سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

تلاش رژیم آخوندی برای اعزام گروههای جاسوسی و ترور به آلبانی در پوشش فعالیتهای تجاری

0 165

بدنبال اخراج غلامحسین محمدی نیا سفیر آخوندها در آلبانی و مصطفی رودکی رئیس ایستگاه اطلاعاتی در آذر ۱۳۹۷، رژیم آخوندی در صدد اعزام جاسوسان و تروریستهایش به آلبانی برای ضربه زدن به مجاهدین در پوشش‌های تجاری و خبرنگاری است.

به قرار اطلاع سپاه پاسداران اخیراً یک هیأت تروریستی را در پوش اقتصادی و تجارت آماده اعزام به آلبانی کرده است. رئیس این هیأت غلامحسین کاظمی از سرکردگان جنایتکار و قدیمی سپاه پاسداران و مدیر یک شرکت بزرگ مقاطعه کاری به نام «آسیا کار باختر» در شیراز است که وابسته به قرارگاه ضد خاتم الانبیاء می‌باشد. این شرکت ماموریتها و پروژه های متعددی در سوریه داشته است. مدیر اجرایی این شرکت سعید کاظمی پسر غلامحسین کاظمی است.

رژیم قصد دارد تحت نام این شرکت با محمل سرمایه‌گذاری در ویلاسازی و آپارتمان‌سازی برای تروریستهای نیروی قدس و وزارت اطلاعات در آلبانی ویزا و اجازه اقامت بگیرد.

دژخیم فلاحیان وزیر سابق اطلاعات آخوندها گفته بود: «وزارت اطلاعات برای جمع‌آوری اطلاعات، پوشش لازم دارد چه در داخل چه در خارج. ما یک مأمور اطلاعاتی را نمی فرستیم آلمان یا امریکا بگوید من از وزارت اطلاعات هستم پوشش کارِ بازرگانی یا خبرنگاری لازم است… » (۱۸ تیر ۱۳۹۶).

در همین رابطه در روز ۲ فروردین۱۳۹۷ ریپورت تی وی در آلبانی خبر داد: «از اوائل ماه مارس آژانس‌های اطلاعاتی و ضد تروریسم ۱۰ نفر را که گفته می‌شود می‌توانند فعالیت تروریستی را در آلبانی سازماندهی کنند، زیر نظر دارند. تمام اتباع ایران که وارد آلبانی می‌شوند، در مرز و در مدت اقامت در آلبانی تحت کنترل وسیع قرار می‌گیرند. آژانس‌های اعمال قانون در آلبانی به‌طور خاص نگران ایرانیانی هستند که توسط سرویس‌های مخفی تهران ممکن است به‌کار گرفته شوند تا بتوانند برای صدمه زدن به حفاظت ۳۰۰۰نفر مجاهدین ایرانی پناهنده در آلبانی دست به اقداماتی بزنند».

مقاومت ایران بارها تأکید کرده است که  باید به ملایان حاکم بر ایران نشان داده شود  فعالیت‌های تروریستی این رژیم در اروپا و سراسر جهان عواقب جدی خواهد داشت.

با توجه به توطئه‌های تروریستی سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات آخوندها در آلبانی و بلژیک و فرانسه و دانمارک و هلند و آمریکا و با توجه به دستگیری و اخراج دیپلمات تروریست‌ها، واردکردن سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات آخوندها در لیست تروریستی اتحادیه اروپا و محاکمه و مجازات و اخراج مأموران و مزدوران فاشیسم دینی ضرورت مضاعف پیدا می‌کند.

شورای ملی مقاومت ایران

کمیسیون امنیت و ضد تروریسم

۱۲ خرداد ۱۳۹۸ (۲ ژوئن ۲۰۱۹)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.