سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

تلاش مذبوحانه وزیر اطلاعات ملایان برای روحیه دادن به نیروهای رژیم پس از نام‌گذاری سپاه

0 215

فراخوان خانم رجوی به آزادی دستگیرشدگان و اعزام هیئت بین‌المللی برای دیدار با آنان.

آخوند محمود علوی وزیر اطلاعات فاشیسم دینی حاکم بر ایران امروز در نمایش جمعه تهران ظاهر شد و با برخی کلمات دهان‌پرکن تحت عنوان ”بررسی‌های کلان امنیت ملی در پرتو رهنمودهای راهگشای” خامنه‌ای، مذبوحانه تلاش کرد به نیروهای سرخورده رژیم پس از گنجاندن سپاه پاسداران در لیست سازمان‌های تروریستی خارجی آمریکا روحیه بدهد.

وی در این قدرت‌نمایی دیرهنگام گفت ”در یک سال گذشته با ۱۱۶ گروه مرتبط با سازمان مجاهدین برخورد شده” است. وزیر گشتاپوی ملایان به نحو مسخره‌ای از دستاوردهای وزارتخانه‌اش به‌مثابه ”حماسه اطلاعاتی” نام برد که با ”ریل گذاری”  خامنه‌ای انجام‌شده و ”جزییات” آن باید ” از طریق رسانه ملی” در اختیار مردم قرار گیرد. مقصود از رسانه ملی همان ”صداوسیمای” آخوندی است که مردم ایران در هر تظاهرات و تجمعی شعار می‌دهند ”صداوسیمای ما ننگ ما ننگ ما”.

دستگیری‌های سال گذشته ایرانی(۲۱ مارس ۲۰۱۸ تا ۲۰ مارس۲۰۱۹) بسا بیشتر از آماری است که رئیس مافیای ترور و آدمکشی ملایان به آن اعتراف می‌کند. وی به‌عمد از دستگیری‌های دیگر ارگانهای سرکوبگر مانند سازمان اطلاعات سپاه، سازمان حفاظت اطلاعات سپاه، نیروی انتظامی و دادستانی سخنی به میان نیاورده است.

خانم مریم رجوی رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران با تأکید بر اینکه دستگیرشدگان در معرض شکنجه و اعدام قرار دارند، خواستار اقدام فوری دبیر کل ملل متحد، کمیسر عالی و شورای حقوق بشر ملل متحد و سازمان‌های بین‌المللی مدافع حقوق بشر برای آزادی آنان و تعیین حیات‌هایی برای بازدید از زندان‌های رژیم و دیدار با این زندانیان شد.

رژیم آخوندی باید اسامی همه دستگیرشدگان را منتشر کند و تمامی حقوق آنان را طبق کنوانسیون‌های بین‌المللی که امضا کرده مراعات کند. شکنجه و بدرفتاری یک روش روتین علیه زندانیان سیاسی است و در جریان قیام دی‌ماه ۱۳۹۶ دست‌کم ۱۴ تن از زندانیان قیام زیر شکنجه به شهادت رسیدند.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۳۰ فروردین ۱۳۹۸(۱۹ آوریل ۲۰۱۹)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.