سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

ترس رژیم ایران از تحویل دادن اسدلله اسدی به بلژیک به‌خاطر سوءقصد تروریستی

0 27

ترس رژیم ایران از تحویل دادن اسدلله اسدی به بلژیک به‌خاطر سوءقصد تروریستی علیه مجاهدین

در ادامه واکنشهای هراس‌آلود رژیم پس از تحویل دادن اسدلله اسدی به قضاییه بلژیک برای محاکمه به‌خاطر سوءقصد تروریستی علیه گردهمایی مقاومت، نقوی حسینی، عضو کمیسیون امنیت مجلس رژیم گفت: دولت و وزارت‌خارجه برای آزادی اسدالله اسدی باید اقدامات قضایی را انجام دهد. اقدامات انجام شده برای آزادی وی کافی نیست و باید اقدامات جدی‌تری در این زمینه صورت گیرد.

یک عضو دیگر مجلس رژیم به نام منصوری نیز گفت: پیگیری این موضوع از سوی وزارت‌خارجه طولانی شده و طرح سؤال از وزیر خارجه در مورد دستگیری اسدالله اسدی در مجلس صورت خواهد گرفت. برجام اروپایی نباید تأثیری در پیگیری وزارت‌خارجه داشته باشد.

علی کرد عضو دیگر مجلس آخوندی،خواستار فعال شدن کمیسیونهای مجلس ارتجاع برای در بردن دیپلمات تروریست رژیم از قرار گرفتن در مقابل عدالت شد و گفت: قطعا کمیسیون امنیت و دیگر کمیسیونهای مربوطه در این خصوص ورود پیدا خواهند کرد و پیگیریهای لازم را جهت به سرانجام رساندن مطالبه(ما)انجام خواهند داد. در برخی از امورات باید پیگیریها به‌صورت محرمانه باشد و ملاحظات امنیتی لحاظ شود.

وی در ادامه اظهارات هراساًن خود با بلاهت افزود: اسدالله اسدی دیپلمات ایرانی به‌صورت مخفیانه بازداشت نشده است اما در پیگیریها شاید طرف مقابل دلایلی بیان کند که در خور و شأن (نظام) نباشد که علنی بازگو شود… (البته) اگر در این مورد قصوری صورت گیرد، تذکر می‌دهیم و اقدامات لازم را انجام خواهد شد.

در واکنش به اظهارات سخنگوی وزارت‌خارجه رژیم در توجیه شکست تلاشهای حکومت آخوندی برای جلوگیری از تحویل اسدالله اسدی به بلژیک توسط آلمان، یک روزنامه وطن امروز از باند خامنه‌ای وعده اقدامات متقابل توسط وزارت‌خارجه رژیم را به سخره گفت و نوشت: هیچ خبری از اقدام مؤثر و متقابل که قابل مشاهده باشد نیست و تنها موضوع احضار و تذکر آن هم صرفاً به روایت رسانه‌یی، بدون این‌که در عمل اتفاق خاصی در وضعیت دیپلمات کشور مان بیفتد، مطرح بوده است. (در دیدار) روحانی برای دریافت استوارنامه با سفیر جدید بلژیک در تهران..برای دریافت استوارنامه. هیچ خبری از اعتراض به بلژیک… درباره اعلام جرم علیه دیپلمات ایرانی مشاهده نمی‌شود.

این رسانه حکومتی در ادامه نوشته هراس‌آلود خود، از عواقب محاکمه دیپلمات تروریست رژیم، افزود: اگر چه اسدالله اسدی در آلمان بازداشت شده است اما این بازداشت درپی اعلام جرم از سوی دادستانی بلژیک انجام شده است. از همین رو انتظار می‌رفت روحانی در این دیدار نسبت به این موضوع واکنش نشان می‌داد. مسئولان دستگاه دیپلوماسی (نیز) هم‌چنان درگیر تذکر و اعلام نارضایتی هستند!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.