سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

توطئه ترور و حملات تروریستی به دفاتر شورا و مراکز مجاهدین در کشورهای مختلف

0 42

پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ آقای ادی راما نخست وزیر آلبانی در پاسخ به سؤالی در مورد تهدیدات تروریستی علیه مجاهدین در این کشور گفت : «من معتقدم در رابطه با مجاهدین ما کار درستی را انجام دادیم. ما به گروهی که مورد آزار و تعقیب بودند جا دادیم. و همین. در رابطه با سئوال شما حول امنیت و تهدیدات، ما در سمت درست تاریخ قرار داریم،‌ ما جزو گروه کشورهای اروپایی-آتلانتیک هستیم که به شیوه مشابه مورد تهدید هستند. من معتقدم تمام این کشورها علیه تهدیدات تروریستی اقدام میکنند» (تلویزیون ویژن پلاس-۱۹ آوریل ۲۰۱۸).

در واقع آنچه مورد اشاره نخست وزیر ادی راما قرار گرفته است، بخشی از طرح و برنامه ها و اقدامات گسترده تروریستی رژیم آخوندی علیه مقاومت ایران در کشورهای مختلف از آلبانی تا آلمان و آمریکاست. مقاومت ایران بیش از یکماه است درگیر یک کارزار فشرده برای خنثی کردن توطئه های رژیم برای ترور و حملات تروریستی به دفاتر شورا و مراکز مجاهدین است.

همچنانکه بارها در اطلاعیه ها و بیانیه های شورا خاطرنشان شده، آخر خط و هدف از شیطان‌سازی و دروغپردازی و خصومتهای دیوانه‌وار علیه مجاهدین که همزمان با قیام دیماه شدت گرفته است، چیزی جز تروریسم و خونریزی نیست. این حقیقت بارها در اشرف و لیبرتی با بهای سنگین و خونین تجربه شده است.

نکاتی که اکنون در باره چرخه تروریستی ولایت فقیه بعد از قیام میتوان گفت به شرح زیر است :

۱- در روز ۲ فروردین (۲۲ مارس ۲۰۱۸) رسانه های آلبانی از دستگیری ۲ مأمور ایرانی مشکوک به فعالیتهای تروریستی در تیرانا با اسامی «ف. ز » و «س. م.» خبر دادند که «خود را خبرنگار معرفی می‌کردند». به گزارش رسانه های آلبانی «این دو تبعه ایران برای تحقیقات بیشتر توسط آژانس های ضد تروریسم و به دنبال دریافت اطلاعات از شرکای بین المللی آلبانی مبنی بر اینکه (مأموران رژیم ایران) میخواهند عملیات تروریستی انجام بدهند، دستگیر شدند».

یادآوری میشود دژخیم فلاحیان وزیر سابق اطلاعات آخوندها در ۱۸ تیر ۹۶ گفت : «وزارت اطلاعات برای جمع آوری اطلاعات، پوشش لازم دارد چه در داخل چه در خارج. ما یک مأمور اطلاعاتی را نمی فرستیم آلمان یا امریکا بگوید من از وزارت اطلاعات هستم پوشش کارِ بازرگانی یا خبرنگاری لازم است.. ».

۲- در روز ۲ فروردین۹۷ریپورت تی وی در آلبانی خبر داد : «از اوائل ماه مارس آژانس های اطلاعاتی و ضد تروریسم ۱۰ نفر را که گفته میشود میتوانند فعالیت تروریستی را در آلبانی سازماندهی کنند، زیر نظر دارند. تمام اتباع ایران که وارد آلبانی میشوند، در مرز و در مدت اقامت در آلبانی تحت کنترل وسیع قرار میگیرند. آژانس های اعمال قانون در آلبانی بطور خاص نگران ایرانیانی هستند که توسط سرویس های مخفی تهران ممکن است بکار گرفته شوند تا بتوانند برای صدمه زدن به حفاظت ۳۰۰۰ نفر مجاهدین ایرانی پناهنده در آلبانی دست به اقداماتی بزنند».

۳-از ابتدای سال میلادی جاری (دیماه ۱۳۹۶) موارد متعدد مشکوک از قبیل شناسایی و عکس گرفتن و پارک آزمایشی خودروها در برابر دفتر شورای ملی مقاومت در برلین وجود داشت که پلیس و مقامات ذیربط مطلع هستند. رژیم برای آماده سازیهای تروریستی مزبور به تناوب از مأموران ایرانی و مزدوران غیر ایرانی استفاده میکند. در نیمه فروردین ۹۷ همه علائم حاکی از آماده سازی یک حمله تروریستی بود که مقامات ذیربط در جریان قرار گرفتند.

۴-همزمان در واشنگتن نیز نمونه های مشکوک متعدد از تعقیب و مراقبت در اطراف دفتر شورا توسط افرادی با ملیت های گوناگون وجود داشت که حاکی از تهدیدهای جدی تروریستی است. پلیس و مقامات ذیربط در جریان این تهدیدات قرار دارند.

۵-سفارتها و اطلاعات آخوندها با استفاده از ردیاب های تلفن همراه، موقعیت و مشخصات استفاده کنندگان این تلفن ها را بدست می آورند و در این مورد نمونه های زیادی وجود دارد.

۶-رژیم از کمکها و امکانات دولتهای پشتیبان و متحدان بالفعل خود حداکثر استفاده را علیه مخالفان بعمل می آورد.

