سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

جولیو ترتزی وزیر خارجه پیشین ایتالیا: «این دیگر بر همگان آشکار است که رژیم ایران بزرگ‌ترین حامی تروریسم است»

0 38

جولیو ترتزی وزیر خارجه پیشین ایتالیا در مصاحبه با رادیو رادیکال این کشور با اشاره به شکست توطئه تروریستی رژیم آخوندی علیه گردهمایی مقاومت در پاریس و دستگیری اسدالله اسدی دیپلمات‌تروریست آخوندها، گفت: «این دیگر بر همگان آشکار است که رژیم ایران بزرگ‌ترین حامی تروریسم است.

این رژیم (در) توطئه تروریستی برای هدف قرار دادن گردهمایی بزرگ ایرانیان در پاریس دیپلومات‌های خودش را نیز بکار گرفته بود که البته توسط سرویس‌های امنیتی آلمان، بلژیک و اتریش خنثی شد.

این خود نشانگر قطره‌یی از دریای تروریسم این رژیم است.».

وزیر خارجه پیشین ایتالیا در ادامه این مصاحبه بر نقش شورای ملی مقاومت به‌عنوان آلترناتیو دیکتاتوری آخوندی تأکید کرد، و افزود: «(این) همان آلترناتیوی (است) که ما همراه با هیأتی از پارلمانترها، سناتورها، شهرداران و شخصیت‌های حقوق بشری در گردهمایی امسال (پاریس) میهمان آنها بودیم».

جولیو ترتزی هم‌چنین، گفت: «ایران کشوری با ظرفیت‌های فرهنگی و اقتصادی نیرومند و خارق‌العاده است که رژیمی نفرت‌انگیز که یک دیکتاتوری مذهبی و فاشیستی است به‌مدت حدود چهل سال است کمر به ویرانی آن بسته است… (اکنون) قیام مردم ایران بدون توقف و مستمر به پیش می‌رود در حالی که حمایت از رژیم از بین رفته است».

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.