سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

جنایت‌های پنهان یک رژیم پابه‌گور علیه مجاهدین (قسمت سوم)

0 43

در قسمتهای قبلی این مقالات، روش دیگری از جنگ کثیف روانی که توسط وزارت اطلاعات علیه مجاهدین هدایت میشود را توضیح دادیم و نمونه‌هایی را توضیح دادیم. اکنون به نمونه‌ای دیگر توجه کنید.

نمونه چهارم: یکی‌از خانواده‌های قربانی‌جنگ جنایت‌کارانه‌ای که‌ خمینی ضدبشر علیه عراق به راه انداخت، خانواده «ابوالفضل ایوز» است. چنین‌فردی هیچ‌گاه گذرش به مقرهای ‌مجاهدین، نه در عراق و نه خارج‌ عراق، نیفتاده ‌است؛ اما وقتی به خبرسازی تبهکارانه گشتاپوی‌دروغ‌پرداز آخوندی که در زیر آمده، توجه‌کنید؛ به‌وضوح مشخص میشود علیرغم اینکه مجاهدین جواب مشخصی به این‌خانواده نسبت به «عدم سابقه‌ حضور این شخص در قرارگاه‌های مجاهدین» داده‌اند؛ اما ماموران جنایتکار وزارت اطلاعات دست از سر ‌آنها برنداشته و با تحریک احساسات خانوادگی بستگانش، هر روز سوهان‌ جدیدی برروح و روان و احساسات آنها می‌کشد و آنان‌ را مجددا جریحه‌دار می‌سازد:

« خانواده ایوز، یکی از خانوادهٰ‌هایی است که از چند سال پیش تاکنون به دنبال پیدا کردن سرنخی از برادرشان ابوالفضل ایوز بوده است. وی در سال ۶۷ توسط دیکتاتور عراق، صدام به اسارت گرفته شده بود و در لیست صلیب سرخ ثبت نام نشده بود .

چندین سال قبل یکی از [بریده‌های تشکیلات مجاهدین] که ازعراق به ایران برگشته بود، خبر وجود ابوالفضل در عراق نزد [مجاهدین] را به آنان داده بود و این خانواده در تمام این مدت بلا انقطاع به دنبال پیدا کردن برادرشان بودند.

۵سال پیش عازم عراق و جلوی در قرارگاه اشرف شدند. ولی مسئولین [مجاهدین] در قرارگاه اشرف اعلام کرده بودند که شخصی با چنین مشخصاتی آنجا نیست. خانواده ایوز با وجود اینکه جواب رد از آنها شنیده بودند، دست از پیگیری نکشیدند و گویا ندایی از اعماق روح و روانشان مستمر زمزمه می‌کرد برادرشان، ابوالفضل ایوز، زنده است و در داخل سیستم [مجاهدین] محصور گشته است .

چندی پیش که در ارتباط با دیگر [بریده‌ها] ، موضوع را پیگیری می‌کردند، معلوم شد ابوالفضل هم اکنون در پایگاه مفید [مجاهدین] درآلبانی است .خانواده ایوز عزم جزم کرده‌اند، هرطور که شده ابوالفضل را بیابند و با او دیدار داشته باشند.» (۱)

نامه خانواده خطاب به ابوالفضل که در سایتهای وزارتی منتشر شده است:

و این هم صحنه‌هایی از فیلمی است که اعضای خانواده وی خطاب به او ضبط کرده و در سایتهای وزارتی منتشر شده است.

جنایت های پنهان یک رژیم پابگور

و می‌بینید که عوامل رژیم و مزدبگیرانش به چه اعمال ضدانسانی متوسل میشوند تا چهره مجاهدین را در میان مردم مخدوش جلوه دهند که بیانگر میزان وحشت آنها از نقش #مجاهدین در #سرنگونی بلاتردید این رژیم جانی است.

ادامه دارد

(۱) نقل از سایت شعبه تهران وزارت اطلاعات، ۹خرداد۹۶

در این زمینه بیشتر بخوانید  

جنایتهای پنهان یک رژیم پابگور -قسمت اول

جنایت‌های پنهان یک رژیم پابه‌گور- قسمت دوم

ایران افشاگر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.