سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

حامد صرافپور مامور وزارت اطلاعات: من مزدور هستم، اطلاعاتی هستم…

0 34

حامد صرافپور: من مزدور هستم، اطلاعاتی هستم…

یکی از «بسیجیان خادم» نظام ولایت‌فقیه مزدوری به‌نام «محمد حامد صرافپور» است. لجن‌پراکنی‌های این مزدور علیه مجاهدین و تبلیغ او برای نظام ضدبشری‌حاکم و دفاع وقیحانه از سیاست‌های تروریستی و جنگ‌طلبانه رژیم و نیروی تروریستی قدس و دژخیم قاسم سلیمانی در سوریه و عراق و یمن و لبنان و بحرین و … درحالی‌که مردم «غارت‌شده» و «زلزله‌زده» میهنمان ایران به خاک سیاه نشسته‌اند، به‌تنهایی گویای ماهیت ضدمردمی و جنایت‌کار او است، نمونه‌های زیر برای آشنایی با این مزدور که ماهیت خود را بیش از پیش برملا می‌کند، بی‌نیاز از هر توصیفی است:

پاسدار قاسم سلیمانی 1-min (1)

 مزدور لبنانی حسن نصرالله حزب شیطان-min

خامنه ایی جنایتکار و پاسدار سلیمانی3-min

 مزدور وزارت اطلاعات، حامد صرافپور، نیمه دوم سال ۸۷  با دستورالعمل‌ها و توجیهات وزارت اطلاعات آخوندها به فرانسه اعزام شد و به گردانندگان دیگر این شعبه وزارت در فرانسه به نام «ایران باستان آینده درخشان»  اضافه گردید.

صرافپورمستمراً برای آموزش و دریافت دستورالعمل‌های جدید از اربان خود در تهران، به ایران در رفت‌وآمد بود،‌ پس از افشاگری‌های مجاهدین که منجر به رسوایی این مزدور خودفروخته شد، وی تصمیم به بازگشت به زیر قبای ولایت گرفت و از ابتدای سال ۹۳ درارتباط مستقیم با وزارت بدنام در داخل کشور قرارگرفته است.

صرافپور5مزدور-min

او به دنبال افشاگری‌های مستند و غیرقابل حاشا کردن مجاهدین درباره هویت و مأموریتش، با بلاهت تمام به اعترافی ناگزیر روی آورد و به مصداق فرار به جلو، بیش‌ازپیش ماهیت جنایتکار خود در همکاری با وزارت آدمکشی اطلاعات که منفور تمام ایرانیان است را بر ملأ نمود. او در قبال افشاگری‌های مجاهدین با صراحت گفت:

«من مزدور هستم، شرافتم را فروخته‌ام، اطلاعاتی هستم… هرچه بگویید هستم»! (حامد صرافپور – سایت‌های زنجیره‌ای وزارت اطلاعات – ۸ آبان ۹۳)

ازآن‌پس تاکنون، او در نقش پادویی بی‌مقدار در نمایش‌های دستگاه تبلیغاتی وزارت اطلاعات علیه مقاومت نظیر فیلم و مستندهای سفارشی، نمایش‌های دوره‌ای جهت مقابله با محبوبیت مجاهدین در شهرهای مختلف ازجمله شیراز و کرمان و… و امضای تومارهای ساخته‌وپرداخته وزارت بدنام برای زمینه‌سازی توطئه و اقدامات تروریستی و شیطان سازی علیه مجاهدین ایفای وظیفه کرده است.

