سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

ترفندهای اطلاعات بدنام آخوندها و سوابق مأمور دستگیرشده در دانمارک

0 21

کمیسیون امنیت شورای ملی مقاومت ایران

محمد داود زاده لؤلوئی، ۳۹ساله، یک مأمور وزارت اطلاعات که در روز ۲۱ اکتبر۲۰۱۸ به درخواست دولت دانمارک به هنگام بازگشت از ایران در فرودگاه یوتوبری سوئد دستگیر شد، از ۱۰ سال پیش به خدمت وزارت اطلاعات درآمده است. وی به خاطر شرکت در توطئه تروریستی علیه هم‌وطنان عرب در دانمارک تحت پیگرد بود.

ارتباطات فعال او با سفیر و سفارت رژیم در نروژ بار دیگر این حقیقت را اثبات می‌کند که سفارت‌ها و نمایندگی‌های رژیم آخوندی و دیپلمات‌های آن، فعالانه و با سوءاستفاده از تسهیلات دیپلماتیک در تروریسم و جاسوسی مشارکت دارند. شمار قابل‌توجهی از مأموران نیروی تروریستی قدس و وزارت بدنام اطلاعات در پوشش دیپلماتیک در کشورهای مختلف جهان به جنایت مشغول‌اند و به‌نوبه خود شبکه‌های مزدوران رژیم را تحت عنوان‌های متفاوت اداره و تغذیه می‌کنند. در ماه‌های اخیر علاوه بر اسدالله اسدی (دیپلمات رژیم در اتریش) که در بلژیک زندانی است، دو دیپلمات تروریست رژیم از هلند و یک دیپلمات تروریست دیگر از فرانسه اخراج شده‌اند.

۱-داود زاده متولد اهواز مقیم اصفهان در سال ۲۰۰۸ به نروژ اعزام شد تا خود را پناهنده جا بزند و بالمآل تابعیت نروژی به دست بیاورد. چیزی که تسهیلات زیادی برای انجام وظایف محوله از سوی وزارت اطلاعات برای او فراهم کرد. وی به‌رغم موقعیت قانونی پناهندگی بارها به ایران سفرکرده است. کاری که خیانت به همه پناهندگان محسوب می‌شود و طبق کنوانسیون ژنو و قوانین نروژ استاتوی پناهندگی او را به‌طور کامل ملغی می‌کند.

۲-داود زاده در ارتباط فعال با سفارت رژیم در اسلو و شخص سفیر محمدحسن حبیب‌الله زاده بود. رسانه‌های نروژ در روز ۱۸‌آبان عکس او را در یک جلسه در مراسم سفارت رژیم به مناسبت عید نوروز ۱۳۹۷ منتشر کردند درحالی‌که این مزدور در ردیف جلو در کنار پرساندبرگ وزیر وقت شیلات نروژ و یک زن مأمور ایرانی بنام بهاره حیدری (لِتِنس) قرار دارد و سفیر رژیم نیز همان‌جا است.

شایان یادآوری است که رژیم آخوندی به‌غایت تلاش کرده بود از طریق همین زن، وزیر نروژی را به دام بیندازد و او بارها بدون اجازه دولت نروژ به سفارت رژیم رفته و به ایران هم‌سفر کرده بود. موضوعی که درنهایت موجب کناره‌گیری پرساندبرگ از دولت و حزب متبوعش شد. دام پهن کردن اطلاعات کثیف آخوندها از طریق زنان مأمو، یک شیوه شناخته‌شده رژیم در نروژ و کشورهای دیگر است.

۳-داود زاده سال گذشته مأموریت داشت به سازمان مجاهدین خلق ایران و دفتر شورای ملی مقاومت در نروژ نزدیک شود. مأمور مزبور برای عادی‌سازی و کسب اعتبار با مراجعه به هواداران مجاهدین در شهر اسلو که در آکسیونهای افشاگرانه شرکت داشتند از آن‌ها خواست او را در ارتباط با سازمان مجاهدین قرار بدهند. سرانجام یکی از مجاهدین در اسلو در کافه‌ای با او دیدار و سؤال و جواب کرد. به دنبال آن، به خاطر تناقضات قابل‌توجه در گفتار و سوابق این فرد روشن شد که او یک مخالف رژیم نیست و به اغلب احتمال مأموریت اجرا می‌کند و در همین راستا شرکت‌های پوششی درست کرده است.

۴-تحقیقات بعدی بر احتمال مأموریت و مزدوری او افزود. سپس در بهمن ۱۳۹۶ موضوع با جزییات با مقامات مسئول در نروژ درمیان گذاشته شد تا از توطئه‌های جاسوسی و تروریستی بعدی جلوگیری شود. اما این مزدور در ماه‌های بعد نیز با پوش‌های فریبنده مانند اینکه اطلاعات مهمی دارد که می‌خواهد در اختیار سازمان مجاهدین قرار دهد با برخی از هواداران تلفنی تماس می‌گرفت که به آن‌ها توجهی نشد.

