تجمعات اعتراضی مردم در شهرهای مختلف میهن علیه دیکتاتوری و غارت رژیم آخوندی

2
رشت - اعتراض غارت شدگان

تهران -۲۳ مرداد شعار مرگ بردیکتاتور پس ازپایان کنسرت درنمایشگاه بین المللی تهران

بعد از اتمام یک کنسرت در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران، جمعیت شرکت کننده هنگام خروج از نمایشگاه شعار مرگ بر دیکتاتور سر دادند.

روز سه‌شنبه غارت‌شدگان مؤسسه کاسپین و البرز ایرانیان در اعتراض به چپاولگری‌های موسسات حکومتی و متعلق به سپاه پاسداران، در مقابل بانک مرکزی رژیم در خیابان میرداماد در تهران دست به تجمع زدند و علیه غارتگری‌های آخوندهای حاکم شعار سردادند

غارت شدگان موسسه کاسپین در رشت نیز روز سه شنبه در مقابل شعبه سرپرستی این موسسه غارتگر تجمع کردند و علیه وطن فروشی و غارتگری آخوندهای حاکم شعار سردادند.

بازار کفاشان در مشهد در اعتراض به وضعیت وخامت اقتصادی و نبود مواد اولیه برای دومین روز متوالی اعتصاب کردند

بازاریان و کسبه بازار فرش در تبریز نیز بخاطر کسادی و افت فاحش قدرت خرید مردم در اثر بحران حاد اقتصادی دامنگیر رژیم اعتصاب کردند و از باز کردن مغازه‌های خود خودداری کردند.

تهران - کاسپین تهران

کارکنان شرکت سهام عدالت که بیش از دو سال است حقوق نگرفته‌اند، در مقابل ساختمان وزارت اقتصاد و دارایی رژیم در تهران تجمع کردند.

کارگران کارخانه سیمان صوفیان در تبریز در اعتراض به پرداخت نشدن چند ماه حقوق خود اعتصاب کردند. ماموران سرکوبگر رژیم در وحشت از گسترش این اعتراض، مانع از تجمع کارگران در محوطه بیرون کارخانه شده و کارگران را به زور وادار کردند تا در داخل کارخانه تجمع داشته باشند.

جمعی از مربیان پیش دبستانی آزاد شهرستان کارون واقع در استان خوزستان در اعتراض به وضعیت بیمه خود مقابل اداره آموزش و پرورش رژیم در این شهرستان تجمع اعتراضی برگزار کردند.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here