سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

ترفند سایبری اطلاعات و سپاه آخوندها

0 66

ایمیلهای جعلی به نام مسئولان مجاهدین خطاب به هواداران و درخواست اطلاعات

در شرایطی که شماری از دیپلمات تروریستها و مزدوران و جاسوسان رژیم در کشورهای اروپایی دستگیر و یا اخراج شده و یا لو رفته و فرار را بر قرار ترجیح داده اند، وزارت اطلاعات و سایبری سپاه پاسداران به ترفند حقیر و مذبوحانه ای روی آورده و با ارسال ایمیلهای جعلی به نام مسئولان مجاهدین و مقاومت ایران خطاب به شماری از هواداران، درخواست پول و اطلاعات و اقدامات غیرقانونی و حتی خشونت‌آمیز بعمل می‌آورند. برخی از ایمیلهای جعلی ضمیمه اطلاعیه است.

۱- طبق این ایمیلها گویا خانم مهناز سلیمیان و آقایان ابوالقاسم رضایی و حسین مهدوی و مسئولان دیگر در رابطه با مسئولیت‌هایشان به دنبال گرفتن گزارش و کسب اطلاعات از هواداران در اروپا و آمریکا و کانادا هستند. بعنوان مثال از طرف خانم مهناز سلیمیان دبیر ارشد شورا می نویسد:

«پیرو نشست اخیر با حضور مسئولین صلاحیت دار و پس از تایید نهایی دبیرخانه شورا مقرر گردید سلسله نظرسنجی هایی از اعضاء و هواداران صورت پذیرد تا خرد جمعی و استعداد فکری همه دوستان مقاومت سرافراز ایران در ساخت آینده پیش رو مورد استفاده قرار گیرد. جنابعالی به قید قرعه از طریق دبیرخانه انتخاب شده اید تا در اولین نظرسنجی شرکت کنید. این نظرسنجی مختص جنابعالی است بنابراین آن را برای دیگران ارسال نکنید. محتوای سوال ها را به سایر هواداران و اعضاء اعلام نفرمایید. لطفا پس از تکمیل به همین ایمیل (دبیرخانه شورا) برگردانید. از وقتی که برای این موضوع و با هدف پیشبرد اهداف سازمان صرف می کنید متشکریم. مهناز س».

۲-مأمور دیگری از طریق ایمیلhabib Rezaei – azarmehr۳@yahoo.com برای شماری از هواداران می نویسد: “رژیم خیلی به ما نزدیک شده در برخی از دفاتر در دیگر کشورها اتفاقاتی افتاده که نمیشه اینجا گفت، اما خطر جدی است حتی نمیشود به فرد با سابقه هم اطمینان کرد ». در ایمیل دیگر، اطلاعات و شماره تلفن سایر هواداران را درخواست میکند و مینویسد: “فعلا شماره تلفن افرادی رو که بهشون مشکوک هستی را ارسال کن تا امنیت چک کنه».

۳-در یک نمونه دیگر با استفاده از ایمیل Hosein Mahdavi <emad.kerrmani@yahoo.com> می نویسد: «دبیرخانه شورا قصد داره در ایام مصادف با نوروز ۱۳۹۸ به تعدادی از اعضا، هواداران، کادرها و نیروها که با جدیت در راستای اهداف سازمان فعال بوده اند و یا تعهدات و مسئولیت ها را به نحو شایسته ای انجام داده اند هدایایی بدهد و تقدیر کنه به همین جهت از شما درخواست می شود: نام ۵ نفر از فعالین در حوزه های مختلف را با در نظر گرفتن شایستگی و … اعلام کنید…. لطفا این موضوع تا زمان اعلان نتایج بیرونی نشود..».

۴-در بسیاری از ایمیلهای مجعول در کنار ساعت و تاریخ عبارت «GMT+۳:۳۰» مشاهده میشود که به وضوح نشان میدهد محل ارسال این ایمیلها سه ساعت و نیم با گرینویچ اختلاف دارد و از تهران ارسال شده است.

۵-یک مامور دیگر در پیامی از طریق ایمیلsiavosh paris که خودش را ثنا از مسئولین امنیت معرفی کرده، می نویسد: «لطفا شماره خودتان را برای من بفرستید تا اگر لازم شد با شما تماس بگیریم زیرا به خاطر دوری مسافت امکان ملاقات با شما میسر نمی شود».

