تلویزیون الاخباریه: تحلیلگران بر این باورند که تلاش رژیم ایران برای هدف قراردادن گردهمایی مقاومت درپاریس بیانگر ترس این رژیم از این فعالیت سیاسی است

4
تلویزیون اخباریه

اپوزسیون ایران یک کنفرانس مطبوعاتی را برای افشای توطئة تروریستی برگزار کرد که توسط مقامات بلژیکی در ماه ژوئن گذشته بعد از دستگیری نفرات مظنون در این کشور که می‌خواستند گردهمایی مقاومت ایران را در پاریس هدف قرار دهند خنثی شد. این همزمان با دستگیری اسدالله اسدی دیپلمات (رژیم) ایران توسط مقامات آلمانی صورت گرفت که دادستانی بلژیک گفت طراح اصلی این عملیات بوده است.

محمد محدثین مسئول کمیسیون خارجة (شورای ملی) مقاومت ایران (گفت): اتریش به مرکز اصلی اطلاعات آخوندها در اروپا تبدیل شده است و اسدالله اسدی از ژوئن ۲۰۱۴ برای مدت چند سال مسئول طراحی اطلاعات آخوندها بوده و بر تمامی فعالیت‌های مراکز اطلاعات رژیم آخوندی در اروپا نظارت داشته است.

شرکت‌کنندگان در این کنفرانس از دولت‌های اروپایی خواستار اتخاذ اقداماتی سخت در مقابله با تروریسم رژیم ایران در خارج و حسابرسی از عناصر دست‌اندرکار اطلاعاتی و دیپلماتیکی شدند که چنین عملیات‌هایی را طراحی و اجرا می‌کنند.

گردهمایی مقاومت ایران هر ساله در پاریس برگزار می‌شود. تحلیلگران بر این باورند که تلاش رژیم برای هدف قرار دادن این گردهمایی دلیلی بر میزان نگرانی و ترس رژیم از این فعالیت سیاسی است؛ به حدی که اقدام برای انجام یک عملیات تروریستی می‌کند

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here