سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

حسن آتش افزون از مأموران گشتاپوی آخوندی در استان هرمزگان

0 27

اطلاعات آخوندی در آخرین تحلیل خود از موقعیت مجاهدین در تعادل قوای داخلی و بین‌المللی ضمن اعتراف به شکست توطئه نابودی مجاهدین پرده‌ها را کنار زده و نسبت به خطر مجاهدین برای تمامیت رژیم هشدار داده و نوشته است:

atash af2«نقش این گروه [مجاهدین] در هر وضعیتی که هم‌اکنون در آن باشند, در تحولات آینده پیش‌بینی‌ناپذیر است و نادیده گرفتن آن موجب خسران خواهد شد… آیا راهبردی صحیح برای مقابله و یا دفع هرگونه تهدید از سوی مسئولین جمهوری اسلامی وجود دارد؟ … غفلت [نسبت به مجاهدین] حال سرباز کرده و نشان می‌دهد که این گروه دست بازتری در تحولات میدانی خواهد داشت… ناگفته نماند که این گروه تجارب بسیاری در بسیج و سازمان‌دهی داشته و بالقوه می‌تواند تهدید امنیتی برای کشور باشد. (سایت دیده‌بان اطلاعات آخوندی- ۳۰ فروردین ۹۶)

وزارت اطلاعات پیش‌تر طی یک گزارش پژوهشی اعلام کرده بود که صورت ‌مسئله، رشد فزاینده مجاهدین در داخل کشور است و باید از پیوستن افراد جدید به سازمان ممانعت به عمل آید و در همین رابطه مناسب‌ترین راه‌کار «مقابله‌جویانه» را به‌کارگیری «اعضای بریده از سازمان» اعلام کرده بود. (هابیلیان – ۵ دی ۹۵)

به‌کارگیری مزدوران و مأموران وزارت اطلاعات تحت نام «بریده» یا «جداشده» یا «عضو سابق مجاهدین» برای شیطان سازی و یا جاسوسی و اقدامات تروریستی یک روش کهنه آخوندها طی سه دهه گذشته می‌باشد که در یک جنگ روانی، علیه مجاهدین و مردم ایران استفاده می‌کنند. یکی از این مزدوران «حسن آتش افزون» است که محل مأموریتش در استان هرمزگان (بندرعباس) می‌باشد.

ازجمله وظایف نامبرده شرکت در برنامه‌های سفارشی تلویزیون رژیم برای دروغ‌پردازی علیه مجاهدین است. یک نمونه آن برنامه‌یی در سالگرد حماسه ملی و میهنی فروغ جاویدان است که سناریو ساخته‌وپرداخته وزارت اطلاعات در مورد مناسبات درونی مجاهدین و تکرار یاوه‌هایی درباره «پیوستن به مجاهدین»، «به‌زور نگه‌داشتن افراد در مناسبات» و «نشست‌های درون تشکیلاتی» آن‌قدر ابلهانه و ساختگی بود که مجری برنامه نیز مجبور به اذعان آن شده و گفت: «آقای آتش‌افزون به نظرم میاد که [مجاهدین] این‌قدر آسان مراجعه نمی‌کنند به آدم‌ها. باید یک بیسی، زمینه‌یی تو آدم‌ها به بینند که جذب کنند یعنی هیچ مقدمه‌یی نداره؟… این‌که [شما می‌گویید] به نظر خیلی داستان ناقصی میاد یک جای قضیه به نظرم باید کامل‌تر بشه… همین‌جوری دعوت‌شده بودید برای لندن سر از اردوگاه [اشرف] درآوردید؟». (برنامه آبی آسمانی-شبکه پنج _ ۳ مرداد ۹۲)

atsh af 2این مزدور در سال ۸۹ به همراه تعداد دیگری از مأموران وزارت کشتار به سیرک ولایت که با ۳۲۰ بلندگو به مدت ۲ سال در اطراف اشرف برپاشده بود؛ فرستاده شدند تا اشرفی‌ها را به کشتن تهدید کرده و زمینه‌سازی قتل‌عام آن‌ها را فراهم کنند.

وی قبل از این در مستندهای سفارشی تلویزیونی آخوندها، بکار گرفته شد و همچنین در نمایش رسوای وزارت اطلاعات در مهرماه سال ۸۷ در مقابل سفارت انگلیس برای اعتراض به خروج نام سازمان از لیست‌های استعماری – ارتجاعی، به صحنه فرستاده‌شده بود.

atash at3نامبرده به دلیل عدم توان و تحمل سختی‌ها و پیچیدگی‌های مبارزه بارها از مناسبات مجاهدین اخراج شده بود ولی هر بار با اصرار خواهان ماندن در درون مجاهدین شده بود و نهایتاً در مهرماه سال ۸۶ اخراج و به خروجی تحت کنترل نیروهای آمریکایی موسوم به تیف رفت و پس از چفت و جور شدن با مأموران وزارت اطلاعات، در فروردین سال ۸۷ به زیر عبای ملایان شتافت و به یکی از مهره‌های سرسپرده وزارت جاسوسی و کشتار وزارت اطلاعات علیه مجاهدین تبدیل شد.

بی‌شک روز حساب پس دادن این مزدوران فرا خواهد رسید و ننگ ابدی بر چهره پلید همه خائنان و جانیان ماندگارخواهد بود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.