تظاهرات اعتراضی مردم کازرون برای دومین روز با هدف قراردادن نظام پلید ولایت‌فقیه باشعار «دشمن ما همین جاست» و پیام رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت به مردم به پاخاسته و جوانان غیور

13

روز سه شنبه مردم کازرون برای دومین روز در اعتراض به جدایی بخش‌هایی از این شهر و ایجاد شهرستان جدید، در مقابل فرمانداری رژیم تجمع کرده و تظاهرات گسترده ای برگزار کردند. آنها شعار می‌دادند: کازرونی با غیرت هیهات مناالذله

مردم معترض کازرون به خواسته امام جمعه جنایتکار این شهر که خواستار متفرق شدن آنها شد اعتنایی نکردند و به اعتراض خود ادامه دادند.

بازاریان، اصناف و فرهنگیان کازرون نیز روز سه شنبه کسب و کار خود را تعطیل کرده و به مردم پیوستند.مردم و جوانان کازرون با ماموران سرکوبگر رژیم که قصد متفرق کردن آنها را داشتند، درگیر شدند.

رئیس جمهور برگزیده مقاومت به مردم به پاخاسته کازرون و اعتصاب‌ها و تظاهرات اعتراضی هموطنان در سایر نقاط کشور درود فرستاد و جوانان غیور میهن را به شرکت و حمایت از این اعتراضات فراخواند.

خانم رجوی از مجامع بین المللی مدافع حقوق بشر خواست در برابر اقدامات سرکوبگرانه رژیم آخوندی سکوت نکنند و برای آزادی دستگیر شدگان خیزش‌های اخیر به‌خصوص در اهواز و اصفهان دست به اقدام فوری بزنند.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here