تظاهرات – بروکسل – فراخوان به لیست گذاری وزارت اطلاعات آخوندها

19

تظاهرات در مقابل مقر اتحادیه اروپا در بروکسل
محکومیت صدور تروریسم رژیم آخوندی به اروپا
فراخوان به لیست‌گذاری تروریستی وزارت اطلاعات رژیم

تظاهرات در مقابل مقر اتحادیه اروپا – روز دوشنبه ۲۲ اکتبر (۳۰ مهر)، اشرف‌نشان‌ها با برگزاری تظاهراتی در مقابل مقر اتحادیة اروپا در بروکسل، اعدام‌های وحشیانه رژیم آخوندی در داخل کشور و اقدامات تروریستی آن علیه مجاهدین و مقاومت ایران در اروپا را محکوم کردند.

تظاهرکنندگان اتحادیه اروپا را به پایان‌دادن به سیاست مماشات در قبال رژیم فراخوان دادند وبرلزوم لیست‌گذاری تروریستی وزارت اطلاعات،اخراج عوامل و دیپلمات‌تروریست‌های دیکتاتوری آخوندی طبق مصوبه پارلمان اروپا و محکوم کردن جنایات ضد بشری دیکتاتوری آخوندی تأکید کردند.

زیرنویس: پائولو کازاکا

در این تظاهرات پائولو کازاکا طی سخنانی با اشاره به توطئة تروریستی رژیم علیه گردهمایی بزرگ مقاومت و دستگیری مزدوران رژیم در بروکسل ودستگیری دیپلمات تروریست رژیم درآلمان به اتخاذ سیاستی قاطع علیه تروریسم این رژیم فراخوان داد.

بلگا خبرگزاری بلژیک درباره تظاهرات بروکسل گزارش داد: «اعضای جامعه ایرانیان در بروکسل با برگزاری یک تجمع اعتراضی در میدان شومان خواهان آن شدند که اتحادیة اروپا حکومت ایران را به‌عنوان یک «رژیم تروریستی» شناسایی کند».

بلگا با اشاره به توطئه تروریستی علیه گردهمایی بزرگ مقاومت و دستگیری دیپلمات‌تروریست و مزدوران رژیم در بلژیک و آلمان، افزود: «تظاهرکنندگان (رژیم) تهران را متهم به طراحی این پروژه سوءقصد کردند…».

لالیبر (به نقل از بلگا) انعکاس تظاهرات ایرانیان در بروکسل

لالیبر (به نقل از بلگا): ۹۷۰۷۳۰ ۲۲اکتبر۲۰۱۸

تلویزیون دبی نیز در گزارش خود از تظاهرات ایرانیان در بروکسل در محکومیت تروریسم رژیم آخوندی در اروپا گزارش داد، مخالفان (رژیم) ایران در مقابل مؤسسه‌های اتحادیة اروپا تظاهرات کردند… آنها خواهان اخراج دیپلمات‌های (رژیم) ایران شدند که در (اروپا) مشغول اعمال تروریستی هستند.

تلویزیون دبی به توطئة تروریستی رژیم علیه گردهمایی بزرگ مقاومت اشاره کرده و خاطرنشان نمود که قضاییة بلژیک در این پرونده، رسماً دیپلمات تروریست رژیم را متهم کرده است.

تلویزیون دبی –انعکاس تظاهرات ایرانیان دربروکسل

تلویزیون دبی –انعکاس تظاهرات ایرانیان دربروکسل -۳۰مهر

العربیه نیز طی گزارشی دربارة تظاهرات بروکسل، نوشت: «معترضان خواهان آن شدند که وزارت اطلاعات (رژیم) ایران در لیست سیاه تروریستی اتحادیة اروپا گنجانده شود… این (تظاهرات) ۴ ماه بعد از توطئة (رژیم) تهران برای حمله به گردهمایی اپوزیسیون در پاریس برگزار شد…

در شروع ماه اکتبر، مقام‌های فرانسوی تأکید کردند، «هیچ شکی» وجود ندارد که وزارت اطلاعات در پشت توطئه برای حمله به این گردهمایی قرار داشته است… در ماه ژوئیه اسدالله اسدی یک دیپلمات (رژیم) ایران… بر پایة اتهامات تروریستی در آلمان دستگیر و (متعاقباً) به بلژیک مسترد شد. او تحت محاکمه است و متهم به تحویل مواد شدیدالانفجار به یک زوج بلژیکی ایرانی‌الاصل است که قصد داشتند در گردهمایی ۳۰ ژوئن بمب‌گذاری کنند… این پرونده هم‌چنان توسط مقام‌های قضایی بلژیک در دست تحقیق است.

العربیه انگلیسی- تظاهرات ایرانیان در بروکسل

العربیه انگلیسی: ۹۷۰۷۳۰ ۲۲اکتبر۲۰۱۸

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here