سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

توییتهای افشا‌ شده؛ زمینه‌سازی آخوندها برای تروریسم علیه مقاومت

0 30

اطلاعیه کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورای ملی مقاومت ایران

انتشار بخشی از توییت‌های ماشین سایبری رژیم آخوندی از سوی مؤسسه توییتر، بار دیگر این حقیقت را که مقاومت ایران همواره تأکید کرده است به اثبات رساند که منشأ اصلی هر گونه خصومت و شیطان‌سازی علیه شورای ملی مقاومت و سازمان مجاهدین خلق ایران فاشیسم دینی است. رژیمی که تنها راه نجات خود را از سرنگونی محتوم، نابودی همین مقاومت می‌داند.

این توییتها که از ابتدای سال ۲۰۱۸یعنی بلافاصله پس از شروع قیام ابعاد بی‌سابقه‌یی به خود گرفته است، نشان می‌دهد که رژیم آخوندها به موازات شدت بخشیدن به سرکوب در داخل ایران، تلاش کرده است با افزایش چشمگیر در ابعاد شیطان‌سازی و دروغپردازی، در خارج از مرزهای ایران نیز برای تروریسم علیه مقاومت زمینه‌سازی کند.

۱-در ماه شهریور شرکت توییتر ۷۷۰حساب توییتری متعلق به رژیم ایران را بست و اعلام کرد که آنها حسابهای جعلی جهت تبلیغات دولتی و پخش اطلاعات و تبلیغات دروغ است. همزمان شرکتهای فیس‌بوک و اینستاگرام و گوگل نیز حسابهای مشابه مربوط به رژیم ایران را بستند. شرکت توییتر در ۱۷اکتبر ۲۰۱۸، توییتهای این ۷۷۰حساب را که ۱،۱۲۲،۹۳۶عدد می‌شد همراه با عکسها و فیلمهایی که ضمیمه توییتها بود، به‌صورت سرجمع منتشر کرد.

۲-هر چند توییتر آن دسته از حسابهای رژیم را بسته است که در اساس درصدد دخالت و تأثیرگذاری در انتخابات آمریکا بوده‌اند، اما در این میان شمار قابل توجهی از این توییتها به پخش اطلاعات دروغ و شیطان‌سازی علیه مجاهدین و مقاومت ایران اختصاص یافته است. حسابهای بسته شده البته بخش ناچیزی از ماشین دروغ‌پردازی و فریبکاری رژیم را برملا می‌کند. وانگهی توییتهای افشا‌ شده عیناً در بسیاری دیگر از حسابهای توییتری رژیم آخوندی موجود است که هم‌چنان فعال هستند و بسیاری از آنها هم‌چنان وانمود می‌کنند که ارتباطی با رژیم ایران ندارند.

۳-بیشترین بخش از توییتهایی که به سازمان مجاهدین مربوط می‌شود به زبان فارسی و سپس به زبانهای انگلیسی، عربی، اسپانیولی، فرانسوی، آلبانیایی و پشتو است. این توییتها از سال ۲۰۱۲شروع شده و سپس در سالهای ۲۰۱۷و ۲۰۱۸ابعاد کلان پیدا کرده است. به‌نحوی که تعداد توییتهای ۲۰۱۸از جمع توییتهای منتشر شده در شش سال قبل بیشتر است.

۴-توییتهای افشا‌ شده این حقیقت را به‌خوبی روشن می‌کند که رژیم برای قالب کردن دروغهایش از پوشش خبرنگاری و «خبرنگاران دوست» استفاده می‌کند. واشنگتن پست ۱۷اکتبر نوشت: «اطلاعات جدید توییتر نشان می‌دهد که (کاربران رژیم) ایران تحت عنوان خبرنگاران خارجی خود را پنهان کرده بودند تا پیامهای سیاسی را در اینترنت پخش کنند».

از این پیشتر، مجاهدین در نامه‌های ۱۰و ۱۳اوت به کانال چهار تلویزیون انگلیس و در نامه ۲۲اوت۲۰۱۸به الجزیره انگلیسی و همچنین در اطلاعیه کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورا به تاریخ ۱۹سپتامبر سناریوهای کثیف دیکته شده از سوی وزارت اطلاعات به شبکه «خبرنگاران دوست» را با جزییات و همراه با اسناد و مدارک و اسامی مستخدمان به‌کار گرفته شده فاش کرده بودند.

