سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

تظاهرات گسترده کشاورزان در اصفهان و اعتراض غارت‌شدگان در شهرهای مختلف کشور

0 43

اطلاعیه شورای ملی مقاومت ایران

خانم رجوی با درود به معترضان عموم مردم به‌ویژه جوانان را به حمایت از آنان فراخواند

کشاورزان ورزنه و دیگر شهرهای شرق استان اصفهان و شمار زیادی از مردم به‌ویژه جوانان اصفهان در ادامه اعتراضات هفته‌های گذشته دست به اعتراض زدند و از فلکه خوراسگان به سمت خیابان جی و فلکه احمد آباد تظاهرات کردند. حضور زنان در این تجمع اعتراضی چشمگیر بود. شماری از کشاورزان سالخورده با بیل‌های خود در تظاهرات شرکت کرده بودنند. آنها شعار می‌دادند: روحانی دروغگو زاینده رود ما کو؛ عزا، عزا است امروز، روز عزاست امروز، زندگی کشاورز روی هواست امروز؛ کشاورز می‌میرد، ذلت نمی‌پذیرد؛ کشاورز می‌میرد، صدقه نمی‌پذیرد؛ مسئولان بی‌غیرت، تشنه به خون ملت؛ گرسنهایم بر نمی‌گردیم به خونه؛کی خسته است‌، دشمن؛ عرضه کار ندارید پست را کنار بگذارید.

مردم خطاب به نیروهای سرکوبگر که با ماشینها و تجهیزات سرکوب در مسیر تظاهرات مستقر شده بودند تا از پیوستن مردم به کشاورزان جلوگیری کنند، شعار می‌دادند: توپ تانک مسلسل دیگر اثر ندارد؛ نیروی انتظامی بی‌غیرت بی‌غیرت.

در یک تحول دیگر غارت‌شدگان مؤسسات کلاهبرداری حکومتی در شهرهای مختلف از جمله تهران، رشت، اهواز، مشهد، کرمان، اردبیل دست به اعتراض زدند. در تهران معترضان مقابل مجلس رژیم گرد آمده و شعارهای مرگ بر سیف (رئیس بانک مرکزی)، سیف خیانت می‌کند، دولت حمایت می‌کند؛ هیهات منالذله؛ کاسپین دزدی کرده دولت حمایت کرده؛ سر دادند. نیروهای امنیتی و انتظامی با دستگیری شماری از تجمع‌کنندگان و جمع کردن بنرهای آنها مانع گسترش این حرکت اعتراضی شدند.

غارت‌شدگان مؤسسه آرمان وحدت در اهواز نیز در برابر شعبه‌این مؤسسه تجمع اعتراضی برپاکردند. آنان شعار می‌دادند: مرگ بر روحانی، دولت ورشکسته روی پول ما نشسته، یک اختلاس کم بشه مشکل ما حل می‌شه؛

غارت‌شدگان مؤسسه کاسپین در رشت که به‌طور عمده از زنان بودند با شعارهای کاسپین دزدی کرده، دولت حمایت کرده؛ تا حق ام را نگیرم من از اینجا نمی‌روم؛ این دولت بی‌غیرت، عامل فقر ملت؛ تظاهرات کردند.

غارت‌شدگان در پارس آباد مغان (استان اردبیل) در محل مؤسسه کاسپین دست به اعتراض زدند. یکی از غارت‌شدگان بر اثر شدت فشارهای وارده حالش به وخامت گرایید و به بیمارستان منتقل شد.

در مشهد غارت‌شدگان مقابل شعبه سروش بلوار وکیل‌آباد تجمع اعتراضی برگزار کردند. آنها شعار می‌دادند: به ما خیانت شده، نقض امانت شده.

در کرمان نیز غارت‌شدگان در اعتراض به غارت سپرده‌هایشان در دفتر کاسپین در این شهر تحصن کردند.

روز یکشنبه ۱۹فروردین نیز صدها تن از غارت‌شدگان مؤسسه توسعه البرز مقابل سازمان تعاون روستایی در خیابان ولیعصر تهران دست به اعتراض زدند. آنها از جمله شعار می‌دادند: تا پول ما به باد است، هر روز همین بساط است؛ نیروی انتظامی به هوش باش، مالباختهایم نه اوباش! نیروی انتظامی خجالت خجالت.

خانم مریم رجوی، رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران، به کشاورزان محروم و مردم بپاخاسته اصفهان و غارت‌شدگان در شهرهای مختلف کشور که به‌ٰرغم اقدامات گسترده نیروهای سرکوبگر به اعتراضهای خود ادامه می‌دهند، درود فرستاد و عموم مردم به‌ویژه جوانان را به حمایت از آنان فراخواند. وی گفت فقر و فساد و غارتگری سرمایه‌های مردم تنها با سرنگونی نظام ولایت فقیه و استقرار دموکراسی و حاکمیت مردم از بین می‌رود.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۲۰فروردین ۱۳۹۷(۹ آوریل ۲۰۱۸)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.