حسن روحانی پس از دریافت کلان ضربه تحریم‌ها هذیان گویی می‌کند

9
ترس و وحشت آخوند روحانی 14 آبان

هذیان گویی آخوند روحانی

دراثر کلان ضربه دریافتی

از سوی دیگر مزدوران و جیره خواران رژیم از احتمال قطع یا کم شدن پول‌هایی که دریافت میکنند به وحشت افتاده‌اند.

درهمین حال، رژیم با تزریق مصنوعی دلار در صرافی‌های تهران میخواهد نشان بدهد که طوری نشده و بر اوضاع مسلط است. اما اقتصاد دانان میگویند این مسکن‌ها فایده ای ندارد بخصوص که سوئیفت (شبکه بانکی جهانی برای تبادلات مالی) اعلام کرد شماری از بانک‌های آلوده رژیم را از سیستم مالی جهانی بیرون می‌اندازد.

در این بحبوحه آخوند روحانی بقول خودش به امید درمانی روی آورده وعده داد که رژیم با قاچاق و پولشویی تحریم‌ها را دور خواهد زد !

رئیس جمهور ارتجاع در اثر کلان ضربه دریافتی، به گونه ای منگ و مبهوت که لرزه‌های دوران سرنگونی را به نمایش میگذارد درجلسة کارچرخانان اقتصادی رژیم به هذیان گویی پرداخت.

آخوند روحانی از جمله گفت: 

– امروز تنها ما نیستیم که عصبانی هستیم شرکت‌ها و دولت‌های اروپایی هم عصبانی هستند

– ما راهی نداریم باید با مالیات کشور را اداره کنیم نباید با نفت کش اداره کنیم

– ما در شرایط جنگیم در شرایط جنگ… اون وقت صدام بود امروز ترامپ است

-همه کشورهای دنیا به استثنای چند کشور در برابر آمریکا هستند و در کنار ما هستند این موفقیت دیپلماسی ماست!! ما از لحاظ سیاسی پیروز هستیم !! صدا و سیمای ما باید این موفقیت را با صدای رسا بیان کند!! آمریکا تنها مانده است !! تمام کشورهای دنیا موظفند روبروی آمریکا بایستند!!

-آخوند روحانی همچنین به نحوی مضحک و با استیصال ادعا کرد مردم با حضورشان در ۱۳ آبان بر توطئه‌های جدید آمریکا خط بطلان کشیدند!

-رئیس جمهور رژیم در عین حال افزود: ۲۵۰ هزار میلیارد تومان نقدینگی امروز مربوط به موسسات غیرمجاز است. این خائنین آدم‌هایی را هم دورو بر خودشان دارند

آخوند روحانی بار دیگر به صراحت گفت: قیام مردم ایران در دیماه ۹۶ عامل تعیین کننده تصمیم آمریکا به خروج از برجام بوده و رئیس جمهور آمریکا پس از اینکه فیلم‌های ۷ و ۸ دی را دیده به این نتیجه رسیده است که از برجام خارج شود.

بخش‌هایی از اظهارات آخوند حسن روحانی:

«حالا چه خاصیتی دارد ما هر روز همدیگر را اذیت می‌کنیم دشمن را اذیت کنید چرا همدیگر را اذیت می‌کنیم چه کار بخواهیم کنیم دنبال چه هستیم شما ببینید از پارسال اتفاقاً من ایامی آمدم اینجا که روزهای پر آشوب ای را پشت سر گذاشته بودیم ما چندم دی پارسال آمدیم ۱۸ دی همین جور هم که اگراین سهام همه شرکت‌ها را بفروشی کار ما درست میشود (خنده)… خب الحمدلله تو فروش هم حواست جمع باشد کار ما پیش می‌رود خوب حال پارسال ما آن ایام آمدیم که ملت بزرگ ایران با راهپیمایی‌های شکوهمندش از یک آزمایش بزرگ پیروز و موافق جلوه کرده بود با چندتا راهپیمایی همه رو شست منتها این راهپیمایی بعدی که اون چاله چوله‌ها را پر کرد این فیلم بعدیش به دست کاخ سفید نرسید این کاخ سفید بعضی از فیلم‌ها را میبیند فیلم بعدی به او نمی‌رسد بر مبنای فیلم اول که یکسری حوادث تو شهرها بود آمد راجع به برجام تصمیم گرفت برجام را که کی تصمیم گرفت از برجام خارج بشه اواخر دی ماه پارسال اوایل دی ماه حوادث رخ داد آن فیلم رو آنجا روبروی خودش قرار داد فیلم‌های بعدی که مثلا ۱۲ دی ماه ۱۳ دی ماه ۱۴ دی ماه همه رو شست آنها هم به او نرسید بر مبنای هفت هشت دی آمد از برجام خارج شد…»

«و من ندیدم در کاخ سفید گروهی روی کار بیایند که مثل این دوره نژادپرست باشند آنوقتی یک گروهی هم نژاد پرستند هم اعتنا به قوانین و مقررات بین‌المللی نمی‌کنند چه توقع ما از آنها داریم همین است همین شرایطی است که ما امروز داریم می‌بینیم این ما نیستیم که دلمان می‌خواهد این دوره حکومت آمریکا خیلی کوتاه و کوتاه تر بشود متحدین اروپایی خودشان در جلسات به خود من یکی از آرزوهای شان این است دیگه حالا متحدین خودشان هستند… امروز هم همه کشورهای دنیا به استثنای چند کشور در برابر آمریکا هستند و در کنار ایران هستند این موفقیت دیپلماسی ما هست… پس ما از لحاظ سیاسی موفقیم از لحاظ سیاسی پیروز یم رسانه‌های ما صدا و سیمای ما باید این موفقیت را با صدای رسا بیان کند… ما این بار با افتخار تحریم را میشکنیم چون افتخار ظالمانه است این موفقیت بزرگ ملت ایران است این موفقیت رو نباید ما فراموش کنیم ما موفق شدیم ملت ما ملتهای منطقه موفق شدند که آمریکا قدم به قدم از اهداف اعلام شده قبلیش عقب نشینی کند شما حالا دارید می‌بینید در ماه‌های آینده که به ضرر چه کسی خواهد بود ممکن است کوتاه مدت یک منافع داشته باشند در بلند مدت به ضرر خود آمریکا خواهد بود… میگند بله ایران تحریم رو دور میزنه بله ما اعلام میکنیم، ما تحریم غیر قانونی ظالمانه شما رو با افتخار تمام دور میزنیم چون تحریم شما ظالمانه است غلط است بر خلاف مقررات بین المللی است.»

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here