سوابق

۱-خامنه ای در روز ۱۹ دی ۹۶ با تأکید بر اینکه قیام توسط مجاهدین سازماندهی شده و از ماهها پیش برای آن برنامه ریزی کرده بودند تهدید کرد که «این کار بی تقاص نخواهد ماند» و گفت «با کسانی که هیجانی وارد ماجرا شده اند چه دانشجو چه غیر دانشجو باید صحبت و روشنگری کرد اما حساب منافقین جداست».

۲-از فردای آن روز شورای عالی امنیت رژیم به بحث و تصمیم گیری در باره «عملیاتی کردن تقاص» مورد نظر خامنه ای پرداخت، از جمله :

-تعقیب و برخورد با نفرات اصلی شناسایی شده در داخل

-ادامه دار بودن گشت های اطلاعاتی بسیج در محله ها و هماهنگ بودن با ناجا

-حفظ آماده باش و گشت های انتظامی ناجا

-تعیین تکلیف دستگیر شدگان با همکاری و تعامل مراکز انتظامی و امنیتی با قوه قضاییه

-رسانه ای نمودن اظهارات و اعترافات برخی دستگیرشدگان به منظور آشکار نمودن عقبه و هدایتگران اغتشاشات

-آگاه سازی به موقع و به روز توسط صدا و سیما و رسانه ها در حوزه خبری و تصویری با به تصویر کشیدن حقایق

-طراحی برای ضربه سنگین به منافقین براساس توانمندی های موجود در سپاه و وزارت اطلاعات

-تهیه طرح جامع و پاسخ مناسب درخصوص درخواست های سرویس های اطلاعاتی و امنیتی کشورهایی که برای جبران حمایت مستقیم و یا غیرمستقیم مسئولین سیاسی و دولتی کشورشان از اغتشاشات، پیام فرستاده اند و بهره برداری از این امکان برای دادن پاسخ قاطع و سنگین به منافقین

۳- پاسدار شمخانی دبیرشورای عالی امنیت رژیم در روز ۱۱ دی ۹۶ (پنجمین روز قیام ) اعلام کرد: «هدف از دخالت خارجی سازمان یافته، جلوگیری از پیشرفت ایران است و لذا سعی دارند این کشور را از داخل فرو بپاشند». پاسدار شمخانی افزود که مجاهدین «پرچم‌های سناریوی سعودی را به دست دارند و پاسخ مناسب را از جایی که نمی‌دانند، دریافت خواهند کرد».

۴- آخوند محمد خاتمی در روز ۱۲ دی گفت: «حوادث تلخ روزهای اخیر در نقاط مختلف کشور نشان داد که عناصر فرصت طلب و عوامل آشوبگر با سوءاستفاده از اجتماعات و اعتراضات آرام مردمی با ایجاد آشوب, ناامنی, تخریب اموال عمومی, اهانت به مقدسات دینی و ملی, و حتی قتل انسانهای بیگناه, اهداف پلید دشمنان را دنبال میکنند…..دشمنان قسم خورده و کینه توز ملت ایران و در رأس آنها آمریکا و عوامل زبون آنان همچون تروریستهای منافق و برخی مزدوران منطقه یی آنان به حمایت و تشویق آشوبگران و اقدامات خشونت بار آنان پرداختند و عمق فریبکاری خود در ادعای دموکراسی و دلسوزی برای مردم ایران را به نمایش گذاشتند.مردم فهیم و رشید ایران هرگز جنایات و دشمنی این فریبکاران فرصت طلب را از آغاز انقلاب, دوران جنگ تحمیلی, و تحمیل تحریمهای غیر انسانی و دیگر اقدامات دشمنانه فراموش نخواهد کرد …».

۵-آخوند روحانی رئیس جمهور ارتجاع، در همان روز ۱۲ دی در تماس تلفنی یکساعته با رئیس جمهور فرانسه از وی خواست علیه مجاهدین در این کشور دست به عمل بزند. به گزارش خبرگزاری فرانسه «حسن روحانی از همتای فرانسوی خود امانوئل ماکرون خواست که تدابیری علیه فعالیتهای ”یک گروه تروریستی“ ایران، مستقر در فرانسه ، که از نظر وی در تظاهرات اخیر در ایران دخیل بوده است، اتخاذ نماید. رئیس جمهور ایران در اشاره آشکاری به مجاهدین خلق ابراز داشت: ”ما به این امر انتقاد داریم که یک گروه تروریستی پایگاهی در فرانسه داشته باشد و علیه مردم ایران عمل کند و خشونت را تشویق کند. ما از دولت فرانسه می خواهیم که علیه این گروهک تروریستی اقدام کند“».

۶-روزنامه فرانسوی فیگارو دو روز بعد در ۱۴ دیماه نوشت : « روحانی بار دیگر داستان مجاهدین را پیش میکشد.حسن روحانی از امانوئل ماکرون خواسته است علیه مخالفان وی در تبعید دست به اقدام بزند». فیگارو افزود: «در الیزه گفته میشود : هیچ گفتگویی با ایرانیها نداشته ایم که طی آن در نقطه ای موضوع مجاهدین به رخ ما کشیده نشود».

شورای ملی مقاومت

کمیسیون امنیت و ضد تروریسم

۳۱ فروردین ۹۷ (۲۰ آوریل ۲۰۱۸) 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.