست.

ما برای حمایت از کسانی که در ایران برای آزادی مبارزه می‌کنند در گردهمایی بسیار بزرگ اول ژوئیه در پاریس خواهیم بود، به‌خصوص این‌که این گردهمایی، در حمایت از کسانی است که با عقیده‌ها و نظرات مختلف، به‌طور متحد خواستار دمکراسی هستند، تظاهراتی برای یک حمایت قوی از سوی مردم ایران. در این گردهمایی ایرانیان بسیاری حضور خواهند داشت که در (حمایت از) مریم رجوی گردهم می‌آیند و بر این باورند که انتخابات اخیر ریاست جمهوری در ایران بدلایل بسیاری باعث ضعیف شدن رژیم حاکم بر ایران شده است.منبع: پیام سناتور لوئیجی ۱۱/۳/۹۶

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here