تظاهرات فرهنگیان اصفهان، به رغم اقدامات سرکوبگرانه و دستگیری ده‌ها تن

17
فرهنگیان و معلمان اصفهان

اخطار حراست اصفهان به فرهنگیان:

طبق بررسی نهادهای امنیتی،مدیران این شبکه‌ها

از عناصر جریان مجاهدین مستقر در خارج از کشور می باشن

تقاضا می شود به معاندین نظام اجازه سوء استفاده را ندهید

از صبح پنجشنبه ۶ دی ماه، معلمان و فرهنگیان آزاده اصفهان طبق فراخوان قبلی، در مقابل اداره آموزش و پرورش دست به تجمع زدند. رژیم به طرق مختلف معلمان را تهدید کرده بودند که در این تظاهرات شرکت نکنند و الا با عواقب سرکوبگرانه مواجه خواهند شد.

همزمان حراست اصفهان در یک پیامک به فرهنگیان اخطار کرد این مجاهدین هستند که شبکه‌های اجتماعی را مدیریت میکنند و لذا نباید به دشمنان نظام جمهوری اسلامی اجازه بهره برداری داد.

قابل توجه فرهنگیان محترم استان اصفهان

اخیراًکانال‌ها وگروه‌هایی در شبکه‌های اجتماعی اقدام به تحریک جامعه فرهنگیان استان اصفهان جهت اقدامات غیر قانونی نموده‌اند.

طبق بررسی نهادهای امنیتی،مدیران این شبکه‌ها از عناصر جریان نفاق مستقر در خارج از کشور می باشن. لذا ضمن تایید مشکلات همکاران محترم وپیگیری برای حل مشکلات و اخذ مطالبات معیشتی جامعه خدوم فرهنگیان از شما فرهیخته گرامی تقاضا می شود به معاندین نظام جمهوری اسلامی اجازه سوء استفاده را ندهید.

کارشناسی حراست ناحیه سه

معلمان در ارومیه، از صبح پنجشنبه ۶ دی ماه، برغم سرمای هوا و بارندگی، در برابر اداره آموزش و پرورش رژیم دست به تجمع و اعترض زدند.

روز پنجشنبه ۶دی کشاورزان ورزنه و خوراسگان در ورودی شهر ورزنه به تجمع و تظاهرات خود ادامه دادند

رانندگان کامیون روز پنجشنبه برای ششمین روز متوالی به اعتصاب خود ادامه دادند.

پنجمین دور اعتصاب کامیونداران سراسر کشور از صبح روز شنبه اول دی در اعتراض به گرانی و نبود قطعات و لاستیک و پایین بودن کرایه‌ها آغاز شد.

این اعتصاب تا کنون در ۴۵ شهر در ۲۵ استان کشور گسترش یافته است.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here