تلویزیون الاخباریه:‌ پارلمان اروپا برای حمایت از اپوزیسیون ایران دربهایش را باز می‌کند

96

تلویزیون الاخباریه عربستان گزارش داد:‌ پارلمان اروپا در بروکسل دروازه‌هایش را برای حمایت از اپوزیسیون ایران باز می‌کند مریم رجوی پرزیدنت شورای ملی مقاومت در سخنرانی خود برای شرکت کنندگان و نمایندگان پارلمان اروپا بحرانی بودن وضعیت داخلی ایران و تشدید سرکوب توسط رژیم آخوندی علیه مردم ایران را کاملاً توضیح دادند و تأکید کرد که مبارزه مردم روز به روز گسترش می‌یابد تا این‌که این رژیم دیکتاتوری و فرقه‌گرا را سرنگون کند.

الاخباریه افزود: خانم مریم رجوی از گروه بین‌المللی خواستند که فشار را افزایش بدهند تا این‌که رژیم ایران را مجبور کنند از سوریه خارج شود و ارسال سلاح به حزب‌الله و بقیه مزدورانش در منطقه را متوقف کند و برنامه موشکی بالستیکی‌اش را متوقف کند.

خانم رجوی تأکید کرد سرنگونی رژیم آخوندی تنها شرط برای برقراری امنیت و ثبات در منطقه خلیج‌فارس است و اپوزیسیون ایران مستحکم و استوار است و می‌توانند جایگزین این رژیم گردد.

خانم رجوی گفت: مردم ایران خواستار تغییر ریشه‌یی هستند و تغییر رژیم برای مردم ایران اصل است. جایگزین دموکراتیک رژیم آخوندی وجود دارد که به برگزاری یک انتخابات آزاد و برقراری برابری برای همه معتقد است و به سیاست جدایی دین از دولت معتقد است هم‌چنین برابری بین همه ادیان را به‌رسمیت می‌شناسد. تأمین حقوق همه اقلیتها را مورد تأکید قرار می‌دهد و نمی‌پذیرد که ایران کشوری اتمی باشد.

الاخباریه افزود: سخنرانان این جلسه که از گروه‌های مختلف پارلمانی بودند تأکید کردند که رژیم ایران فعالیتهای مخرب تروریستی‌اش را در منطقه گسترش می‌دهد و حامی اصلی گروه‌های بنیادگرای شیعه است که با سنیها دشمن هستند، گزارشات بین‌المللی و بر عکس ادعاهای رژیم ایران اثبات کرده است که رژیم حاکم در تهران حامی اصلی تروریسمی است که القاعده و داعش و بوکو حرام در آفریقا انجام می‌دهند.

دکتر سنابرق زاهدی رئیس کمیسیون قضایی شورای ملی مقاومت ایران به الاخباریه: گفت این شبه‌نظامیان و این نیروهای سپاه بایستی تحریم شوند و باید به‌رسمیت شناخت که جایگزین سیاسی آماده برای ایران وجود دارد که شورای ملی مقاومت ایران است و باید این واقعیت را به‌رسمیت شناخت هم‌چنین تا این‌که کسی احساس نکند که شکافی وجود دارد. مردم ایران جایگزین مناسبت برای این رژیم را ارائه داده‌اند که شورای ملی مقاومت ایران است.

در این گزارش هم‌چنین اضافه می‌کند: پارلمانترهای اروپایی انتقادات شدیدی به سیاستی کردند که موگرینی نسبت به رژیم ایران در پیش گرفته است و این سیاست را بیهوده و کوته‌بینانه قلمداد کردند و از نهادهای اروپایی خواستند که موضع شان نسبت به رژیم ایران را تغییر بدهند تا این‌که بتوان این رژیم که طی سالهای گذشته هزاران ایرانی بیگاه را اعدام کرده است را سرنگونی کنند.

ژرارد دپره نماینده پارلمان فرانسه گفت: نمی‌دانم مدت زمان سرنگون کردن رژیم ایران چقدر طول می‌کشد ولی از این اپوزیسیون دموکراتیک حمایت می‌کند که خواستار سرنگونی این رژیم است. تعداد ما پارلمانترهای اروپایی خیلی زیاد است و بیش از یک صد نماینده هستیم که از مقاومت ایران حمایت می‌کنند که خانم مریم رجوی این مقاومت را نمایندگی می‌کند و همه تلاش هایشان را خواهند کرد که برای تغییر رژیم آخوندی کمک کنند زیرا که این رژیم ضد برابری و حقوق‌بشر است.

به گزارش الاخباریه: پیام اپوزیسیون ایران به اروپاییها بسیار روشن بود، سرنگونی رژیم ایران تنها از راه قرار دادنش در خانه تروریزم صورت می‌گیرد و این‌که بلحاظ سیاسی و اقتصادی و دیپلوماتیک محاصره شود تا این‌که سرنگون شود.

الاخباریه در پایان گفت: کلمه میانه‌رو که روحانی شعار آن را می‌دهد شما را فریب ندهد این چیزی بود که در سخنرانی خانم مریم رجوی وجود داشت و پارلمانترهای اروپایی را نسبت به تهدیدات این رژیم بر امنیت و ثبات وصلح در منطقه و جهان هوشیار کرد.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here