تلویویزن تاپ چنل- آلبانی ۱۶آوریل ۲۰۱۷: دیدار سناتور جان مک کین با پرزیدنت شورای ملی مقاومت ایران درباره آخرین تحولات و نقش رژیم ایران در خاورمیانه

249

”ایران یک روز آزاد خواهد شد” این جمله ای بود که سناتور مک کین گفت. وی با پرزیدنت شورای ملی مقاومت ایران مریم رجوی ملاقات کرد. مریم رجوی گفت فاشیسم دینی حاکم بر ایران منبع اصلی تروریسم است. 

سناتور آمریکایی جان مک کین در حین بازدیدش از تیرانا با اعضای اپوزیسیون ایران در آلبانی ملاقات کرد. 

کاندیدای سابق ریاست جمهوری آمریکا گفت ”ایران یک روز آزاد خواهد شد” او اضافه کرد که ” ما یک روز در میدان آزادی با هم جمع خواهیم شد.” مک کین که همچنین رئیس کمیته نیروهای مسلح سنای آمریکا است به اعضای مجاهدین بابت انتقال موفقیت آمیز به آلبانی از عراق، جایی که هدف حملات توسط شبهنظامیان مورد حمایت رژیم ایران بودند، تبریک گفت.

او گفت ”هیچ شکی وجود ندارد همه کسانی که در اینجا جمع شده اند بیش از حد درد و رنج کشیدهاند. آنها نه تنها خودشان سختیهایی را تحمل کردهاند، بلکه عزیزان خود را بدست استبداد ایرانی از دست دادهاند.” 

بعداز این جلسه مک کین یک ملاقات ویژه با پرزیدنت شورای ملی مقاومت ایران مریم رجوی داشت. رجوی آخرین تحولات در ایران و نقش رژیم ایران در خاورمیانه را مورد بحث قرار داد. او اشاره کرد که فاشیسم مذهبی که در جمهوری اسلامی حکومت میکند منبع اصلی جنگ، تروریسم و درگیری در منطقه است. مک کین اشاره کرده که رژیم بشار اسد در سوریه و داعش با هم مرتبط هستند و تاکید کرد که اسد باید از قدرت کنار گذاشته شود. گروه مخالف مجاهدین خلق طی سالیان افشاگریهایی حول برنامه اتمی و فعالیت های تروریستی که می گویندرژیم ایران انجام داده است ، به عمل آورده اند. یک صد و چهل نفر از اعضای آنها در مدتی که در اشرف و لیبرتی در عراق بودند کشته شده اند. 

منبع: لینک اخبار ساعت ۱۵۰۰ تلویزیون تاپ چنل که در دقیقه ۱۶ و ۱۵ ثانیه خبر مربوط به بازدید مک کین از مجاهدین پخش کرده است: https://www.youtube.com/watch?v=HkaIrb0lZz4

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here