سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

حسن حیرانی مزدور وزارت اطلاعات و پادوی سفارت رژیم در آلبانی

0 640

وزارت اطلاعات و شورای عالی امنیت رژیم، شبکه‌ای از مزدوران و مأموران خودفروخته در آلبانی که حاضر به همکاری با سفارت رژیم بودند را به خدمت خود گرفته است. این شبکه برای جاسوسی و جمع‌آوری اطلاعات، نشر اکاذیب و اجرای انواع پروژه‌های جنگ‌روانی علیه مجاهدین و مقاومت به‌کار گرفته می‌شود.

سفارت رژیم ایران در آلبانی با به خدمت گرفتن این مزدوران محلی با محوریت مزدوری بنام حسن حیرانی و فعال کردن چند کانال خریداری‌شده در رسانه‌ها، تلاش کرد افکار اجتماعی در آلبانی را علیه مجاهدین آلوده کند و کارزار شیطان‌سازی که پیش‌درآمد طرح‌های تروریستی‌اش علیه مجاهدین است را به‌پیش ببرد.

پایداری ۱۴ساله در عراق و هوشیاری مجاهدین نسبت به توطئه‌های وزارت اطلاعات و نیروی تروریستی قدس در عراق علیه مجاهدین، طرح‌های ولی‌فقیه و سایر آخوندها برای حذف فیزیکی هماورد خود را با شکست روبرو ساخت. هجرت بزرگ مجاهدین به آلبانی باعث غافلگیری رژیم شد. آخوندها که بقاء خود را تنها در حذف فیزیکی و شیطان‌سازی علیه مجاهدین می‌دانند، با بسیج مزدوران ایرانی و خارجی خودشان در کشورهای مختلف یک کمپین پرهزینه شیطان‌سازی باهدف زمینه‌سازی‌های تروریستی علیه مجاهدین در آلبانی را در دستور کار قرار داده‌اند.

در نوامبر ۲۰۱۷ آن سینگلتون یک مأمور شناخته‌شده وزارت اطلاعات ایران که شهروند انگلیسی و همسر یکی از مأموران وزارت اطلاعات به نام مسعود خدابنده است با کمک مزدوران محلی رژیم، به آلبانی آمد. آن سینگلتون و همسر او مسعود خدابنده بر اساس گزارشی که توسط نشریه کنگره آمریکا در دسامبر۲۰۱۲ منتشر شد به‌عنوان مأموران رسمی وزارت اطلاعات ایران معرفی‌شده‌اند.

 

هدف از سفر سینگلتون به آلبانی زمینه‌سازی یک عملیات تروریستی علیه گردهمایی نوروزی مجاهدین در آلبانی در مارس ۲۰۱۸ بود. البته این اقدام تروریستی توسط دولت آلبانی خنثی و توسط نخست‌وزیر ادی راما افشا شد. به‌این‌ترتیب طرح رژیم افشاشده و شکست خورد.

در ژوئیه ۲۰۱۸ یک بمب‌گذاری تروریستی علیه گردهمایی مجاهدین در حومه پاریس که توسط دیپلمات تروریست رژیم اسدالله اسدی هدایت می‌شد نیز خنثی گردید.

پس از شکست این اقدام تروریستی، مأمور دیگری بنام مصطفی محمدی که تبعه کانادا می‌باشد توسط رژیم ایران به آلبانی اعزام شد. مصطفی محمدی و همسر او درپوش دیدار خانوادگی با دخترش که از اعضای مجاهدین است به آلبانی آمدند. هدف از این سفر نیز شیطان‌سازی علیه مجاهدین برای زمینه‌سازی‌های جدید تروریستی علیه مجاهدین در اشرف ۳ بود.

حسن حیرانی، توسط مقامات وزارت اطلاعات رژیم در سفارت ایران در آلبانی توجیه شد تا با مصطفی محمدی در این مأموریت همراه شود. طی مدتی که مصطفی محمدی مزدور در آلبانی فعالیت داشت، حسن حیرانی پادوی او شده و او را در همه‌جا راهنمایی و کمک می‌کرد.

