سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

تظاهرات اعتراضی و تجمعات مردم به‌جان‌آمده نسبت به چپاول‌های رژیم جنایتکار آخوندی +کلیپ

0 7

به دنبال بحران ارزی و بالا رفتن قیمت دلار و سکه، مغازه داران و کسبه بازار علاء الدین تهران مغازه‌های خود را تعطیل و به سمت بازار چارسو دست به راهپیمایی زدند.

تجمع کنندگان شعار می‌دادند اعتصاب، اعتصاب و از سایر مغازه داران می‌خواستند به آنها بپیوندند. آنها همچنین شعار می دادند سوریه را رها کن فکری بحال ما کن

روز یکشنبه جمعی از معلمان حق التدریسی و پیش دبستانی در اعتراض به وضعیت استخدامی خود، مقابل مجلس ارتجاع در تهران دست به تجمع زده و خواهان تعیین تکلیف وضعیت استخدامی معلمان شدند.

اعتصاب کسبه و بازاریان در تهران 3 تیر 97

معلمان در اردبیل در اعتراض به وضعیت استخدامی خود، در مقابل اداره آموزش و پرورش رژیم در این شهر دست به تجمع زدند. تجمع کنندگان که اساسا زنان معلم بودند، با پهن کردن سفره خالی روی زمین، وضعیت معیشتی و شرایط اسفبار زندگی شان را نشان دادند.

دانشجویان و

روز یکشنبه دانشجویان دانشگاه علامه در تهران به اعتراض خود نسبت به احکام صادر شده از سوی قضاییه رژیم علیه دانشجویان ادامه دادند دانشجویان معترض در دست نوشته‌های همراه خود نوشته بودند:‌

دانشگاه خصوصی شده زندان عمومی شده

اعتراضات کارگران

مردم بجان آمده راه ارتباطی بوشهر به شیراز در منطقه دالکی در استان بوشهر را در اعتراض به قطع آب و پاسخ ندادن کارگزاران رژیم بستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.