سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

تجمعات و اعتصاب کارگران، کشاورزان، رانندگان کامیون و غارت‌شدگان

0 9

روز سه شنبه ۲۲ آبان کارگران گروه ملی صنعتی فولاد ایران برای چهارمین روز متوالی در مقابل درب استانداری رژیم در اهواز تجمع کردند. کارگران سپس در سطح شهر اقدام به راهپیمایی کردند و به مقابل ساختمان دادگستری رژیم در اهواز رفتند. آنان دست در دست یکدیگر شعار می دادند:

کارگر می میرد، ذلت نمی پذیرد؛ نه تهدید نه زندان دیگه فایده نداره، دشمن ما همین جاست دروغ می گن آمریکاست، هیهات من‌الذله، نه قاضی نه دولت نیستن به فکر ملت

اعتصاب کامیونداران روز سه شنبه ۲۲ آبان نیز ادامه یافت. کامیونداران در شهرهای بندرعباس، بیرجند، شهریار، کاشان، گنبد و خرم آباد همچنان به اعتصاب خود ادامه دادند.

روز سه شنبه ۲۲آبان۹۷ کارگران نیشکر هفت تپه در نهمین روز اعتصاب و اعتراض خود به مقابل فرمانداری شوش رفته و تجمع اعتراضی برگزار کردند. آنها شعار می دادند: مرگ بر ستمگر، درود بر کارگر، کارگر می میرد، ذلت نمی پذیرد

روز سه شنبه ۲۲ آبان ۹۷ کشاورزان برای بدست آوردن حقابه قانونی شان به تحصن خود در شرق اصفهان – اصفهانک ادامه دادند.

همچنین روز دوشنبه ۲۱ آبان ماه، جمعی از کشاورزان ورزنه در محل تحصن خود حاضر شده و بر مطالبات و خواسته‌هایشان که از جمله حقآبه برای کشت پاییزه است تأکید کردند.

روز سه شنبه ۲۲ آبان غارت شدگان کاسپین در اعتراض به غارت دارایی شان در مقابل ساختمان قضاییه رژیم در تهران تجمع کرده و سپس به سمت میدان ولیعصر راهپیمایی کردند.

هم چنین غارت شدگان موسسه کاسپین در رشت در اعتراض به غارت پول و سپرده‌هایشان و عدم پاسخگویی کارگزاران رژیم مقابل شعبه این موسسه در این شهر تجمع اعتراضی برگزارکردند.

آنها شعار می دادند: نه تهدید نه زندان دیگه فایده نداره

غارت شدگان موسسات حکومتی در کرج در مقابل بانک مرکزی رژیم در تهران تجمع اعتراضی برگزار کردند. آنها شعار می‌دادند:‌ تا پول ما بر باده هر روز همین بساطه.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.