مزدور صرافپور

 یکی از مأموریت‌های مزدوران وزارت اطلاعات ازجمله حامد صرافپور، شیطان سازی علیه مجاهدین و هرگونه شعار تغییر رژیم و هرگونه مقاومت در برابر آخوندهای شیاد با شعار دجالانه «مجاهدین از آخوندها بدترند» می‌باشد؛ که به‌منظور مشروع و تئوریزه کردن شکنجه و اعدام و سرکوب روزانه مردم ایران، به‌خصوص مخدوش کردن قتل‌عام ۳۰ هزار زندانی سیاسی در سال ۶۷ است.واضح است که آبشخور سیاسی به‌کارگیری این مزدوران ترس و وحشت رژیم از گرایش جوانان به مجاهدین با یادآوری نقش آنان در قیام سال ۸۸ علیه دیکتاتوری دینی است. مزدور حامد صرافپور این موضوع را به‌کرات و ازجمله در نمایش وزارت جعل و سرکوب اطلاعات در دانشگاه کرمان اذعان کرده است:

«حامد صرافپور با یادآوری تحرکات [مجاهدین] در جریان فتنه ۸۸ اظهار داشت: سران|مجاهدین]… تلاش میکردند تا بخش زیادی از جوانان را جذب کنند».

(ایرنا – ۲۳ اردیبهشت ۹۴)

نامبرده به همراه برخی از مأموران گشتاپوی ملایان در خارج کشور، دست‌اندرکار توطئه علیه حق مقاومت برای آزادی ایران و استفاده از امکان پناهندگی سیاسی [که در علم حقوق به آن، عنوان مقدس اطلاق شده است]‌ برای ایرانیان مبارز در خارج کشور می‌باشد. وی سال‌ها به‌عنوان یکی از مأموران وزارت بدنام با ارائه دروغ‌های ساخته‌وپرداخته وزارت اطلاعات، هدف‌های تروریستی رژیم آخوندی زمینه‌سازی برای حمله و هجوم و کشتار ساکنان بی‌دفاع اشرف و لیبرتی را پشتیبانی می‌کرد و طی سال‌های اقامتش در خارج کشور تلاش داشت اهداف رژیم در این زمینه را چه در خارج و چه در عراق، برآورده نماید.

او با مأموریت مراجعه به ارگان‌های اطلاعاتی و امنیتی استعماری، نیاز رژیم آخوندی به مستندسازی جعلیاتش علیه مقاومت ایران در فرانسه را که در پاسخ مثبت مطامع غارتگرانه کمپانی‌های چپاولگر در دستور کار سرویس‌های مربوطه قرارگرفته بود را پیش می‌برد. او خود به چنین اقدامات جنایت‌کارانه‌ای بعد از برگشت به زیر حاکمیت آخوندها اذعان کرده و گفت:

«ما بارها صحبت کردیم با مسئولین امنیت خود فرانسه به اونها می‌گفتیم که به چه دلیل مریم رجوی توی پاریس به‌راحتی تردد میکنه پناهنده شده درحالی‌که فرمانده ما بوده درحالی‌که رهبر مجاهدین هست به چه دلیلی اون به این راحتی هر کاری میخواد تو پاریس انجام میده و پناهنده است و مورد حفاظت شما است». (مزدور حامد صرافپور -تلویزیون افق رژیم – ۱۳ اردیبهشت ۹۶)به صحنه آوردن مزدورانی نظیر حامد صرافپور توسط وزارت اطلاعات، آن‌هم در زمانه‌ای که براثر تغییر دوران، آخوندها در گرداب بن‌بست‌های مرگبار داخلی، انزوای منطقه‌ای و بین‌المللی و ضربه استراتژیک مجاهدین به رژیم در انتقال امن با ساختار تشکیلاتی، گیر افتاده‌اند، تنها بیانگر افلاس و درماندگی آن است که در عین حاکم بودن و ادعای «ام‌القری بنیادگرایی»، برای بقای خود،‌ محتاج به چنین تفاله‌های بی‌ارزشی است.

سایت ایران افشاگرآذر۹۶

لینک‌ها:

سند PDF

– حامد صرافپور؛ مأمور وزارت اطلاعات آخوندها

– مأمور وزارت اطلاعات؛ زهرا میرباقری

ایران افشاگر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.