سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

حسن عزیزی مامور نبش قبر شده اطلاعات آخوندی را بشناسید

0 25

بدنبال شکست مفتضحانه نمایش فرمایشی خامنه ای- مالکی در شرق اشرف در تاریخ ۲۷آبان۹۰، وزارت بدنام اطلاعات، تعدادی از بدنام ترین عوامل خود در خارج کشور از جمله «حسن عزیزی» را به عراق اعزام نمود تا اقدامات نیروی تروریستی قدس علیه اشرف را زیر نظر سفارت رژیم در بغداد، برای تلاشهای مذبوحانه و تشبثات بعدی سازماندهی و اجرا نماید.

حسن عزیزی یک درجه دارسابق ژاندامری بود که چند سال پیش از ایران خارج شده و در هلند مستقر بود, توسط رژیم آخوندی به خدمت گرفته شد. وی جریان استخدامش در وزارت اطلاعات آخوندی از طریق سفارت رژیم در هلند را طی مصاحبه ای با یک مجله عرب زبان رژیم به روشنی توضیح داده است:

«در سال ۱۹۹۸ که آقای محمد خاتمی به ریاست جمهوری ایران برگزیده شد با سفارت ایران در هلند تماس گرفتم و بعد از چند سؤال که پرسیدم، ویزای سفر به ایران را گرفتم و به سرزمین وطنم بازگشتم. حکومت ایران قرار عفو ما (خودش و فریده صدری) را صادر کرد.»

همسر وی, مزدور دیگری است به اسم فریده صدری است که در سال۷۶ به همراه شوهرش به ایران بازگشت و در اداره اطلاعات خرمدره به خدمت گرفته شد. خبرگزاری رسمی حکومتی ایرنا در تاریخ ۲۲/۴/۸۴ در مورد بازگشت او به ایران نوشت: «. . .درسال ۱۳۷۶توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) به کشور بازگشت داده شد. . .»

براساس گزارشی از داخل ایران، اقوام و آشنایان آنها که از قبل جریان همکاری شان را با وزارت اطلاعات شنیده بودند، با مشاهده بازگشت آنها، به مزدوری شان یقین کرده و از سلام و علیک و رفت آمد با آنها خودداری نموده و این مزدوران را در انزوای خوارکننده‌یی قرار دادند. به‌طوری‌که پس از چند روز از زندگی در خرمدره(شهرمحل سکونتشان) پشیمان شده و از وزارت اطلاعات خواستند که آنها را به‌تهران منتقل کند.

یکی از آشنایان آنها گفته است: «اینها در این‌جا خیلی منفور هستند، هیچ‌کس به‌حسابشان نمی‌آورد، مردم با نگاهشان به‌آنها ابراز تنفر می‌کنند…

بعداز انتقال به تهران , این مزدوران در همکاری با ارگانهای اطلاعاتی رژیم از قبیل انجمن نجات رژیم برای فشار آوردن به خانواده های مجاهدین و اثبات سرسپاری به ولی نعمت خود از هیچ فرومایگی و رذالت فروگذار نکردند به نحوی که سایت نجات رژیم در تاریخ ۸۴۰۲۱۳ نوشت: «باخبرشدیم آقای”حسن عزیزی” دوست و یار وفادارمان در انجمن نجات، به هنگام بازگشت از زیارت امام رضا(ع)، دچار عارضه قلبی شد، حال و روز چندان خوبی ندارد ما دوستان همیشگی”حسن”، آرزوی شفای عاجل و بازگشت ایشان به انجمن جهت ادامه یاری رساندن، را داریم. تقدیمی از طرف یاران و دوستان در انجمن نجات

وی پس از استخدام و فراگیری آموزشها و توجیهات لازم توسط وزارت اطلاعات در ایران، دوباره به خارج فرستاده شد. وقتی از طرف هم میهنان خارج کشور نیز طرد شد، خطاب به کسانی که یاوه هایش را به مفت نمی خریدند در منتهای بلاهت، به زبان خودش اقرار کرد: «. . . متاسفانه عده ای پیدا می شوند که یا خوابند و یا خود را به خواب زده اند و من بیشتر طرف صحبتم با کسانی است که خواب هستند و با دسته دیگر کاری ندارم. طیف اول سوالشان این است که چرا با رژیم جمهوری اسلامی مبارزه نمی کنید بلکه همیشه ضدیت با مجاهدین را استراتژی خود قرار داده و نتیجه گیری می کنند ما از رژیم جمهوری اسلامی بنوعی حمایت میکنیم» سایت دیدبان اطلاعات آخوندی به تاریخ ۱۴/۱۲/۸۲ .

این هم وجه دیگری از وقاحت و دریدگی ساندیس خواران خارج کشوری نظام الهی! است که با همان ویژگی آخوندها، برای توجیه خیانتها در مقابل رشیدترین فرزندان مردم ایران که برای سرنگونی رژیم پلید آخوندی دست از همه چیز خود شسته اند تا همه چیز را برای مردم ایران فراهم کنند، ناگزیر از اعتراف به مزدوری خود شده است.

با اوج گیری نقش مقاومت ایران و ایستادگی قهرمانان اشرف، رژیم آخوندی که وجود خود را در نابودی اشرف و مجاهدانش می بیند، از روی استیصال مطلق، به نبش قبر رذل ترین و کثیف ترین مأمورانش روی آورد و از جمله این ژاندارم سابق و مأمور فعلی یعنی حسن عزیزی را که سالها در هلند بود، مجدداً به خدمت گرفت, تا این جانیان دست در دست قاتلان مجاهدان اشرف، به نشخوار همان اراجیف سالیان آخوندها از قبیل کردکشی مجاهدین و . . . پرداخته و زمینه را برای جنایت علیه بشریت و کشتار مجاهدان اشرف فراهم کنند.

به این ترتیب در آذرماه گذشته مزدور حسن عزیزی را به همراه تعدادی از مأموران پیشانی سیاه نظیر سبحانی، قشقاوی، عباس صادقی، مهدی خوشحال و. . . به عراق فرستاد که صحنه های بارزدن آنها عقب یک وانت بار و خالی کردن آنها رقت انگیز، مشمئز کننده و در عین حال عبرت آموز است

اما فارغ از همه تشبثات رژیم درمانده آخوندی، مجاهدین عزم جزم کرده اند تا از این پس نیز با دادن درسی پایدار و فراموشی ناپذیر به ولی فقیه ارتجاع و همه مأموران ریز و درشتش، کاری کنند که صدبار بیشتر از آنچه که در جریان عزیمت رهبری مجاهدین از پاریس به جوار خاک میهن، از غلط کرده پشیمان شدند، این بار افسوس دوران گذشته ولی بی بازگشت را بخورند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.