سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

تحرکات جدید وزارت اطلاعات آخوندی در آلبانی از: حمیدرضا بختیاری

1 10

من حمیدرضا بختیاری روز دوشنبه ۱۳۹۶٫۲٫۱۸ مواجه شدم با پیامی از طرف شخصی نامعلوم که این فرد خودش را امیر از وزارت اطلاعات معرفی کرده و در ادامه افزوده است که «ما در جریان خارج شدن شما از سازمان هستیم. و می دانیم که شما مشکلاتی دارید و می‌خواهیم به شما کمک مالی و حقوقی بکنیم . و تضادهایت را حل و فصل بکنیم. و اضافه کرد که نترس و نگران نباش ما به بقیه نفرات جدا شده نیز کمک می‌کنیم.» 

برای من جای شکی نیست که وزارت اطلاعات وسفارت رژیم آخوندی در آلبانی می‌خواهد به این وسیله افرادی چون من را به جاسوسی علیه مجاهدین بکشاند. من تمامی این اقدامات مذبوحانه وزارت اطلاعات رژیم آخوندی را محکوم می‌کنم. همچنین این اقدامات کثیفی را که برای بخدمت گرفتن افراد علیه مقاومت ایران انجام می‌شود را محکوم می‌کنم.

ما مرزبندی خونین با رژیم آخوندی حاکم بر ایران داریم و پا روی شرافتمان نخواهیم گذاشت و هرگونه اقدامات این چنینی را محکوم و افشاء خواهیم کرد.

حمیدرضا بختیاری

۱۳۹۶٫۲٫۲۱

تحرکات جدید وزارت اطلاعات آخوندی در آلبانی سند PDF   file PDF

لینک های مرتبط

۱- اطلاعیه سازمان مجاهدین در رابطه با سفارت رژیم در آلبانی (واکنش دیوانه‌وار سفارت آخوندها در آلبانی به دنبال دیدار سناتور مک‌کین با رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت) 

۲- افشاگری محمدجواد نوروزی در مورد توطئه و ترفندهای اطلاعات آخوندی

۳- تشبثات کثیف وزارت اطلاعات آخوندها در لانه جاسوسی رژیم در آلبانی علیه مجاهدین (افشاگری سرفراز رحیمی)

۴- افشای مأمور وزارت اطلاعات محمدباقر مؤمن زاده

۵- کامبیز باقرزاده مأمور شعبه وزارت اطلاعات در شیراز

۶-حمید دهدارحسنی؛ پادوی گشتاپوی آخوندی در خوزستان

۷- ایرج صالحی مأمور وزارت اطلاعات آخوندی در استان مازندران

۸- هادی شعبانی مأمور اطلاعات آخوندی

1 نظر
  1. خانباباخان می گوید

    این سوز رژیم حالا حالاها فروکش نخواهد کرد بقول محمد اقبال پرنده پرید قفس خالی ماند مجاهدین از زندان لیبرتی بسلامت با تلاشهای شبانه روزی شخص خانم مریم رجوی به جای امن رسیدند بعد از این رژیم باید دو دستی به عمامه خود بچسبد که هر لحظه امکان طوفان بنیانکن آخوندی از طرف مجاهدین خلق ایران است که ریش و ریشه ولایت جهل و جنون را برکند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.