سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

حامد صرافپور مأمور شناخته شده وزارت اطلاعات حکومت اخوندی

0 56

حامد صرافپور مأمور وزارت اطلاعات آخوند ها

با شکست سلسله توطئه ها و زد و بندهای رژیم آخوندی برای انهدام «اشرف» و در پی به رسمیت شناخته شدن موقعیت حقوقی مجاهدین در شهر اشرف، خامنه‌ای و مالکی برای مقابله با موج انزجار داخلی و محکومیتهای بین‌المللی و برای توجیه جنایتهای خود، به استفاده از مأموران وزارت بدنام اطلاعات، روی آورده‌اند. صدور مأموران بدنام خود از داخل ایران به اطراف اشرف، اعزام مأموران شناخته شده گشتاپوی ملایان به عراق و بکارگیری پادوها و گماشته های اطلاعاتی در خارج کشور.

از جمله این اقدامات است. این مزدوران با همان برچسبها و الگوهای رسوای رژیم آخوندها، به شستن و لیسیدن دستهای خونین مالکی و توجیه قتل‌عام در اشرف می پردازند. مسعود خدابنده، کریم حقی، حامد صرافپور و … از جمله این مأموران افشا شده اطلاعات آخوندها هستند.

حامد صرافپور یکی از این مأموران اطلاعات بدنام آخوندی، فردی است که در نیمه دوم سال ۸۷ با دستور العملها و توجیهات جدید به فرانسه اعزام شد و به گردانندگان شعبه وزارت در فرانسه به نام«ایران باستان آینده درخشان» اضافه گردید.

نامبرده به همراه سایر مأموران گشتاپوی ملایان در خارج کشور به‌عنوان یک مأمور وزارت اطلاعات دست‌اندرکار توطئه علیه مجاهدین و زمینه‌سازی برای حمله و هجوم و کشتار ساکنان بی دفاع اشرف است. وی طی این سالها تلاش نموده که با ارائه دروغهای ساخته و پرداخته وزارت اطلاعات، هدفهای رژیم آخوندی را برآورده نماید.

او وقیحانه از رژیم آخوندی وجنایت هایش و ازپاسداران وشکنجه گران رژیم ضد بشری خمینی دفاع می کند با تکرار اباطیل آخوند پسند و کهنه شده وزار ت تلاش می کند تا اعدام وشکنجه و کشتار فرزندان مردم ایران بدست آخوندها را توجیه نماید.

با شروع اقدامات سرکوبگرانه دولت عراق علیه ساکنان اشرف به منظور پیشبرد توافقات دوجانبه خامنه ای و دولت عراق، او با خوشحالی در سایت پوششی وزارت اطلاعات نوشت:«حضور اقای موفق الربیعی و هیئت همراه بلند پایه ایشان به معنی استارت پروسه انحلال اردوگاه اشرف می باشد. (انجمن ایران باستان، آینده درخشان، پاریس، اول ژانویه ۲۰۰۹)

مأمور صرافپور وظیفه دارد که در دفاع از آخوندها،می نویسد:«تحریمها فقط مردمی را تحت فشار قرار داده که شما مدعی آزادی آنها هستید و مدام برایشان اشک تمساح می ریزید؟ (ایران باستان، پاریس، ۱۵ فوریه ۲۰۰۹)

در تاریخ ۹اردیبهشت ۸۸، علی پاک در نامه افشاگرانه یی در مورد شبکه وزارت اطلاعات در فرانسه به عفوبین الملل نوشت ، بدنبال قطع رابطه با مأموران اطلاعات آخوندها؛ با تهدید ازسوی سرگردگان شبکه وزارت اطلاعات در فرانسه والمان مواجه شد،. وی در این نامه سرگشاده به تشریح جزئیات شبکه اطلاعات آخوندی در کشورهای اروپایی و عملکرد آنها علیه مجاهدین و شورای ملی مقاومت ایران پرداخت و نوشت:«شبکه مزدوران توسط شعبه اطلاعات آخوندها در سفارت ایران در فرانسه اداره و تأمین مالی میشود. لجن پراکنی و جنگ روانی علیه مجاهدین و شورای ملی مقاومت ایران نخستین اولویت ابلاغ شده از سوی وزارت اطلاعات آخوندهاست که بر اساس آن بایستی با ایجاد یک تصویر ترسناک از اور سورواز، مردم ومقامات فرانسوی را ترساند» علی پاک نوشت:«مسؤلیت عناصر وابسته به رژیم در فرانسه برعهده کریم حقی (مقیم هلند) و جواد فیروزمند(مقیم فرانسه) است که هر دو آنها به همان مإمور وزارت اطلاعات رژیم درفرانسه به نام علی وصل هستند و علی خطوطی را که باید به پیش ببرند به آنها ابلاغ کرده و هزینه های ماهیانه آنها را می پردازد. وی با افشای نفراتی که به کریم حقی وصل هستند از حامد صرافپور نیز نام برده بود که دریک انجمن پوششی وزارت اطلاعات به نام ”ایران باستان – راه درخشان” فعالیت میکنند».

یکی دیگر از مأموریت های حامد صرافپور دروغپردازی به منظور ممانعت از خروج نام مجاهدین از لیست تروریستی امریکا می باشد:«ما مخالف بیرون آمدن این سازمان از لیست تروریستی بودیم، به این دلیل که نمیخواستیم مجاهدین اپوزسیون جمهوری اسلامی قلمداد شود»( اینترلینک۹۰۰۶۱۷، پاریس، هفتم سپتامبر ۲۰۱۱)

نتیجه عینی و مضمون و هدف سیاسی، فعالیت مزدوران وزارت اطلاعات از جمله حامد صرافپور، سرپا نگهداشتن رژیم ضدمردمی و ضدمیهنی و ضد اسلامی آخوندها و پوشاندن شکنجه ها و اعدام ها و سرکوب ضدبشری مردم ایران است که در شعار «مجاهدین از آخوندها بدترند» متبلور می شود. به همین دلیل مأمور حامد صرافپور وقیحانه و بر اثر شدت روشنگری و پیشرویهای مجاهدین در صحنه داخلی و بین المللی می نویسد:« گذشت زمان اینرا برایم اثبات نموده است که شما [مجاهدین] به حق جنایتکارتر و بنیادگراتر[از رژیم خمینی] هستید (حامد صرافپور، ایران باستان، پاریس، نوزدهم مارس ۲۰۰۹ )

فعالیت مأموران وزارت اطلاعات آخوندها، درماندگی در برابر پیشرویهای حقوقی و بین المللی اشرف و موج انزجار داخلی و محکومیتهای بین‌المللی به خاطر جنایت علیه بشریت در اشرف، توسط خامنه ای و دولت مالکی است.

ایران افشاگر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.