تظاهرات در شهرهای مختلف میهن اشغال‌شده

44
تظاهرات - قیام در اصفهان 12 بهمن 96-min

اصفهان : قیام آفرینان در اطراف پل خواجو شعار مرگ بر دیکتاتور و مرگ بر خامنه‌ای سر دادند

تهران، چهارراه ولیعصر: مردم تجمع کردند و شعار سردادند. نیروی انتظامی سرکوبگر به مردم حمله کرد. جمعی از قیام آفرینان از خیابان ابوریحان به سمت ولیعصر رفته، شعار دادند.

مشهد : در خیابان ملک آباد مردم جمع شدند و شعار دادند ما همه با هم هستیم،مشهدی باغیرت بپا خیز بپاخیز.

کرمانشاه : درمیدان آزادی مردم شعار مرگ برخامنه‌ای ومرگ بردیکتاتورسردادند. زنان پیشگام تظاهرات بودند. ماموران لباس شخصی اقدام به دستگیری و گرفتن موبایل‌ها می‌کردند.

سنندج : در میدان انقلاب و میدان موسوم به خمینی و میدان آزادی مردم تجمع کرده و شعار مرگ بر دیکتاتور سر دادند . بین مردم و نیروهای ضدشورش رژیم درگیری رخ داد. 

رژیم اقدام به مختل کردن ارتباطات این شهر بر روی اینترنت کرده است.

در شهرکرد یکی از قیام کنندگان شجاع روز پنجشنبه در حالیکه نیروهای امنیتی و ضدشورش رژیم در خیابانهای شهر گشت‌زنی می کردند، باشعارهای مرگ برخامنه ای و سرنگونتان می کنیم جو ارعابی که می خواستند ایجاد کنند را برهم زد.

در تبریز یکی از جوانان قیام آفرین روز پنجشنبه در خیابان سنتو، با تهاجم به صف مانور موتورسواران سرکوبگر بسیجی، مانور نمایشی آنها را درهم ریخت

تهاجم یک به پاسداران - تبریز توس ط یک جوان تبریزی

نیروهای سرکوبگر و بسیجی رژیم در یزد صبح پنجشنبه در وحشت از قیام و حضور گسترده مردم در سطح شهر؛ اقدام به گشت‌زنی و مانورهای پوشالی کردند. اما با بی‌توجهی مردم روبرو شدند.

نیروهای سرکوبگر رژیم روز پنجشنبه در دورود لرستان در وحشت از برگزاری مراسم چهلم شهید قیام حمزه لشنی در سطح شهر اقدام به گشت‌زنی کردند.

غارت‌شدگان مؤسسه کاسپین در تهران بار دیگر در اعتراض به چپاول سپرده‌های خود توسط این مؤسسه متعلق به سپاه‌پاسداران، مقابل شعبه مرکزی آن در خیابان آفریقا دست به تجمع زدند.

تهران - غارت شدگان کاسپین

جمعی از غارت شدگان موسسه بدرتوس در برابر ساختمان صدا و سیمای رژیم در مشهد دست به تجمع زدند. نیروهای سرکوبگر رژیم در وحشت از گسترش دامنه اعتراضات این تجمع را متفرق و تعدادی از تجمع کنندگان را دستگیر کردند.

تجمع در بدر طوس

کارگران نیشکر هفت تپه برای دومین روز متوالی به اعتصاب خود ادامه دادند. نیروهای سرکوبگر انتظامی در محل حاضر شده اند تا از گسترش این اعتراض به بیرون از کارخانه و سطح شهر جلوگیری کنند.

جمعی از کارگران در قزوین روز پنجشنبه در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق خود در مقابل استانداری رژیم در این شهر تجمع کردند.

کارگران کارخانه آران سیج در شهریار، در اعتراض به پراخت نشدن ۸ ماه حقوق خود دست از کار کشیدند و در محل کارخانه تحصن کردند.

کارگران کارخانه فولاد آریان در قزوین در اعتراض به اخراج ۵۰۰ کارگر این کارخانه و همچنین اخاذی های مالیاتی از کارگران محروم؛ در مقابل اداره مالیات بوئین زهرا تجمع کردند. این دومین تجمع اعتراضی کارگران است.

فولاد قزوین - غارت شدگان

جمع بزرگی از کارکنان و مغازه داران ساختمان پلاسکو تهران روز چهارشنبه در اعتراض به عدم رسیدگی به مشکلاتشان مقابل شورای قلابی شهر تهران تجمع کردند.

اهالی خیابان رازی شهرستان قوچان روز چهارشنبه با برپایی یک تجمع اعتراضی مانع از نصب آنتن bts ایرانسل در این خیابان شدند. رژیم آخوندی در هراس از گسترش این حرکت اعتراضی، گله ماموران سرکوبگر انتظامی را به این خیابان گسیل کرد.

متقاضیان مسکن مهر در قم روز چهارشنبه در اعتراض به عدم واگذاری خانه ، پس از گذشت سالیان؛ مقابل استانداری رژیم در این شهر تجمع کردند.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here