تظاهرات و تجمع کارگران نیشکر هفت تپه و واکنش بچه دجال سرمایه دار این شرکت

8

کارگران نیشکر هفت تپه در بیست و سومین روز اعتصاب و تظاهرات خود، از صبح سه شنبه ششم آذر ماه، در مقابل فرمانداری تجمع کرده و پس از راهپیمایی و تظاهرات در چند خیابان شهر شوش به مقابل فرمانداری بازگشتند.‌‌. کارگران زحمتکش خواستار آزادی همکاران در بند خود هستند.

بچه دجال سرمايه‌دار و پرهيز دادن از كساني در «آنطرف آب»

رژيم ضد كارگري آخوندي با معركه‌گردانان قضائيه‌اش مدعي بود مدير عامل نيشكر هفت تپه كه بايستي پاسخگوي حقوق پرداخت نشده كارگران باشد فراري است. اما طولي نكشيد كه مدير عامل مربوطه كه يك بچه دجال سرمايه‌ دار و از آقازادگان همين نظام است، براي سپاس از قضاييه خامنه اي و خود خامنه اي به روي صحنه آمد تا به تهديد كارگران بپردازد و بگويد كه «بهيچوجه من الوجوه‌‌» كارخانه از بخش خصوصي به بخش دولتي برنخواهد گشت، اعتصاب و اعتراض هم همچنانكه آخوند صادق لاريجاني نيز بعداً تصريح كرد چيزي به ارمغان نمي آورد و ما باید باهم باشیم و نباید متکی به کسانی باشيم که آنطرف آب هستند. بلكه بايد درچارچوب همين نظام دست بدست يكديگر بدهیم. هر چند كه كارگران و مردم بستوه آمدة شوش پيشاپيش جواب اراجيف او را داده‌‌اند.

قسمت‌هايي از صحبت‌های مديرعامل آخوندها در نيشكر به غارت رفته هفت تپه در یک ویدئوی منتشر شده:

اميد اسد بيگي مديرعامل آخوندها در نيشكر هفت تپه -۴ آذر۹۷:

«جا داره در این پیام ویدئویی از تمامی مسئولین کشوری و استانی و علی الخصوص ریاست محترم قوه قضائیه و همکارانشون تشکر و قدر دانی کنم چرا که دستورات لازم جهت مجموعه‌های مرتبط به ما از جمله شرکت کشت و صنعت هفت تپه انجام شد و همچنین این شفاف سازی صورت گرفت.

و همچنین در رابطه با حمایت همه جانبه نظام از بخش خصوصی این روزنه را در قلب ما ایجاد کرد که ما بتونیم هرچه بهتر و با توان بالاتر به راهمون و اهدافمون فکر بکنیم…

و طبق فرموده مقام معظم رهبری در رابطه با اینکه همیشه در صحبت‌هایشون اعلام کرده‌‌اند و فرموده‌‌اند که آینده کشور از آن ما مردم ایران است…

این اعتصاب بجز ایجاد بی نظمی و مشکلات عدیده برای مجموعه ما هیچ چیز دیگر را به ارمغان نخواهد داشت…

بنده موضوعی را ‌می‌خواهم در رابطه با شایعاتی که در این چند روز اخیر در کانال‌ها و در بین پرسنل مطرح شده را صحبتی بکنم موضوعی که اعلام شده که باید به بخش دولتی این مجموعه واگذار بشه. این را به تمام عزیزانم اعلام ‌می‌کنم که این مجموعه به بخش خصوصی واگذار شده طبق ضوابط کشوری طبق قوانین کشوری و هزینه‌هاش پرداخت شده و هزینه‌های هنگفتی را بخش خصوصی متحمل شده. و بهیچوجه من الوجوه این مجموعه به بخش دولتی بازگردانده نخواهد شد. و خصوصی باقی خواهد ماند.

این مجموعه نه اجاره شده نه بصورت مدتی در اختیار قرار گرفته. فقط اینرا همه ما باید بدونیم این مجموعه خریداری شده و تا زمانی که بخش خصوصی وجود داره در اختیار این مجموعه خواهد بود. پس لازم ‌می‌دونم كه این شایعات را سریعا بهش پایان بدم که باعث میشه لطمه و صدمات جدی به مجموعه وارد بشه. ما راهمون را خواهیم رفت و به راهمون اعتماد داریم و مطمئنیم که یک روز هفت تپه را آباد خواهیم دید. و از همه شما عزیزان درخواست دارم که به کانال‌های معاند و افراد معاند نظام که مشکل با نظاممون دارند و با مملکتمون دارند گوش ندهند چرا که این افراد به‌غیر از سودجویی و به‌غیر از اینکه به اهداف سیاسی خودشون ‌می‌خواهند برسند هیچ هدف دیگه ای را دنبال نمی‌کنند باید همه ما بدونیم که کسایی که اونور آب نشسته‌‌اند نه برای ما نانی خواهند آورد و نه برای ما اعتبار و عزتی ما خودمون هستیم که باید به داد خودمون برسیم. تنها زمانی که اتفاق بیفته که ما بتونیم همیشه موفق باشیم زمانی است که همه در کنار هم باشیم و خودمون در فکر خودمون باشیم. چرا که اگر منتظر باشیم افراد دیگر از یک جای دیگر دنیا بیان و کشور ما را آباد بکنند این اتفاق شدنی نیست‌‌. دلسوز زندگی ما بدونید خود ما هستیم. و همین باید به هیچ فکر دیگه ای نباید باشیم چرا که این موضوع فقط در قالب کشورمون و مردممون هستش که ما باید با همدلی در کنار هم این موضوعات رو حل و فصل بکنیم.

و از همینجا اعلام ‌می‌کنم که ما در سه چهار روزه گذشته حقوقی رو به صورت کامل پرداخت کردیم و در دو سه روز آینده هم که تقریبا فکر ‌می‌کنم که برای فردا یا نهایتا پس فردا حقوق بعدی به حساب پرسنل محترم شرکت کشت و صنعت هفت تپه واریز خواهد شد به امید خدا تا به بهره برداری برسیم و سریعا بتونیم شرایط را برگردونیم به شرایط طبیعی و احیا بکنیم. پس از تمامی پرسنل محترم درخواست ‌می‌کنم که سریعا به محل کار خودشون بازگردند چرا که زمان زیادی را از دست دادیم و باید سریعا این زمان تلف شده را جبران بکنیم تا به امید خدا این مجموعه را به شرایط و جاده اصلی خودش برگردونیم. و از همه شما عزیزان محترم تشکر ‌می‌کنم و آرزوی خوشبختی و سربلندی را برای یکایک مردم شرکت کشت و صنعت هفته، شوش و استان خوزستان را از خداوند بزرگ خواستارم امیدوارم همیشه سربلند باشید. بدرود درود به تمام مردم شریف ایران زنده باد هفت تپه!!! زنده باد ایران زمین!!! خدا نگهدار!!!»

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here