سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

تحریم دو تن از وابستگان به نیروی قدس سپاه پاسداران توسط خزانه داری امریکا

0 23

تحریم دو تن از وابستگان به نیروی قدس سپاه پاسداران – وزارت خزانه داری آمریکا نام دو تن از سرکردگان نیروی تروریستی قدس سپاه پاسداران را به لیست تحریم‌های خود افزود.

استیون منوچین وزیر خزانه داری آمریکا درباره لیست گذاری پاسدار اسماعیل رضوی و پاسدار مصطفی مهاجری گفت: فراهم کردن آموزش نظامی، تأمین مالی و تسلیحات از سوی رژیم ایران نمونه دیگری از دخالت‌های منطقه‌ای و حمایت رژیم ایران از تروریسم است.

سایت وزارت خزانه‌داری امریکا ۱/۸/۹۷ ۲۳اکتبر۲۰۱۸

برایان هوک هماهنگ‌کننده اقدام علیه حکومت آخوندی در وزارت خارجه آمریکا، در پیامی از بروکسل، درباره سفر خود به کشورهای اروپایی، با اشاره به توطئه تروریستی رژیم علیه گردهمایی مجاهدین در پاریس و نیز استرداد دیپلومات تروریست رژیم اسدالله اسدی، توسط آلمان به بلژیک گفت: در اروپا اخیراً یک توطئه بمب‌گذاری کشف شد و بلژیک اکنون دیپلمات مسترد شده رژیم (ایران) را دریافت کرده است؛ همه علائم نشان‌دهنده این است که این حمله دارای اثر انگشتان این رژیم است. این همان کاری است که این رژیم به‌مدت ۳۹ سال در سراسر جهان انجام داده است.

هماهنگ‌کننده اقدام علیه حکومت آخوندی در وزارت خارجه آمریکا تأکید کرد: درخواست من حین دیدارم در اینجا در بروکسل این است که در لیست‌گذاری افراد و نهادهای رژیم ایران که در توسعه موشکی نقش دارند پیشرفتی به دست آوریم. ما بر این باوریم که همتایان اروپایی ما، با ارزیابی ما در قبال تهدید، اشتراک نظر دارند.

برایان هوک گفت: مقابله با رژیم ایران فقط در زمینه اتمی نیست، بلکه پرونده‌هایی نظیر موشکی، تروریسم، تأمین مالی تروریسم و حملات سایبری را نیز شامل می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.