دژخیم فلاحیان، وزیر پیشین اطلاعات آخوندها، در ۱۸تیر ۱۳۹۶در یک مصاحبه تلویزیونی گفته بود: «وزارت اطلاعات برای جمع‌آوری اطلاعات، پوشش لازم دارد چه در داخل چه در خارج. ما یک مأمور اطلاعاتی را نمی‌فرستیم آلمان یا آمریکا بگوید من از وزارت اطلاعات هستم پوشش کارِ بازرگانی یا خبرنگاری لازم است».

۵-در یکی از توییتها می‌خوانیم: «ان.بی.سی در برنامه ریچارد انگل پهپادهای اختصاصی را به کار گرفت که تصاویری از پایگاه جدید مخفی سازمان مجاهدین خلق (MKO ) در نزدیکی تیرانا بگیرد. مجاهدین خلق یک گروه شبح است با یک سابقه تروریستی که آمریکایی‌ها را در سالهای ۱۹۷۰کشته است و سپس همدوش صدام حسین جنگیده است و به‌طور گسترده‌یی منفور است».

۶-در توییتهای افشا‌ شده رژیم علیه مجاهدین دست کم از ۷۰هشتگ استفاده شده است. رژیم متناسب با فعالیتهای مقاومت و متناسب با نیازهایش در هر مقطع حسابها و هشتگهای مختلفی را تولید کرده است. به‌عنوان مثال، هشتگ های#BanTerrorOrg (سازمان تروریستی را ممنوع کنید)، #BanMEK (سازمان مجاهدین را ممنوع کنید)،#IranHatesMEK (ایران از سازمان مجاهدین نفرت دارد) و#No۲MEK (نه به سازمان مجاهدین) قبل از برگزاری گردهمایی‌های سالانه مقاومت توسط ماشین سایبری رژیم تولید شده بود. رژیم در بسیاری موارد تلاش می‌کرد چنین وانمود کند که این هشتگ‌ها توسط کاربرانی تولید شده است که هم با رژیم و هم با مقاومت ایران مخالف هستند! این همان ترفند مرسوم اطلاعات و سپاه سایبری آخوندها و مزدوران و سلولهای خفته و بیدار نظام برای رد گم کردن و این ادعاست که گوییا مجاهدین بی‌حساب و کتاب هر کس را که مخالف آنها باشد، اطلاعاتی قلمداد می‌کنند!

۷-هشتگ #IranHatesMEK درست روز اول ژوییه ۲۰۱۷(۹تیر۱۳۹۶) یعنی روز گردهمایی سالانه مقاومت در سال گذشته فعال شده است.

۸-هشتگ‌های #BanTerrorOrg و #BanMEK و #هزارجلاد هزار اشرف، در روزهای قبل از گردهمایی ویلپنت (۳۰ژوئن ۲۰۱۸) تولید شده و به‌طور گسترده توسط حسابهای جعلی رژیم مورد استفاده قرار گرفته است تا گردهمایی تحت‌الشعاع قرار گیرد.

۹-هشتگ #BanTerrorOrg برای ساعت ۲۰روز ۲۹ژوئن (روز قبل از گردهمایی) یک توفان توییتری علیه مجاهدین اعلام کرد.

۱۰-رژیم آخوندها علاوه بر شبکه «خبرنگاران دوست» و مزدوران لو رفته و پیشانی سیاه، به‌طور تمام‌عیار ماشین سایبری خود را بر روی مجاهدین و قرارگاه اشرف ۳در آلبانی فعال کرده است. برخی از این توییتها به‌شرح زیر است:

-سناتورهای ارشد آمریکایی با رهبر گروه تروریستی در آلبانی ملاقات می‌کنند

-کمپ مجاهدین تروریست در آلبانی یک ریسک بزرگ برای آلبانی ایجاد می‌کند

-یک هشدار: کمپ اشرف۳از عراق به آلبانی منتقل شده است: ترامپ همراه با اسراییل یک نقشه روشن برای این کار دارد…

-سیاست را فراموش کنید، در مورد نقض حقوق‌بشر توسط مجاهدین در آلبانی تحقیق کنید

-سخنرانی هفته گذشته رودی جولیانی، مشاور حقوقی ترامپ در واشنگتن به‌طور کامل نشان می‌دهد که جان بولتون، جان مک‌کین و بازهای دولت ترامپ قادر هستند بدون هیچ‌گونه ملاحظه‌یی از آلبانی به‌عنوان یک کشور شکست خورده سوء‌استفاده کنند

-مجاهدین یک گروه تروریستی هستند. آلبانی نمی‌تواند بدون عواقب، میزبان یک گروه تروریستی باشد، این آفریقا یا عراق و یا سوریه نیست که گروهها در بحران و خشونت پنهان شوند. این یک کشور صلح‌آمیز و دموکراتیک است که آرزو دارد به اتحادیه اروپا ملحق شود

