تظاهرات و اعتراضات مردمی علیه نظام پلید و ضدایرانی آخوندی در شهرهای مختلف میهن

13
تظاهرات و اعتراضات مردمی علیه نظام پلید

به دنبال تظاهرات مردم اهواز در اعتراض به توهین فاشیسم دینی حاکم به هموطنان عرب و حمله نیروهای سرکوبگر به تظاهرکنندگان و دستگیری شماری از آنان، در بامداد روز جمعه درمناطق مختلف کوت عبدالله درگیری‌ها ادامه یافت.

هموطنان عرب پنجشنبه شب نیز علیه سرکوب و تبعیض رژیم و اهانت‌های رذیلانه صدا و سیمای آخوندی به تظاهرات ادامه داده و با مامورین سرکوبگر رژیم درگیر شدند.

کسبه و دستفروشان بازار اهواز روز پنجشنبه نسبت به دخالت‌ها و ممانعت ماموران سرکوبگر نیروی انتظامی و ماموران سد معبر شهرداری رژیم از ادامه کار آنها، دست به اعتراض زدند.

مردم شهرهای بخش گله دار و دهستان فال و روستاهای اطراف آن روز پنجشنبه بخاطر عبور خط لوله (اتان) از مسیر تنگ کولوپو که منجر به مسدود شدن بهترین مسیر ارتباطی با عسلویه و از بین رفتن زمین‌های مرغوب و قابل سکونت مردم توسط بخش خصوصی می شود؛ دست به تجمع و اعتراض زدند.

مردم کازرون و بخش‌ها و روستاهای آن، طی یک تظاهرات اعتراضی نارضایتی و اعتراض خود را نسبت به تجزیه این شهرستان ابراز کردند. آنان پلاکاردهایی در دست داشتند که بر روی آنها نوشته شده بود: بافت تاریخی و مذهبی طبیعی کازرون از مرکز جدا شدنی نیست.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here