۵-یکی از مأموریت‌های داوود زاده در اسلو تشکیل شرکت‌های تجاری و انجمن‌های پوششی برای جاسوسی و زمینه‌سازی اقدام‌های تروریستی و برای دور زدن تحریم‌ها بود. ازجمله، انجمنی بنام انجمن دوستی نروژ-ایران با شماره ثبت۹۱۹۶۶۳۲۳۵ به همراه دو نفر دیگر به‌نامهای مرجان غریب (از اقوام داود زاه) و پرویز خدابنده شهرکی تشکیل داد. اطلاعات آخوندها برای انتقال برخی تجهیزات و کالاهای ممنوعه به ایران از طریق داوود زاده، به تأسیس شرکت‌های پوششی در شهرستان بم به‌عنوان یک شهر زلزله‌زده که نیازمند سازندگی و کمک‌های ویژه است، مبادرت کرد. به همین منظور داود زاده برای دور زدن تحریم‌ها با مدیر بانک اقتصاد نوین در تهران دیدار و هماهنگی می‌کرد. علاوه بر این، وی در هماهنگی با سفارت رژیم در اسلو تسهیلاتی برای سفر تیم فوتبال بم به نروژ فراهم کرد و در این زمینه با مترجم سفارت بنام امامی همکاری نزدیک داشت.

۶-وزارت اطلاعات که از لو رفتن و دستگیری این مزدور در دانمارک غافلگیر شده بود از برادرش در اصفهان (محمدرضا داود زاده) تعهد گرفت که او و دیگر اعضای خانواده باید در مورد دستگیری محمد داود زاده سکوت کنند و هر سؤال یا مراجعه‌ای دراین‌باره را نیز بلادرنگ با رابط وزارت اطلاعات در میان بگذارند.

۷-روزنامه حکومتی ایران وابسته به باند روحانی در روز ۱۲ آبان در مقاله‌ای زیر عنوان «ضرورت پیگیری قاطع در قضیه دانمارک» برای فرار به جلو و رد گم کردن نوشت: «اگر ارتباطی میان فرد دستگیرشده با شهروندان ایرانی … بوده که به‌طورقطع خارج از اطلاع مسئولین کشور است، در این صورت باید یک اقدام جدی و قاطع انجام داد تا ریشه این رفتارهای خودسرانه سوزانده شود. تجربه گذشته در قضیه قتلهای زنجیره‌ای نشان داد که در مواردی نیروهای خودسر کارهایی میکنند که دود آن‌ها به چشم حکومت و مسئولین می‌رود…. در همه حالات فوق، باید دنبال رد پای دستگاه اطلاعاتی اسراییل با همکاری سازمان مجاهدین خلق در این اقدامات ضد ملی بود».

این در حالی است که جواد ظریف وزیر خارجه آخوندها در جلسه ۱۴ آبان مجلس ارتجاع در پاسخ به نماینده‌ای که او را درباره ضمایم محرمانه توافق اتمی به زیر علامت سؤال کشید با صراحت گفت:«ما یک دستگاهی نیستیم که سرخود عمل کنیم… مگر می‌توانیم ما تو این کشور کاری را بکنیم بدون اینکه گزارش بدهیم؟».

از سوی دیگر روزنامه دانمارکی یولند پستن بر اساس اسناد به‌دست‌آمده از سفارت رژیم در دانمارک نوشت: «به جزوه‌ای از سفارت ایران دست پیداکرده است که در آن چندین ایرانی که در تبعید بوده‌اند؛ به‌عنوان تروریست مشخص‌شده‌اند….دو رئیس پیشین آژانس اطلاعاتی این جزوه را نوعی لیست ترور می‌دانند». سیاستمداران دانمارکی خواستار تحقیقات در مورد «لیست‌های مرگ» رژیم ایران شده‌اند.

۸-فعالیت‌های وزارت بدنام در نروژ به‌طور مشخص توسط محمدحسن حبیب‌الله زاده سفیر آخوندها در نروژ اداره و هماهنگ می‌شود. طبق شرح وظایف ابلاغ‌شده، وزارت اطلاعات توجه ویژه‌ای به نروژ به دلیل «حضور رسمی منافقین و شورای ملی مقاومت» در این کشور دارد و اداره کل ضد جاسوسی وزارت مزبور مسائل مربوطه را دنبال می‌کند.

با توجه به توطئه‌های تروریستی وزارت اطلاعات رژیم آخوندها در آلبانی و بلژیک و فرانسه و آمریکا و دانمارک و با توجه به دستگیری و اخراج دیپلمات تروریست‌ها، مقاومت ایران بار دیگر بر ضرورت و فوریت واردکردن وزارت اطلاعات آخوندها در لیستهای تروریستی آمریکا و اروپا و محاکمه و مجازات و اخراج مأموران و مزدوران فاشیسم دینی تأکید می‌کند.

شورای ملی مقاومت ایران

کمیسیون امنیت و ضد تروریسم

۲۰ آبان۱۳۹۷(۱۱ نوامبر۲۰۱۸)

وزارات اطلاعات رژیم در دانمارک

محمد داوود زاده مأمور اطلاعات –وزیر نروژی و زن ایرانی –محمدحسن حبیب‌الله زاده سفیر رژیم در نروژ (نفر اول از چپ)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.