سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

تشکیل یگانهای مسلح برای حفاظت از ارگانها دولتی در وحشت از خیزشهای مردمی

0 36

همزمان با بالاگرفتن خیزشهای مردمی و اعتصابهای سراسری، خامنه ای در وحشت از خشم و نفرت مردم از نظام منحوس ولایت فقیه، دستورالعمل ویژه یی برای استقرار یگانهای مسلح به منظور حفاظت از ادارات و ارگانهای دولتی، صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری سپاه پاسداران دستورالعمل «تشکیل یگانهای حفاظت در دستگاههای اجرایی» که «به تصویب فرمانده معظم کل قوا رسیده بود، برای اجرا به دستگاه‌های مربوطه ابلاغ شد».

این دستورالعمل «به منظور حفاظت از زیرساخت‌ها، اماکن، تأسیسات، تجهیزات و انجام برخی از مأموریت‌های موضوعی-تخصصی دستگاه‌های اجرایی -که نیاز به حفاظت مسلحانه دارند- و با هدف توسعه، ارتقا و تحکیم امنیت جامعه از طریق ساماندهی یگان‌های مسلح دستگاه‌های اجرایی از طریق نیروی انتظامی با واگذاری تأمین امنیت و حفاظت از دستگاههای مذکور تدوین شده است» (خبرگزاری فارس وابسته به سپاه پاسداران-۶ خرداد۱۳۹۷).

خامنه ای و سپاه پاسداران با این گونه اقدامهای سرکوبگرانه مذبوحانه تلاش می‌کنند از رژیمشان در مقابل خشم مردمی که از ظلم و ستم و چپاول این نظام سراپا فساد و سرکوب به ستوه آمده اند، حفاظت کنند. در جریان قیام سراسری مردم در دی ماه گذشته بسیاری از مراکز حکومتی، ارگانهای سرکوب و جنایت، مراکز جهل و فساد موسوم به حوزه های علمیه و دفاتر نمایندگان خامنه ای و «ائمه جمعه» در بسیاری از شهرهای کشور به دست مردم و تظاهرکنندگان افتاد.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۸ خرداد ۱۳۹۷ (۲۹مه ۲۰۱۸)

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.