سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

جانشین فرمانده کل سپاه و شمار زیادی پاسدار سرتیپ برای جلوگیری از خیزش مردمی در پاسارگاد مستقر شده بودند

0 4

پاسارگاد- شماره ۵

بنا به گزارشهای رسیده از درون رژیم آخوندی، در هراس از تبدیل مراسم بزرگداشت کوروش کبیر به یک خیزش عمومی ضد حکومتی، شماری از بالاترین سرکردگان سپاه پاسداران از روزهای قبل از ۷ آبان در پاسارگاد و مناطق اطراف آن مستقر شده بودند. فرماندهان جنایتکاری چون پاسدار- سرتیپ حسین سلامی، جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران؛ پاسدار- سرتیپ حسین نجات، جانشین اطلاعات کل سپاه پاسداران؛ پاسدار-سرتیپ میراحمدی جانشین اطلاعات و امنیت ستاد کل نیروهای مسلح؛ پاسدار-سرتیپ کاظمی، پاسدار سرتیپ هاشم غیاثی، پاسدار سرتیپ کوشکی فرمانده سپاه «فجر» استان فارس، پاسدار- سرتیپ احمد علی گودرزی فرمانده نیروی انتظامی استان فارس، پاسدار- سرتیپ جزنی، سرهنگ پاسدار علی ذولقدری جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان فارس و شمار دیگری از فرماندهان سپاه استانهای مختلف با لباس شخصی در صحنه حضور داشتند و سرکوب گسترده انبوه مردمی را که از شهرهای دور و نزدیک به سمت پاسارگاد سرازیر شده بودند را فرماندهی می کردند.

از روز ۵ آبان۹۶، حدود ۶ هزار تن از نیروهای سپاه، بسیج و نیروهای انتظامی و اطلاعاتی در پاسارگاد مستقر شده و کلیه مدارس، حسینیه، مسجد و خانه و دفتر امام جمعه پاسارگاد را اشغال کردند و بسیاری از آنها در چادرهایی که اطراف پاسارگارد برپا شده بود مستقر شدند.

هزاران پاسدار از خوزستان، چهارمحال بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، و مراکز سپاه در شهرستانهای اطراف از روز پنجم به پاسارگاد و شهرهای اطراف اعزام شدند و تا روز هشت آبان در منطقه باقی ماندند. تمامی اتوبانها، جاده های اصلی و فرعی و کوره راههای منتهی به پاسارگاد را با ستونها و دیوارهای پیش ساخته بتونی مسدود کردند و در تمامی نقاط پاسداران و بسیجیان مسلح مستقر بودند.

                                                                                        دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

                                                                                        ۱۲ آبان ۱۳۹۶ (۳ نوامبر ۲۰۱۷)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.