۱۱-شماری از توییتهای سپاه و اطلاعات آخوندها به سایت اطلاعات موسوم به ایران اینترلینک وصل شده و یا از مزدور خدابنده و زنش (ان سینگلتون) کد می‌آورد. همچنین توییتهای آنها را ری‌توییت کرده است. اطلاعات آخوندها مقرر کرده است این زوج مزدور که قبلاً بر روی اشرف و لیبرتی متمرکز بودند اکنون به‌طور کامل روی حضور مجاهدین در آلبانی متمرکز شوند:

– غیب شدن یک عضو گروه تروریستی مجاهدین خلق به‌طور مشکوک در آلبانی

-رسانه‌های آلبانی توسط مجاهدین منحرف شده‌اند

– دولت ترامپ از آلبانی به‌عنوان یک دولت شکست‌خورده سوء‌استفاده می‌کند و راما ساکت است

-نخست وزیر آلبانی به یهودیان تعرض می‌کند و رنج آنها را با تروریستهای مجاهدین مقایسه می‌کند

– مجاهدین اعضای نامطلوب خود را در آلبانی ترور می‌کنند

– چماقداران مجاهدین، مصطفی محمدی… را کتک زدند

۱۲-بخش دیگری از توییتهای افشا‌ شده توسط توییتر بر روی حضور مجاهدین و مقاومت ایران در فرانسه و به‌ویژه گردهمایی سالانه مقاومت نشانه‌گیری شده است:

-ما حکومت فرانسه را که از مجاهدین خلق (MKO) حمایت می‌کند محکوم می‌کنیم…ترامپ از تروریزم حمایت می‌کند… جولیانی از تروریزیم حمایت می‌کند

-آقای رئیس‌جمهور امانوئل ماکرون، گروه موسوم به مجاهدین خلق که فعالیتهای زیاد تروریستی در ایران انجام داده، به‌عنوان عوامل صدام حسین عمل کرده و هزاران شیعه و کرد عراقی را کشته است، در کشور شما آزادانه زندگی می‌کنند. لطفاً آنها را اخراج کنید. سازمان تروریستی را ممنوع کنید.

-تصور کنید چه اتفاق می‌افتاد اگر ایران یک گردهمایی داعش را که بیش از ۷۰۰تن از فرانسویان را از سال ۲۰۱۵کشته است، میزبانی می‌کرد؟ حالا فرانسه یک گردهمایی سازمان مجاهدین تروریست را که مسئول قتل بیش از ۱۵۰۰۰ایرانی است در پاریس میزبانی می‌کند. سازمان تروریستی را ممنوع کنید

-پاریس یک گردهمایی سازمان تروریستی مجاهدین را میزبانی می‌کند که مسئول قتل ۱۵۰۰۰نفر است، این مانند آنست که فرانسه از داعش در سوریه حمایت می‌کند

-چرا فرانسه و آمریکا و برخی دیگر از کشورها مانند عربستان سعودی از گروه تروریستی مجاهدین حمایت می‌کنند؟ آیا مجاهدین را می‌شناسید؟ از سال ۱۹۸۱مسئولیت کشتن هزاران ایرانی را به‌عهده گرفته‌اند. در میان قربانیان بچه‌ها و زنان زیادی هست…

– قربانی اصلی رفت و آمدهای مجاهدین امنیت در فرانسه است

۱۳-وقتی تلاشهای رژیم برای لغو گردهمایی مجاهدین به‌جایی نرسید و به‌قول یکی از نمایندگان مجلس رژیم جواد ظریف که به این منظور به فرانسه رفته بود دست از پا درازتر برگشت، رژیم اطلاعیه‌یی از قول سازمان مجاهدین جعل کرده و توییت کرد:

«اطلاعیه سازمان مجاهدین:کنفرانس سالانه مقاومت به‌دلیل نگرانیهای امنیتی کنسل شد»

۱۴-خشم و کین افسارگسیخته رژیم از حمایت شخصیتهای آمریکایی از مقاومت ایران در توییتهای افشا‌ شده موج می‌زند:

– نیکی هیلی، شرم بر نیکی هیلی سفیر آمریکا که به‌وضوح مجاهدین خلق تروریست را ری‌توییت کرده است

– تریتا پارسی: با بولتون در کاخ سفید، مجاهدین تروریست یک قدم به این نزدیکتر هستند که همان کاری را در ایران بکنند که بولتون با عراق کرد. اشتباه نکنید

