سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

حقانیت و جوشش خونهایی که از پیکر مقاومت برزمین ریخت

0 37

پژواک مقاومت

۱۳مرداد سال ۱۳۸۴ مصادف با عید قربان, سپاه ترورستی قدس اقدام به آدم ربایی دو مجاهد خلق در بغداد کرد. و اینکه ۱۲ سال از ربوده شدن مجاهدین خلق حسین پویان و محمد علی زاهدی حین انجام یک مأموریت در یکی از خیابانهای بغداد بودند میگذرد. ۱۲سال پیش با روی کار آمدن احمدی نژاد جنایتکار و تک پایه شدن خلیفه ارتجاع، تروریسم افزار گسیخته ولایت وقیه توسط عناصر سپاه قدس و مزدوران محلی آنها به اسم سپاه بدر شتاب بیشتری بخود گرفت تا با ایجاد ترور و آدم ربایی در عراق بزعم خودشان بر عمر ننگینشان بیافزایند. آنروزها مثل امروز طشت رسوایی و تروریزم رژیم برجا مانده ی خمینی از بام جهان بر زمین نیافتاده بود و هنوز برای بعضی پدرخوانده تروریزم ناشناخته بود و تنها و تنها این مقاومت سترک مردم ایران و فرزندان مجاهدش بودند که رو در رور و در جنگی نابرابر ، در سخت ترین شرایط به پایداری قهرمانانه در سنگر شرف و افتخار قرارگاه اشرف ایستادگی میکردند. و در چنین شرایط سخت و طاقت فرسایی بود که مجاهدین خلق حسین پویان و محمد علی زاهدی در راستای خود کفایی و استقلال مجاهدین در عراق حین انجام یک مأموریت تدارکاتی که به بغداد رفته بودند توسط عناصر تروریست سپاه قدس و در لباس مزدوران محلی سپاه بدر به گروگان گرفته شدند.آنها را بعد از ربودن به وزارت کشور عراق و بعد به خانه های امن که در جادریه بغداد داشتند منتقل کردند.همان زندانهای مخوفی که بدست سازمان افشا و علنی شد و جهان شاهد جنایتهای هولناک آن قرار گرفت. در ابتدا رژیم میخواست با انواع شکنجه ها و تطمیع و ارعاب این دو مجاهد خلق را وادار به شکستن مقاوتشان کند تا بزعم خودش از آنها در شوی تلوزیونی خودش استفاده تبلیغاتی علیه مقاومت و مجاهدین کند. رژیم ولایت فقیه و دولت دست نشانده اش در عراق هرگز اذعان به این عمل کثیف و جنایتکارانه شان نکردند تا هم دست بازتری در شکنجه و آزار مجاهدین ربوده شده داشته باشند و هم اینکه در پاسخگو نبودن جنایتشان راه گریز داشته باشند. به همین دلیل هر چه در توان داشتند کردند تا این دو مجاهد را به ندامت بکشانند ولی ولی هیهات که رژیم و مزدورانش درکی از مجاهد انقلاب کرده را نداشتند و فهمی از ایمان و اعتقاد آنها به حقانیت راه و آرمانشان نداشتند. مجاهدینی که تا بن استخوان به پیمانها و سوگندهایشان با خلق محبوب و رهبری شان وفا دار ماندند و نشان دادند که عزم جزم مجاهدین برای سرنگونی خش بر نمیدارد. حقانیت و پاکی خونهایی که از پیکر مقاومت بر زمین ریخت اینک با ورود رژیم به فاز سرنگونی به بلوغ و شکوفایی خودش رسیده و هر روز این رژیم زهر خورده و جنایتکار است که به نقطه پایانی عمرش نزدیکتر میشود و مورد تنفر و انزجار جهانی قرار میگیرد.

واقعیت این است که رژیم ولایت فقیه، بعد از گردهمایی کهکشان امسال و بعد از وارد شدن سپاه در لیست سیاه تروریستی، تغییر دوران و پیام آن را که همانا سرنگونی و تغییر نظام ننگینش توسط مردم و مقاومت مردم ایران است را دریافته و برایش روشن است که پیش برنده این خط همانا جریانی جز مقاومت راستین مردم ایران نیست. اینهمه یقه درانی و جزع و فزع سرکردگان رژیم نه بی حکمت است و نه عاری از این حقیقت که دور نیست تا با تنگ تر شدن حلقه داری که رژیم در تمام دوران حکومت ننگنیش بر گردن مردم ایران انداخته است نابودی خودش را بدست توانای ارتش آزادیخش و جوانان غیور ایرانی به چشم ببیند.

مقاومت ایران هم‌چنانکه پیش از این بارها اعلام کرده است، بار دیگر سران این رژیم را برای پاسخگویی به همه جنایات ۳۸ساله‌اش، همه آدم ربایی ها، ترورها و اعدامهایش ، به‌خصوص قتل‌عام ۳۰هزار زندانی سیاسی در سال ۱۳۶۷، به شرکت در دادگاه جنایی بین‌المللی با حضور مقاومت ایران و هزاران شاهد این جنایتها در داخل و خارج ایران فرامی‌خواند

مسعود پویان مهر کاسه چی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.