سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

تظاهرات درمحکومیت تروریسم آخوندها، همبستگی بااعتراضات مردم ایران در کپنهاگ

0 12

کپنهاگ –مقابل پارلمان دانمارک

تظاهرات درمحکومیت تروریسم دیکتاتوری آخوندی

همبستگی بااعتراضات زحمتکشان وقیام مردم ایران

۲آذر ۱۳۹۷

فراخوان به لیست گذاری تروریستی وزارت اطلاعات آخوندی 

واخراج ماموران ومزدوران رژیم ازاروپا

روز جمعه دوم آذر ماه، ایرانیان آزاده تظاهراتی را در کپنهاگ در مقابل پارلمان دانمارک، در محکومیت توطئه‌های تروریستی رژیم آخوندی برگزار کردند.

تظاهرکنندگان به لیست‌گذاری تروریستی وزارت اطلاعات، بستن لانه‌های جاسوسی رژیم و اخراج مزدوران و عوامل دیکتاتوری تروریستی حاکم بر ایران فراخوان دادند.

شرکت کنندگان در تظاهرات کپنهاگ، همبستگی خود را با خیزش‌های اعتراضی اقشار مختلف مردم بپاخاسته میهنمان ابراز کردند و جامعه جهانی را به حمایت خواست مردم ایران برای تغییر دموکراتیک فراخواندند.

کلود مونیکه مدیر مرکز استراتژیک اطلاعات و امنیت اروپا و عضو پیشین سرویس‌های امنیتی خارجی فرانسه طی مصاحبه‌یی با سیمای آزادی، با اشاره به بررسی توطئه‌های تروریستی حکومت آخوندی در اجلاس شورای وزیران اتحادیه اروپا، به اعمال تحریم علیه رژیم و اخراج مأموران اطلاعاتی آن از کشورهای اروپایی فراخوان داد.

وی در این مصاحبه گفت: از مدت‌ها قبل دیده‌ایم که مماشات با رژیم ایران جواب ندارد. توافق اتمی هیچ بازدهی نداشت. همواره به (رژیم) ایران دست باز داده شده تا در داخل کشور دست به سرکوب خونین، اعدام مخالفان و حمله به اپوزیسیون بزند. ما امروز با رژیمی مواجه هستیم که پیام ضعف را گرفته و لذا تلاش می‌کند، اپوزیسیون خود را داخل اتحادیه اروپا هدف قرار دهد».

کلود مونیکه اضافه کرد: «امیدوارم که این‌بار تصمیم‌گیرندگان اروپایی درک کنند که کاملاً ضروری است که این وضعیت را متوقف کنند. یعنی باید به (رژیم) ایران بگوییم: دیگر بس است و ما دیگر چنین روش‌هایی را تحمل نخواهیم کرد. راه حل، اعمال تحریم علیه رژیم ایران و اخراج دیپلمات‌های این رژیم است که با وزارت اطلاعات مرتبط هستند».

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.