-وقتی رودی جولیانی از یک گروه تروریستی حمایت می‌کند باعث می‌شود آمریکاییها امروز یک دید منفی‌تر از شهردار سابق نیویورک پیدا کنند. نه به مجاهدین، جولیانی از تروریسم حمایت می‌کند

-رودی جولیانی وکیل شخصی ترامپ و نیوت گینگریچ مشاور غیررسمی او که به‌عنوان سخت سران ثبت شده‌اند، در کنفرانسهای مجاهدین در پاریس شرکت کرده‌اند. یک گروهی که ۱۵سال در لیست گروه‌های تروریستی نامگذاری شده بود. نه به مجاهدین، ترامپ از تروریسم حمایت می‌کند، جولیانی از تروریسم حمایت می‌کند.

-حمایت از گروهک تروریستی را متوقف کنید. نه به مجاهدین، جولیانی از تروریسم حمایت می‌کند، ترامپ از تروریسم حمایت می‌کند، سازمان تروریستی را ممنوع کنید

-شما درست می‌گویید، مریم رجوی رهبر آنهاست. آنها رسماًً از مجاهدین هستند. این افراد رسماًً توسط حکومت آمریکا آموزش دیده‌اند، خون هزاران ایرانی روی دست آنهاست. آنها یک فرقه قدیمی مارکسیست هستند. آنها تنها چند سال پیش مارکسیسم را رد کردند که حمایت آمریکا را دریافت کنند.

۱۵-دشمنی و ضدیت کور و ابلهانه با رئیس جمهور برگزیده مقاومت و مسئول شورا بیشترین بخش از این توییتها و ری توییتها را در‌ بر می‌گیرد که اغلب با لجن‌پراکنی افراطی و عبارات لمپنی همراه است و توسط دهها حساب دیگر رژیم تکرار و نشخوار شده و بازگو کردنی نیست. برخی دیگر از توییتها به قرار زیر است:

-چه چیزی رجوی و داعش را با یکدیگر برادر می‌کند؟

-مریم رجوی در پارلمان فرانسه به‌صورت علنی از داعش حمایت کرد.

-جوان ایرانی، جوانی که ریشه و تمدنش به کوروش کبیر (گفتار نیک، پندار نیک، رفتارنیک)می‌رسد نه مریم رجوی که گفتار زشت، پندار غلط و رفتاری ترورآمیز دارد

– چرا سعودی‌ها روی هشتگ «من کنار مریم رجوی می‌ایستم» کار کردند؟ بهش پول دادن نمیخوان سرمایه‌گذاریشون زمین بخوره

-مجاهدین یک گروه اپوزیسیون معمولی نیست. بیش از ۱۶۰۰۰ایرانی توسط سازمان مجاهدین از سال ۱۹۷۱کشته شده است.۱۶۰۰۰نفر! از جمله یک رئیس جمهور، یک نخست وزیر. سازمان تروریستی را ممنوع کنید

-طرفداران اجاره‌یی و وطن‌پرست بانوی قتل و خونریزی مریم رجوی # هزار جلاد هزار اشرف

همان‌طور که مسئولان مؤسسه توییتر در ۲۵مهر (۱۷اکتبر۲۰۱۸) اعلام کردند «عملیات اطلاعاتی و رفتار همآهنگ‌ شده دروغپردازی تمام نشده است». رژیم آخوندی برای ادامه سلطه ننگین خود و به منطور زمینه‌سازیهای تروریستی از هیچ‌گونه فریب و تقلب و سوءاستفاده از شبکه‌های اجتماعی و دیگر خدمات اینترنتی فروگذار نمی‌کند. هنوز بخش اعظم حسابها و صفحات و سایتهای رژیم و پاسداران و شکنجه‌گرانش که خود را کاربران معمولی یا مخالفان رژیم جا می‌زنند، به کار مشغول است.

دست آلوده و ننگین فاشیسم دینی باید از فیس بوک، توییتر، اینستاگرام و همچنین از گوگل و ویکی‌پدیا کوتاه شود.

حسابهای تولید شده توسط رژیم آخوندی تحت هر نام و هر عنوان باید افشا و بسته شود.

نباید اجازه داد رژیم ملایان اینترنت را برای زمینه‌سازی تروریسم و اهداف ضدانسانی به کار بگیرد.

شورای ملی مقاومت ایران

کمیسیون امنیت و ضدتروریسم

۸آبان ۱۳۹۷(۳۰اکتبر۲۰۱۸)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.