سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

جهانبخش سیدمحمدی عامل وزارت اطلاعات در کرمانشاه

0 31

جهانبخش سیدمحمدی متولد سال۱۳۳۶ درکرمانشاه و یکی از مأموران اطلاعات و از گردانندگان ارگان جاسوسی و سرکوبی خانواده ها تحت عنوان «نجات» رژیم در استان کرمانشاه است که به آزار و اذیت خانواده های مجاهدین مشغول است.

مأموریت دیگر این گماشته وزارت بدنام آمدن به اشرف و لجن پراکنی علیه مجاهدان اشرف برای زمینه سازیهای اقدامات تروریستی است که در هماهنگی با مرکز فعالیتهای تروریستی رژیم در بغداد (سفارت) انجام می شود و تحت کنترل پاسدار تروریست، حسن دانایی فرد است.

یکی دیگر از مأموریتهای این مزدور جهانبخش سیدمحمدی، شرکت در نمایشهای اطلاعاتی در تلویزیون آخوندهاست تا با دست کشیدن به ریش و عمامه ولی فقیه ارتجاع و با لجن پراکنی علیه ساکنان بیدفاع اشرف، با وارونه گویی تلاش می کند تا جای جلاد و قربانی را عوض نموده و قربانی را مقصّر جلوه بدهد! که نمونه اخیر آن تحت عنوان «پایانی برپایان» می باشد که در سالگرد عملیات کبیر فروغ جاویدان در مرداد ماه امسال شروع شده و کماکان ادامه دارد. واقعیت این است که حماسه پایداری مجاهدین پاکباز اشرف از یک سو و گسترش استقبال جوانان در داخل کشور به مجاهدین از سوی دیگر، وحشت ولی فقیه طلسم شکسته را برانگیخته تا علاوه بر بسیج کلیه ارگانهای سرکوب و جنایت خود علیه مجاهدین و اشرف، به یک جنگ روانی کثیف نیز روی آورد.

لیست دست اندرکاران تهیه این نمایش تلویزیونی بیانگر ماهیت و اهداف آن است. ترکیبی از وزارت اطلاعات تا شعبات پوششی آن و تا ارگانهای صدور تروریسم که وحشت آخوندها از مجاهدین و اشرف را نشان می دهد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.