سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

تجمعات دانشجویی بمناسبت ۱۶ آذر به‌رغم تمهیدات دشمن علیه روز دانشجو ۱۱ تا ۱۸آذر۹۷

0 18

علیرغم اختناق حداکثر و تمهیدات و ترفندهای دشمن، دانشجویان انقلابی و شورشی توانستند فضای امنیتی ساخته و پرداخته رژیم را در هم بشکنند و فریاد اعتراضشان را بگوش برسانند.

در روزهای گذشته نیز دانشجویان انقلابی در دانشگاه تهران، پلی تکنیک، تربیت معلم، علامه، دانشگاه هنرتهران، دانشکده فنی در ونک در تهران، پزشکی و پیراپزشکی دانشگاه آزاد تهران، دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانشگاه اهواز، دانشگاه تبریز، دانشگاه سهند تبریز، دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دانشگاه فنی و حرفه ای تبریز،دانشگاه آزاد ارومیه،با تجمعات خود دردانشگاه‌های کشور اعتراضات روز دانشجو را برگزار کردند.

این درحالی بود که رژیم دراین ایام تمام تلاش‌ها و ترفندهای خود را برای جلوگیری از شکل گرفتن تجمعات و همچنین برای سرپوش گذاشتن بر آنها به کار گرفته است.

غیظ امام جمعه خامنه‌ای علیه مجاهدین وتجمعات دانشجویان در ۱۶آذز

آخوند جنایتکار حاجتی در نمایش جمعه اهواز: «روز دانشجو، جریان نفاق که قبل از انقلاب فعال بود بعد از انقلاب در بدنه انقلاب بود فکر کردند زیرک تر از [مجاهدین خلق] هستند گفتند نفوذ میکنیم از داخل نظام را متلاشی میکنیم، ولایت فقیه را تضعیف میکنیم آرمان‌ها را استحاله میکنیم کاری کردند در سال‌های اخیر… روز دانشجو بشه روز حمله به آرمان‌ها و ارزش‌های اسلامی مسئولین محترم دانشگاه‌های ما در خوزستان نباید بپذیرند… بعضی از فتنه گران فکر کردند با برگزاری بعضی از جلسات اراده امت را همت این ملت را برای دفاع از ولایت فقیه و نظام اسلامی می‌توانند سست بکنند… میگویند خب روز دانشجو شروع شد چی کار کنیم؟ کنسرت چه کار کنیم؟ فتنه گرها بیایند شلوغش بکنند به آرمان‌ها حمله بکنند به ارزش‌ها حمله بکنند نظام اسلامی را زیر سوال ببرند،»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.