تظاهرات غارت شدگان موسسات وابسته به سپاه سرکوب در مقابل مجلس آخوندی

86
تظاهرات-مالباختگان-مجلس-ایران-03 (1)

روز یکشنبه صدهاتن از غارت شدگان موسسات مختلف حکومتی از جمله کاسپین، آرمان، البرزایرانیان، آرمان وحدت، افضل توس و غیره بر اساس برنامه از پیش تعیین شده در مقابل مجلس ارتجاع تجمع کردند.

مردم غارت شده که از استانهای مختلف از جمله تهران، خوزستان، مازندران، هرمزگان، البرز و استانهای دیگر برای این تجمع اعتراضی به تهران آمده بودند، با شعارهای یا حجت ابن الحسن ریشه ظلمو بکن و سوریه رو رها کن فکری بحال ما کن، خواهان بازگرداندن سپرده های خود شدند که بیش از یکسال است برای آن اعتراض می کنند.

در تجمع روز یکشنبه غارت شدگان برخی از آنها در مشهد تهران و اهواز توسط نیروهای سرکوبگر تهدید شده اند که دیگر در حرکت های اعتراضی شرکت نکنند، آما انها می گویند تا گرفتن حقمان از پا نمی نشینیم.

روابط عمومی غارت شدگان نیز اعلام کرد ”…این ماه طوفانی خواهد بود و ما هر روز به دزدان حکومتی سیلی خواهیم زد چون سود سپرده هایمان را دزدیده اند و بین کارمندان موسسات حکومتی تقسیم می کنند. تا گرفتن اخرین ریال حقمان تجمعات ادامه دارد.

همزمان با این تجمع اعتراضی؛ رژیم آخوندی در وحشت از گسترش حرکت اعتراضی غارت شدگان؛ گله‌های ماموران سرکوبگر ضد شورش خود را برای ایجاد رعب و وحشت میان تجمع کنندگان به مقابل مجلس آوردند،‌‌ اما جرات هیچ اقدامی علیه معترضین را پیدا نکردند.

همچنین دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بجنورد، دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کاشان،و دانشجویان دانشگاه بزرگمهر قائن، در اعتراض به مشکلات صنفی در دانشگاه، اهالی کوی باغچه‌‌بان تبریز و غارت شدگان پروژه پیش فروش زمین های پروژه پرند برای ساخت خانه جهت نیروهای صنعت حمل و نقل هوایی در اعتراض به پایمال شدن حق و حقوقشان تجمع اعتراضی برگزار کردند.

تظاهرات-مالباختگان-مجلس-ایران-03 (1)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here