تلویزیون فاكس نيوز: تحلیلگر موسسه پروژه کلاریون می‌گوید مقاومت ایران پیشینه یی از گزارش‌های معتبر در مورد فعالیت‌های اتمی رژیم ایران دارد

227

تلويزيون فاكس نيوز روز ۲۲ آوريل۲۰۱۷:درحالیکه،بن رودز, مقام بلندپایه سابق اوباما می‌گوید رژيم ایران از توافق اتمی تبعیت می‌کند،مایکل پریجنت, متخصص امور خاورمیانه از موسسه هادسون به فاكس نيوز گفت: … بن رودز دیگر در دولت نیست…. در نتیجه من ترجیح می‌دهم که جامعه اطلاعاتی و نه بن رودز راستی آزمایی کند که رژيم ایران در حال تبعیت است یاخیر؟ 

چیزی که من(در مورد اعتبار افشاگری مقاومت ایران) می دانم این است که گزارش‌هایی آن‌ها در گذشته صحیح بوده است, بخصوص در مورد پارچین. چیزی که ما در موردش صحبت می‌کنیم این تاسیسات نظامی است بنام پارچین که احتمالاً S-300 های روسی به آنجا برده شدند. در آنجا ردهایی از اورانیوم بود که آژانس بین المللی انرژی اتمی پیدا کرد. رژيم ایران گفت که ما در اینجا هیچ کار بدی انجام نمی‌دهیم… دولت اوباما گفت زیاد جدی نیست! اما این یک موضوع جدی است. 

در باره اعتبار این افشاگری‌ها رايان ماورو تحليلگر امنيت ملي از موسسه پروژه كلاريون می‌گوید: آن‌ها پیشینه ای از گزارشات معتبر در مورد سایت‌های مخفی اتمی دارند و ما نیاز داریم که آن را خیلی جدی بگیریم. اما وجه تمایز مشخص میان رژیم ایران که اجازه نمی‌دهد هیچ زنی وارد رقابت‌های ریاست جمهوری شود و این گروه اپوزیسیون وجود دارد که توسط یک زن رهبری می‌شود و طرفدار یک دمکراسی مبتني بر جدايي دين و دولت بجای قوانین شریعت آخوندهاست.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here