پس‌ازآن حسن حیرانی همکاری‌هایش با سفارت رژیم در آلبانی را گسترش داد.

دریکی دیگر از اعمال مزدورانه او از طرف سفارت رژیم مأموریت یافت که چند نفر از مزدوران دیگر رژیم را که با سفارت همکاری می‌کنند برای یک نمایش مسخره علیه مجاهدین در میدان اسکندر بیک در تیرانا جمع کند.

حسن حیرانی همچنین در ارتباط با مأموران شناخته‌شده وزارت اطلاعات رژیم ازجمله احسان بیدی و غلامرضا شکری، با فریبکاری به دنبال عضوگیری در بین عناصر اخراجی و بریده از مجاهدین هستند و با شارلاتانیزم، خود را به طرق مختلف به این نفرات نزدیک می‌کند. او با دروغ‌گویی علیه مجاهدین تلاش می‌کند که این افراد را برای همکاری با رژیم ایران عضوگیری کند. ما به ازا هر نفر جدیدی که به استخدام وزارت اطلاعات درآید مبلغی از جانب سفارت رژیم برایش واریز می‌شود.

دریک پروژه شیطان‌سازی علیه مجاهدین رژیم آخوندی در اواخر سال ۲۰۱۸ با هزینه‌های هنگفت، شروع به اعزام خبرنگاران برخی رسانه‌های غربی به آلبانی کرد. خبرنگار کانال۴ انگلیس، خبرنگار تلویزیون الجزیره انگلیسی، خبرنگار روزنامه اشپیگل و … . یکی پس از دیگری به آلبانی گسیل داده شدند.

و دراین میان سوژه اصلی و راهنمای این خبرنگاران حسن حیرانی تحت‌عنوان «عضو سابق مجاهدین» بود تا وضعیت فعلی او به‌عنوان «مستخدم سفارت آخوندها» پوشیده شود.

البته بی‌حکمت نبود که این خبرنگاران که ظاهراً از کشورهای مختلف آمده بودند برای مصاحبه به‌صورتی اتفاقی! مستقیم به حسن حیرانی وصل می‌شدند.

در ۲۴آذرماه۹۷ در سایت مزدوران در آلبانی، حسن حیرانی نوشت: «… در هفته‌های اخیر مصاحبه‌هایی با شبکه‌های مختلف ازجمله “تلویزیون کانال چهار انگلستان” ، “شبکه تلویزیونی الجزیره” ، “شبکه تلویزیونی تی آر تی ترکیه” ، “نشریه گاردین” ، “نشریه ایندیپندنت” و تعدادی دیگر انجام دادم که به وضعیت سازمان مجاهدین خلق ایران، سابقه و وضعیت کنونی آن‌ها در آلبانی پرداخته‌ایم و پرداخته‌اند…»

دروغ‌گویی‌های نجومی حسن حیرانی و سایر مزدوران که با وزارت اطلاعات رژیم کار می‌کردند علیه مجاهدین در اشرف ۳، گریبان روزنامه آلمانی اشپیگل و خبرنگارش که اکاذیب آنها را منتشر کرده بود گرفت.

در تاریخ ۴فروردین۹۸ یک دادگاه در آلمان به شکایت مجاهدین نسبت به انتشار این ادعاهای کذب توسط روزنامه اشپیگل از قول مزدوران وزارت اطلاعات، رأی محکومیت داد و این روزنامه را تهدید به جریمه نقدی یا رفتن به زندان درصورت عدم‌حذف‌ دروغ‌های ادعایی‌اش کرد.

تصاویر این مزدور با خبرنگاران اعزامی رژیم گویای همه‌چیز است.

********************

بسیاری از کسانی که مرز سرخ خود با رژیم را حفظ می‌کنند حسن حیرانی را یک فرد منفور و دروغ‌گو معرفی کرده و از خیانت‌ها و خودفروشی‌های وی در اجرای توطئه‌های سفارت و وزارت ملایان ابراز انزجار کرده‌اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.