سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

جنایت‌های پنهان یک رژیم پابه‌گور علیه مجاهدین (قسمت دوم)

0 65

در قسمت اول این سلسله مقالات توضیح دادیم که «اقدام جنایت‌کارانه رژیم، یعنی به‌بازی‌گرفتن خانواده با سوءاستفاده از احساسات و عواطف آنها، تبدیل آنها به برگ‌ فشار و ابزاری برای مقابله‌ با مجاهدین و تولید یک جنگ‌روانی‌ کثیف، فقط به خانوادههای مجاهدین محدود نمی‌شود. بلکه خانواده‌های مفقودین و قربانیان جنگ ضدمردمی که خمینی ضدبشر به‌راه‌انداخت، قربانیان دیگر این رژیم هستند که برخی ازآنها به‌طور مضاعف موضوع ظلم وستم این رژیم قرار گرفته‌اند» به نمونه دیگری در این قسمت توجه کنید.

نمونه سوم: «آرش رضایی» یک مأمور شناخته‌ شده وزارت اطلاعات در ارومیه است. او یکی از مجریان این‌خط تبهکارانه علیه خانواده‌های درمانده‌ایست که به‌دنبال فرزندان مفقود شده خود درجنگ ضدمیهنی خمینی هستند. آرش رضایی طی یک سناریوی ساختگی، نامه‌ای از جانب یکی از این خانواده‌ها که فرزندش هیچ‌گاه در مناسبات مجاهدین نبوده‌است، تنظیم و برای دفتر صلیب‌ سرخ در تهران ارسال کرده‌ است، تا به خیال خام خود با یک تیر دو منظور را هم‌زمان هدف قرار دهد: هم فشار پیگیری‌های خانواده مفقود جنگی را متوجه مجاهدین سازد و به‌ این‌ وسیله مجاهدین را تحت‌فشار قراردهد و هم با ارسال اطلاعات دروغین به یک ارگان بین‌المللی، زمینه کارزار شیطان‌سازی از مجاهدین درصحنه دیپلماتیک را مهیا کند.

اقدام تبهکارانه این‌شکنجه‌گر اطلاعاتی که در زیر آمده‌است، به‌خوبی ماهیت ضدبشری این رژیم جنایت‌کار و عوامل و مزدورانش از جمله آرش رضایی را نشان می‌دهد؛ رژیمی‌که ۱۲۰هزارتن از بهترین فرزندان مجاهد و مبارز این میهن را کشته و تنها یک فقره از جنایاتش درقتل‌عام زندانیان مجاهد در سال۶۷، به‌قول آقای منتظری، از بزرگ‌ترین جنایت‌های‌تاریخ محسوب می‌شود؛ اینک در حضیض درماندگی رویارویی با آلترناتیوش، با ریختن اشک تمساح برای «منشور اعلامیه جهانی حقوق بشر»! و جلب توجه صلیب‌سرخ به وظائف انسانی‌اش! یک نمایش رسوا از «زدن وارونه نعل» را به‌نمایش می‌گذارد:

«آقای آرمان عزیز

مسئول محترم هماهنگ کننده امور حمایت و جستجوی کمیته بین المللی صلیب سرخ – دفتر تهران

با سلام و درود بر شما و همکاران محترمتان

احتراما به عرض عالی می رسانم آقای احمد قره دولی طی ملاقات با اینجانب در محل دفتر انجمن [نجاست] آذربایجان غربی رونوشت نامه ای را تحویل اینجانب دادند که خطاب به برادرش آقای اروجعلی قره دولی نوشته است و مدتی پیش در سایت انجمن [نجاست] درج شد. ایشان اظهار میدارد برادرش بیش از بیست سال است در قرارگاه اشرف بسر میبرد اما سران مجاهدین متاسفانه تاکنون زمینه و امکان تماس تلفنی یا ملاقات اعضای خانواده چشم انتظارش را با برادرش فراهم نکرده اند. آقای قره دولی همچنین اشاره کرد علیرغم اینکه نامه ایشان خطاب به برادرش در مورخه ی ۲۸/۲/۱۳۹۰ در سایت انجمن [نجاست] درج شده و بی شک در معرض دید رهبران مجاهدین قرار گرفته است تاکنون به خواسته مشروع وی و خانواده اش مبنی بر تماس و یا امکان ملاقات با برادرش کمترین اهمیتی داده نشده است.

آقای آرمان عزیز

در این ملاقات آقای احمد قره دولی با اشاره به مفاد منشور اعلامیه جهانی حقوق بشر نارضایتی خود را از وضعیت موجود ابراز داشت و از اینجانب خواست تا با ارسال رونوشت نامه ایشان به مقامات کمیته بین المللی صلیب سرخ دفتر تهران و ژنو ضمن اطلاع رسانی و انعکاس مشکلات خانواده وی ، شاید صلیب سرخ با توجه به شرح وظایف انسانی اش نسبت به پیگیری مطالبات خانواده ایشان اقدامات لازم را مبذول فرمایند.

عالیجناب

به پیوست عین نامه آقای احمد قره دولی برای رسیدگی و پیگیری طبق صلاحدید آن مقام عالی ، تقدیم می‌گردد.

امید است اقدامات دلسوزانه و امید بخش جنابعالی و سایر مقامات محترم صلیب سرخ در رابطه با تحقق خواسته خانواده آقای قره دولی مفید واقع گردد.

با تقدیم احترامات بی شائبه قلبی

آرش رضائی

مسئول انجمن [نجاست] دفتر آذربایجانغربی» (۱)

سند وزارت اطلاعات ب

(۱) سایت وزارت اطلاعات شعبه آذربایجان غربی- ۲۶مهر۱۳۹۰

لازم به یادآوری است که آرش رضایی از جمله شکنجه‌گران وزارت بدنامه اطلاعات در آذربایجان غربی است که قبلا از سوی مقاومت ایران افشا شده است. برای اطلاع نسبت به وضعیت وی اینجا را کلیک کنید

در این زمینه بیشتر بخوانید 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.