۶-مأمور دیگری از طریق ایمیل h.hakiminejad@yahoo.com- ISSA jafari می نویسد: «راجع به مسائلی که برای هواداران آنجا پیش آمده گزارشی بفرست وشماره تلفن خودت را هم بفرست». اما وقتی دریافت کننده به مزدور پیام دهنده شک میکند و با اصرار از او شماره تلفن میخواهد، طفره میرود و پاسخ نمیدهد.

۷-در یک پیام دیگر که از ایمیل قلابی بنام کاوه آهنگر برای جلب اعتماد دریافت کنندگان ارسال شده میخوانیم: «همانطور که همه شما عزیزان در خانواده بزرگ مقاومت مطلعید، تحرک و شیطنت های اطلاعات آخوندی و بریده مزدوران آنها که در مناسبات سازمان نفوذ کرده اند طی سال جاری شکل خطرناکی به خود گرفته که کمابیش از اخبار آنها مطلع هستید و البته مطالبی هم هست که آنتنی نمی شود، پس از همه شما می خواهیم توصیه های اشاره شده زیر را بسیار جدی گرفته و هرگونه موضوع با اهمیت را فورا به این ایمیل اطلاع دهید.با تشکر …

– تیزهوشی و حساسیت در برخورد با افراد ناشناس و خودداری از ارائه اطلاعات شخصی و محل سکونت و خودرو به افراد مشکوک – مراقبت اطراف منزل با کنترل از پشت پنجره ها و رصد هر گونه فعالیت مشکوک و یا تردد غیر عادی.

– تیزهوشی در مواجهه با هر گونه مواد انفجاری، سلاح و تجهیزات نظامی سرد و گرم و بسته های مشکوک که به درب منزلتان ارسال میشود

-به تلفنهای مشکوک که سوالات غیر عادی می نمایند و اخبار ویژه ای را از شما می پرسند، اعتماد نکنید.

– مراقبت از افرادی که به ایران سفر می کنند و یا اقوام آنها از ایران به دیدن آنها می آید.

– حتی الامکان به صورت انفرادی در مکان های خلوت، تاریک و مشکوک رفت و آمد نکنید.

– در صورت امکان برای خانه ها، درب ها و پنجره ها حفاظ نصب نمائید.

– به شدت توصیه می شود از فرزندان و اقوام خود محافظت نمائید».

۸- مزدوران در برخی ایمیل‌ها با استفاده از فرهنگ جاسوسی بسیجیها خود را ناخواسته لو میدهند. بعنوان مثال ارسال کننده ایمیل habib Rezaei – azarmehr۳@yahoo.com مینویسد: «اگر کمک کنید و چشم و گوش ما باشید ممنون می شویم».

همین مزدور در ایمیل دیگری برای جلب اعتماد و نشان دادن اینکه مسائل امنیتی را رعایت میکند با حماقت مینویسد: «بدون ایجاد حساسیت و اینکه تضادی بین نیروها ایجاد شود، مراقب آنها باش و هر موضوعی رو مستقیما به خودم بگو » و همچنین «چند نفر که حتماً اسماشون به گوش خودت هم رسیده همیشه از مدتهاست که مورد شک و ظن هواداران هستند».

چنانکه از مفاد ایمیل‌های مجعول پیداست یکی از موارد استفاده آن برای اطلاعات آخوندها که توطئه‌های تروریستی آن از گردهمایی بزرگ مقاومت به بعد پیاپی افشا میشود، حسب المعمول نسبت دادن جرم و جنایت‌ها به خود مجاهدین است.

کمیسیون امنیت و ضد تروریسم از عموم هموطنان بویژه پشتیبانان مقاومت و هواداران مجاهدین میخواهد از جواب دادن به این قبیل ایمیل‌ها بپرهیزند و موارد مشکوک را با نمایندگی های شورا یا دفاتر مجاهدین در کشورهای مختلف در میان بگذارند و همچنین سایر هموطنان و هواداران را نسبت به این ترفندهای دشمن هوشیار کنند.

شورای ملی مقاومت ایران

کمیسیون امنیت و ضد تروریسم

۲۴ بهمن ۱۳۹۴ (۱۳ فوریه ۲۰۱۹)

برای دیدن اسناد اینجا را کلیک کنید

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.